Однозначная• 20 декабря 2023
Віщі сни
Не дуже вірю в містику, радше в енергетику, але як так виходить що завжди перед смертю близьких людей сниться, що зуби випадають. При сому якщо з кров´ю то кровний родич. Сьогодні переконалась знову
Коханозадовільна• 20 декабря 2023
Сны предвестники будущего, моей крестной снилась свадьба, и будто от платья невесты кто-то отрезал ножницами кусочек ткани, этот сон был перед тем, как её сын женился. Она об этом рассказала на работе, а все её убедили в том, что она о свадьбе сына волнуется, поэтому ей такой сон приснился.
В итоге всё прошло со свадьбой нормально, а потом жена сына крёстной родила мёртвого ребенка.
Вот и не верь после этого снам.
Инфотуфелька• 20 декабря 2023
Так,на похованні сестри брат розповів,що йому приснилося,що в нього випали зуби, і тут я згадала, що за тиждень до її смерті мені теж приснилося, що я випльовую в долоні свої зуби...дивно .
Заставляличка• 20 декабря 2023
Мені снився також зуб з кровʼю, але мені його назад вставила в рот мама хлопця, в якого я тоді була закохана. Ніхто тоді не помер, але спілкування з тим хлопцем обірвалась назавжди і я після того ще довго страждала.
Тому такі сни завжди погані і нічого хорошого не несуть😢
ТебеОноНадось• 20 декабря 2023
Колегі снилася перевірка на роботі, вона була вихідна, пише мені ввечері як справи і про свій сон і все як у її сні, що знайшли і т д, була вражена точністю її сну і того дня пройшли погано все так як і приснилося їй, нажаль сниться їй і про війну погане(
задумчивая мордочка• 20 декабря 2023
Ответ дляТебеОноНадось
А що про війну може снитися хороше... Що саме їй сниться?
ТебеОноНадось• 20 декабря 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Говорить що програємо її і від цього постійно ледь не плаче коли хтось про війну говорить
Мию вікна у мороз• 20 декабря 2023
Сни не дуже часто сняться, але майже завжди збуваються. Як хороші так і погані.
Сирожено_пирожено• 20 декабря 2023
Сни нічого не предвещают, інакше людство би жило на зовсім іншому рівні. Все це ваші забобони.
задумчивая мордочка• 20 декабря 2023
У вас,може, й не ’предвещают’. А в мене бувають,які попереджають. Наприклад, я точно знала,що буде війна.
Завжди з рушником• 20 декабря 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
А про закінчення війни були сни? Щось нема кінця і краю тому жахітю.
Снідаю авокадо• 20 декабря 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Я вірила довго в всьому
Наразі прозріла -кінці не має і перемоги не буде(
задумчивая мордочка• 20 декабря 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Про закінчення ще не було. Про початок почали снитися десь за три місяці. Було три сни.
Снідаю авокадо• 20 декабря 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Тоді як фізично поясните факт що після снів про випавші зуби з кров´ю у людей помирають кровні родичі?
Завжди з рушником• 20 декабря 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Я вірила довго в всьому
Нажаль, теж не маю вже оптимізму(
задумчивая мордочка• 20 декабря 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Я вірила довго в всьому
Але судячи з того, що снилося тоді,то закінчення ще не скоро. Бо ще не відбулися ті події,що мали би статися,судячи зі сну.
Сподіваюся,що я помиляюся.
Завжди з рушником• 20 декабря 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Сподіваюся,що я помиляюся.
Розкажіть, що снилось. Може хоч по подіям будемо мати надію на закінчення або просто попередження.
Снідаю авокадо• 20 декабря 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Нажаль, теж не маю вже оптимізму(
Такі реальність показує що шанс лише на диво. І то не з боку наших можновладців(
Снідаю авокадо• 20 декабря 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Сподіваюся,що я помиляюся.
Все рівно під анонімом... То хоча б натякніть про які події ви ведете мову?
Завжди з рушником• 20 декабря 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Так, лише на чудо й лишилось сподіватись. Наші можновладці вже на лижах. Чудо, якщо рашисти прозріють раптово чи у них щось надзвичайне трапиться. Ото точно буде чудо.
задумчивая мордочка• 20 декабря 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Мені не сняться сни буквально. Ну от,наприклад, почалась війна,стрілянина,ракети. Вони трохи незвичайні,я їх розшифровую,тому не зовсім впевнена в інтерпретації.
Ну от, наприклад, мої сестри живуть в сусідній області з тією,де живу я. В сні-попередженні, після якого я зрозуміла,що буде війна, в їхній області мають бути страшніші події, ніж в моїй. Поки страшніше в нас,значно. Тому я боюся,що це ще не кінець і до нього далеко.
Але я дуже сподіваюся, що я помиляюсь,я дуже не хочу цього.
Хоча і про початок було так- знала,що буде війна,але до останнього не хотіла вірити. В нашому оточенні ніхто не вірив. Тепер чоловік каже, що я відьма.
Снідаю авокадо• 20 декабря 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Ох, даруй нам, Господи, диво!... Бо реально кукуха скоро поїде
Завжди з рушником• 20 декабря 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Я свого часу дивилась типу нумеролога, а тепер вважаю, що вона рупор рашиської пропаганди. Так от вона вішала, що Одесу вони в останню чергу захоплять і підуть через Придністров´я. Сподіваюсь, що всі їх плани зруйнуються, якщо ця війна не договірна. А інші рашиські пропогандони типу від церкви то взагалі страшне кажуть. І ті плани вже у 2007 році були озвучені, тобто з розпаду союзу все планувалось. То страшне, купа зомбі, зброї та ЯЗ у країни-терориста.
Уси Пуси• 20 декабря 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Интересное мнение, никогда не слышала о таком. Что значит на другом уровне, поясните.
задумчивая мордочка• 20 декабря 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Це їхні методи. Вони завжди розказують брехні. Недонація.
Тану на сонці• 20 декабря 2023
Мне сегодня путин приснился. Я сдала его местонахождение и он хотел меня отравить, но я не поддалась. Мерзкий сон
Сирожено_пирожено• 20 декабря 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
У більшості людей є страхи про свої зуби. Зі смертями це ніяк не пов´язано. Сни це відходи опрацювання матеріалу, що набрала в себе пам´ять.
Сирожено_пирожено• 20 декабря 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
То й без снів все зрозуміло.
Чудовий каламбур• 20 декабря 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
У меня не умирали никогда после таких снов люди. У моих знакомых тоже. Так что не выдумывайте.
Снідаю авокадо• 20 декабря 2023
Ответ дляТану на сонці
треба було прибики конченну тварюку
Снідаю авокадо• 20 декабря 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
але як пояснюється співпадіння коли в одній сім*ї наприклад і у брата і у сестри (які не спілкуються при цьому) сниться сон про зуби з кров*ю, а через тиждень помирає скажімо батьков (людина, що не мала критичних проблем із здоров*ям - відповідно очікування його кінця в родині не було)?