baluevadara• 20 декабря 2023

Керівників зобов´яжуть особисто доставляти до ТЦК своїх співробітників

Привіт.
Бачили вже новину:

*⚡️ Керівників підприємств зобов´яжуть особисто доставляти до ТЦК своїх співробітників, які прописані в іншому місті.*

Про це заявив начальник служби зв´язків із громадськістю командування Сухопутних військ Володимир Фітьо.

Також він повідомив, що представники ЖЕКів та ОСББ, селищні голови, старости та представники територіальних громад можуть теж вручати повістки військовозобов´язаним.
Anonimka ya• 20 декабря 2023
І щоб ми без Вас робили ?
Мабуть без Ваших новин дурнями б і померли

nata.ant• 20 декабря 2023
Взгалі подуріли,хто може відмазатися,ті і так відмазуться,а ось простих хочуть загребти всіх ((
lisulya• 20 декабря 2023
В каком смысле доставлять?
автор baluevadara • 20 декабря 2023
Ответ дляAnonimka ya
І щоб ми без Вас робили ?
Не читайте
автор baluevadara • 20 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Поки усіх мужиків наших не переб´ють не зупиняться.
автор baluevadara • 20 декабря 2023
Ответ дляlisulya
В каком смысле доставлять?
Теж не знаю як доставити, поліцію визивати мабуть
navariya• 20 декабря 2023
Ответ дляlisulya
В каком смысле доставлять?
Ну, наверное, на такси...
Vlada-Maria• 20 декабря 2023
Це щоб раби товклись і жерлись між собою, як зграя собак, закритих в клітці гицлями. Геніально, синок ФСБшника недарма працює в поті лиця
Танюша• 20 декабря 2023
Автор, а можна посилання на закон або проект закону

Isidda• 20 декабря 2023
ЧИТАЙТЕ ДО КОНЦА что он сказал Коли електронний реєстр військовозобов’язаних «Оберіг» буде синхронізований з іншими державними реєстрами, ТЦК бачитиме, що громадянина було зареєстровано у Києві, а зараз працює, наприклад, у Львові.

“Тоді буде просто звернення до власника його підприємства, будь-якої форми власності про те, що цьому громадянину необхідно з’явитися до Личаківського ТЦК міста Львова. І керівник підприємства буде зобов’язаний особисто доставити цього військовозобов’язаного до ТЦК та СП”, – заявив Фітьо.
Також він зазначив, що рейди по громадських закладах та видача повісток на блокпостах закінчиться, коли буде синхронізовано електронний реєстр військовозобов’язаних “Оберіг” з іншими державними базами даних.
“Щойно це запрацює – всі питання з відвідуванням спортклубів, ресторанів, здійсненням оповіщення на блокпостах відразу, автоматично відпадуть”, – каже спікер Сухопутних військ.
Щодо повісток, не вручених особисто в руки, а вкладених, наприклад, у поштову скриньку, він сказав, що їх можна просто проігнорувати.
Espresso_caffe• 20 декабря 2023
Ответ дляIsidda

спасибо за пояснение
Вкусныйпончик• 20 декабря 2023
Я думаю поки є час чоловіки мають виписуватися з житла. Якщо це зараз через військомат, то нехай їх виписують власники житла через суд. Та й усе.
Танюша• 20 декабря 2023
Ответ дляIsidda

Ок. Щодо дистанційної форми роботи? Підприємство в Києві, працівник хоч у Львові Хоч В Херсоні, а хоч кожен день подорожує.
navariya• 20 декабря 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Мені не смішно... Хоч вже залишились тільки коні, без принців - але і тих не буде...((
ElenMis• 20 декабря 2023
Ответ дляbaluevadara
Не читайте
вы же не рабы чтобы вас доставлять
HelgaSoV• 20 декабря 2023
Єрмака час саджати на вила
elena-29a• 20 декабря 2023
А хто він такий, і чому його думка має бути авторитетною та пріоритетною для мене, навіть даже як і керівника. Ще поки діють в нас на території Закони, а не чиїсь висловлювання
автор baluevadara • 20 декабря 2023
Ответ дляТанюша
Нижче прописали як діяти буде
автор baluevadara • 20 декабря 2023
Ответ дляElenMis
вы же не рабы чтобы вас доставлять
Ну вже раби

автор baluevadara • 20 декабря 2023
Ответ дляelena-29a
Вони ж так завжди роблять,закидують в маси
ElenMis• 20 декабря 2023
Ответ дляbaluevadara
Ну вже раби
если собираетесь идти в тцк, то да
alena19842010• 20 декабря 2023
Как они это видят, если начальник кого то и словит, доставит, завтра весь бизнес ляжет, будет сам работать)
asjaua• 20 декабря 2023
Я керівник і собі не уявляю як тащитиму на спині 100кг мужика)
VIP -персона• 20 декабря 2023
Ответ дляasjaua
Не переживайте Вам расскажут или штраф
alena19842010• 20 декабря 2023
Ответ дляasjaua
Тю, а чого саме керівники)) можна премію встановити за те що на вулиці мужика зловишь і до тцк притягнешь))) 😂
lisulya• 20 декабря 2023
Ответ дляIsidda

Хоть Вы объясните, что значит ’особисто доставити’? Ну вот, к примеру, мой муж начальник. На каком основании он обязан другого совершеннолетнего человека куда-то доставлять, против его воли, допустим? И какие ’методи примусу’ он может применить по закону?
lisenok_8282• 20 декабря 2023
і цього всього випливає одне. добровольці закінчилися. далі ідуть всі, кого піймали. який кінець буде у війни, де воюють не за ідею, а тому ’що зловили’?
Элли Иванова• 20 декабря 2023
Ответ дляlisulya
И не просто доставить, а на другой конец страны отвезти, видимо, на личном автомобиле. Бред бредовый очередной....
Вкусныйпончик• 20 декабря 2023
Ответ дляnavariya
Так і я не сміюся. Добивають бізнес як можуть, тепер чоловіків або звільнятимуть заднім числом, або попереводять на чорне.
asjaua• 20 декабря 2023
Ответ дляVIP -персона
Не переживайте Вам расскажут или штраф
В мене нема машини, тільки вєлік спортивний, там на багажнік тікі до 40 кг можна