Пульт от линолеума• 20 декабря 2023

А комусь вдалося змінити відношення чоловіка до мами?)

У мого чоловіка літня мати, яка живе зі своїм старшим сином і його сім´єю в одній квартирі. Ми мешкаємо окремо. І я розумію, що більше не можу миритися з його розподілом бюджету між нами і його родичами.
Суть в чому: його сім´ї постійна потрібна допомога. Мамі треба платити за комунальні послуги, придбати якісь побутові речі, техніку тощо. Я зовсім не проти, він дорослий чоловік, повинен допомагати матері - нема питань. Але ж ситуація складається так, що старший брат не платить, наприклад, свою частку за комунальні послуги, і мати звертається до молодшого, типу, допоможи, бо нам вимкнуть електроенергію/газ і таке інше. При цьому, старший син працює, і його жінка теж. Але у них багато витрат на дитину, і завжди кажуть, що немає грошей.
Так само з якимось великими придбаннями. Ну, наприклад, молодший дарує мобільний телефон, а старший - коробку цукерок, чай, чашку...
І за всіма питаннями вона звертається тільки до молодшого сина.
Я все розумію, але він заробляє доволі мало, і якщо допомагає тій сім´ї, то для себе практично нічого не залишається.
Дівчата, це можна якось змінити? Ми вже розмовляли, він погоджується, але я бачу, що після таких розмов він тупо ховається від мене і робить, як потрібно їм. Це ж не життя... У самого нічого немає, але родичам не може відмовити.
chancee• 20 декабря 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Заберіть маму до себе,доглядайте.І небудете платити в ту сім´ю нічого .
Идеальный совет! Сто 💯 % согласна

автор Пульт от линолеума • 20 декабря 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Да, это единственный вариант.
Це був би непоганий варіант.
Батько мого чоловіка помер дуже давно, мати втрьох з синами жила в квартирі. Потім старший одружився і привів в цю квартиру дружину, у них народився син. Мій чоловік переїхав від них на зйомну квартиру.
Зараз ми знімаємо житло з ним разом, і були би згодні жити з матір´ю, доглядати і сплачувати комунальні. Але старшому нікуди піти, в нього нема грошей на аренду житла, каже, що вони з дружиною багато втрачають на дитину, продукти, навіть на комунальні послуги не вистачає. Всі тут пишуть, що комуналка то маленька сума, але вони заборгували вже більше, чим за півроку, на електроенергію ціна давно підвищилася. І мати просить допомоги у свого меншого сина, мовляв, у тебе ж нема дітей, нема зобов´язань, маєш допомогти мені і брату.
Він допомагає, але самому не вистачає. Чи це справедливо? Нічого не зміниться, якщо мати переїде до нас, хоча чого вона має залишати свою квартиру? Їй 70, але, на щастя, вона в своєму розумі, і себе обслуговує. Вона має залишити своє житло і доживати віку на нашій зйомній квартирі?
Я просто хочу сказати, що вони оба сини. Тільки чомусь їй старшого шкода, а молодший має тягнути всіх.
Морковна• 20 декабря 2023
Я вас хороша понимаю, и поверьте там квартира будет старшему брату, кое как маму досмотрит и она его наверняка жалеет. Даже если потом будет на двоих, не даст согласие и все, не даст продать. Думайте на перспективу.
А вам надо обоим зарабатывать на свое жилье вместе или искать другого мужа. Вам еще заводить детей, а это надо делать в достатке и в своем жилье. Не тратьте свои нервы на эти склоки, это ничего не даст. А вот время свое и нервы вы потратите. Ваш муж уже выбрал линию поведения, не зарабатывать больше, а давать что просят и урезать свою семью. Так будет и дальше, хорошо подумайте
Ответ дляchancee
Идеальный совет! Сто 💯 % согласна
Так старший теж її до себе не забирав. Навпаки, він живе в квартирі матері зі своєю сім´єю, а комунальні послуги вони ділять навпіл, хоча мав би платити більше саме він. Так ще й робить їй борги, мовляв, грошей нема і заробити йому їх ніде.
А де має брати гроші молодший, щоб допомогти всім і собі - нікого не хвилює.
Ответ дляМорковна
Повністю з вами згодна. Дякую за адекватну відповідь ♥️
Житло залишиться старшому, не сумніваюсь. Бо бідний і нещасний, а молодший справиться сам
Зубожиння• 20 декабря 2023
Заберіть з сімейного бюджету свої гроші. Чітко вказуйте на його фізичну відсутність у вашій сім´ї та недостатню увагу.
Щаслива Я• 20 декабря 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Бажаю вашій донці чоловіка з дуууже великою родиною), яка буде жити за кошт її чоловіка)Щоб він спочатку забезпечив свою родину, а потім вже сім´ю з вашою донечкою)
В нас дуже велика родина, в мене 2 сестри і і два брати. І завжди допомагаємо один одному.
Брата збила авто, ми всі допомогли йому купити квартиру, зараз платимо за приватну школу для його доньки.

Ответ дляЩаслива Я
Ключове в вашому тексті - допомогаєте один одному.
І не порівнюйте людину, яка опинилася на лікарняному ліжку із здоровим чоловіком, який щомісяця отримує заробітну плату, але віддає перевагу потратити її на щось більш цікаве, ніж комунальні послуги. А як мати з братом вирішать цю проблему його не хвилює.
Моторошні троянди• 20 декабря 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Це був би непоганий варіант.
Взагалі-то, хто доглядає, тому і квартира, і тоді всі інші вільні від матеріальних обов´язків. Або доглядають спільно, і тоді і квартира спільна. Я би так і роз´яснила це чоловіку. Або його брат має сам доглядати за матір´ю і квартирою і це вже буде завжди його квартира, або ви будете жити окремо і без матеріальних зобов´язань перед мамою і без спадка від неї.
Моторошні троянди• 20 декабря 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Якось дивно. Ми з чоловіком жили з його матір´ю, але комуналку сплачували, ремонт робили за свій рахунок. Продукти покупали окремо, тобто мама давала гроші і замовляла, що їй купити, але могли щось приготувати разом або пригощати один одного - взагалі з цім проблем не пам´ятаю. Якщо свекрові було погано зі здоров´ям, возились з нею.
Моторошні троянди• 20 декабря 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Тоді з вас тільки моральна підтримка, а старший хай крутиться, що поробиш, якщо хоче мати власну квартиру.
Щаслива Я• 20 декабря 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Ваші претензії височині з пальця.
Ответ дляЩаслива Я
Ваші претензії височині з пальця.
Ні, вони абсолютно аргументовані.
Допомогати мають оба сина. А не заганяти рідну матір в борги і чекати, що хтось все життя має розрулювати твої проблеми.
Ответ дляМоторошні троянди
Вони теж купують продукти окремо. У матері свій холодильник, у тої сім´ї - свій. Ремонт там давно не робили, пріоритети інші. Я навіть боюся уявити скільки їм з ним доведеться допомогати, якщо надумають...))
Моторошні троянди• 21 декабря 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Ні, у нас був загальний холодильник і цукор, наприклад, стояв на столі для всіх. Ви взагалі не зобов´язані допомогати матеріально. Якщо брат чоловіка взявся досматривати матір, хай досмотрює, як вміє.