Міняйловна• 20 декабря 2023

Кто смотрит военного аналитика Свитана?

такое впечатление что он читает.... часто бегающие глазки. Хотя как аналитик он мне нравится, но больше уже слушаю других
Викачую яйцями• 20 декабря 2023
Ответ дляДо
Не беруся оцінювати Світана в якості аналітика, але люби, Боже, правду.
Ви або недочули, бо Світан ніколи Україну недогосударством не називав.
Або вирвали цитату з контексту, а слово призначалося росії.
Або просто брешете.
Дивіться всі його інтервью, прозрівайте і не створюйте собі куміра на майбутнє.

До• 20 декабря 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Добре. А Ви не брешіть більше.
Викачую яйцями• 20 декабря 2023
Ответ дляДо
Добре. А Ви не брешіть більше.
Ніколи не брешу, бо вважаю себе надто вище, щоб так себе не цінувати.
До• 20 декабря 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Тоді давайте підтвердження своїх слів-випуск з цитатою про недогосударство.
Невже, Ви хочете когось переконати, що будь яка людина, що таке заявила, і надалі спокійно віщувала б в мережах?)