Клевотница• 19 декабря 2023
Солодке дітям щодня
Щоб ви сказали дитині яка щодня їсть солодке,якщо ви б були лікарем
Помилуйте мадам• 19 декабря 2023
Я ем сладкое с детства каждый день.
Никто мне ничего не говорил.
Козяка-маляка• 19 декабря 2023
На щастя, мої дуже вибагливі до солодощів. Фрукти сезонні їдять щодня, мед, шоколад якісний.
Подвійна веселка• 19 декабря 2023
Мій теж їсть щодня. Розумію що це недобре. Але він дуже активний. Сподіваюсь це все згорає в русі)
куркулиха• 19 декабря 2023
Нічого. Якщо в дитини немає проблеми зі здоров´ям, а кількість солодкого не кг в день.
Ms. При теле• 19 декабря 2023
А в чем проблема есть сладкое каждый день, если ребенок здоров и это не килограмм конфет за раз?
Без комплексів• 19 декабря 2023
Нічого не казала б. Сама їм солодке щодня і дитині дозволяю, просто трошки, а не кілограм) нащо робити з їжі культ?
Ненька наша• 19 декабря 2023
Ответ дляБез комплексів
неДоЖиру• 19 декабря 2023
Я скажу більше. Я була тою дитиною, яка їла дуже багато солодкого. Зі здоровʼям все ок, але була в дитинстві зайва вага. Своїй дитині не забороняю солодке. Але не хочу в такій кількості ,щоб в нас було, як в мене в дитинстві.Кілограми печива, домашня випічка,цукерки вазами стояли і тд.
А я з косою• 19 декабря 2023
Я вам більше скажу, є діти яким потрібно їсти солодке щодня, спортсмени наприклад. Солодке щодня це ж не означає що треба з´їсти кг лайняних дешевих цукерок...
Дюйм оф о4ка• 19 декабря 2023
Ответ дляА я з косою
Навіть не знала що спортсменам потрібно солодке. А для чого? В мене донька займається спортом
А я з косою• 19 декабря 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ну цукор це миттєве поновлення енергії як мінімум.
Дюйм оф о4ка• 19 декабря 2023
Ответ дляА я з косою
Так, але не довготривале (
А я з косою• 19 декабря 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Так, але не довготривале (
Так, а довготривале і не треба, для довготривалого є звичайна їжа