Хочу на Балі• 20 декабря 2023

Самсунг- це хороша пральна машина? Ось технічні характеристики

Менеджер сказав що вона найкраща.. іншу модель не пропонує
автор Хочу на Балі • 20 декабря 2023
Там де є оплата частинами там 37000 грн
автор Хочу на Балі • 20 декабря 2023
Сушка в мене є окремо
Бабця в мештах• 20 декабря 2023
Країна виробник?
Самсунги багато які китайці. Шукайте польську збірку як мінімум.
долой_лама• 20 декабря 2023
У меня LG уже 12 лет
Никаких нареканий тьфу тьфу
Ппо самсунг не знаю (
Ms. Похвала• 20 декабря 2023
Ответ дляБабця в мештах
Країна виробник?
У меня китайский самсунг прораьотал 17 лет и продала его вместе с квартирой. Китайцы тоже хорошо собирают, если их хорошо контролируют
Ms. Доброта• 20 декабря 2023
У друзей такая, с такой же дверцей по крайней мере, которую открыть можно в процессе стирки и докинуть. Как по мне-все эти навороты лишние, зачем они?
автор Хочу на Балі • 20 декабря 2023
Ответ дляБабця в мештах
Країна виробник?
Китай
автор Хочу на Балі • 20 декабря 2023
Ответ дляMs. Похвала
Офіційний магазин сказав китай
автор Хочу на Балі • 20 декабря 2023
Ответ дляMs. Доброта
О а як до кидати якщо там повно води
Ms. Доброта• 20 декабря 2023
Ответ дляХочу на Балі
О а як до кидати якщо там повно води
В смысле? Вы читали про машинку которую выбрали? У нее на двери есть дверца, в процессе стирки вы можете открыть и докинуть что-то, либо в процессе полоскания что-то кинуть, что вручную постирали или капсулу для стирки, салфетку ловушку цвета
тотторо• 20 декабря 2023
Перед війною купили Самсунг. Пару місяців тому вона ’склеїла ласти’.Реально в експлуатації вона була мабуть менше року і використовувалась в основному раз на тиждень. Добре, що гарантія 3 роки, нам повернули гроші.
автор Хочу на Балі • 20 декабря 2023
Ответ длятотторо
Ви на офіційному магазині брали?
тотторо• 20 декабря 2023
Ответ дляХочу на Балі
Ви на офіційному магазині брали?
У Розетці. І Розетка повертала гроші.
З родзинкою• 20 декабря 2023
Ответ дляMs. Доброта
Щоб мати можливість докинути щось. В мене є і мені подобається, і я нею користуюся.
З родзинкою• 20 декабря 2023
Ответ дляХочу на Балі
О а як до кидати якщо там повно води
Там не повно води. І отвір не дуже великий. І не на усіх процесах ці дверцята можна відкрити.
Юліана Шапо• 20 декабря 2023
В мене техніка тільки самсунг або філіпс - проблем нема. Пральна машина LG брали 11 років тому і досі працює на відмінно, міняли тільки помпу і то це із-за того що батько будівельник і скільки не перевіряйте кишені всеодно то цвях дрібний, то камінці дрібні якісь попадуть...
автор Хочу на Балі • 20 декабря 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Дякую
Вже хочу її
Netvamp• 20 декабря 2023
Користуюсь 6 років, все добре)
автор Хочу на Балі • 20 декабря 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Ви теж за 37000 купували?
автор Хочу на Балі • 20 декабря 2023
Ответ дляNetvamp
Користуюсь 6 років, все добре)
А ви на якому сайті брали
Бабця в мештах• 20 декабря 2023
Ответ дляMs. Похвала
Для українського ринку - великі сумніви та упередження якщо чесно. У якості збірки.
Але може то мої загони.
Netvamp• 20 декабря 2023
Ответ дляХочу на Балі
А ви на якому сайті брали
я вже не пам´ятаю, шукали де дешевше