Електрохарчування• 20 декабря 2023
Чи можу я, ФОП 3-ї групи, оформити догляд за батьком 84 роки, який має 3-ю групу
інвалідності? Які треба виконати умови? Маю чоловіка, дорослу доньку, - всі працюють. Чи входить догляд за людиною похилого віку до пенсійного стажу? Може, хто стикався з цим, буду вдячна за достовірну інформацію
Електрохарчування
• 20 декабря 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Ми також спочатку до сімейного зверталися, потім до вузького, в нас бабуся немає інвалідності, а догляду потребувала.
Скажіть, будь ласка, а доглядальник має бути прописаний разом з людиною, за якою доглядає, чи достатньо просто проживати і як це підтверджується?
неДодекаэдр• 20 декабря 2023
Ответ дляСанта Барбара
Я навіть не знаю,що сказать. Ну вам там в ЦНАП порадили.
Так я в ЦНАПе оформляла, месяц назад.
Брюлик в стразах• 20 декабря 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Ні, не потрібно.
В нашому випадку не прописані і не проживали разом.
Електрохарчування
• 20 декабря 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Ні, не потрібно.
Дякую
неДодекаэдр• 20 декабря 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Дякую
Вот тут действующая постанова про порядок такого оформления.
Санта Барбара• 20 декабря 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Так я в ЦНАПе оформляла, месяц назад.
А ці документи ви де взяли? Теж в ЦНАП видав?
Електрохарчування
• 20 декабря 2023
А де можна подивитися перелік хвороб або станів людини, які передбачають непрофесійний догляд?
неДодекаэдр• 20 декабря 2023
Ответ дляСанта Барбара
Человек спросил где догляд оформлять, а не где брать каждый конкретный документ для этого. Я не советовала в ЦНАПе брать высновок ЛКК и т.п.
Санта Барбара• 20 декабря 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Там написано когнітивні порушення у осіб похилого віку. Це деменція або старече слабоумство.
Сосиска_Втесте• 20 декабря 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Ні, там кілька є варіантів, я з дії заходжу.
З сайта, не з додатка.
Дякую. Спробую
Електрохарчування
• 20 декабря 2023
Ответ дляСанта Барбара
Дякую, зрозуміло. А щодо невиліковних хвороб? Це які саме?
Сосиска_Втесте• 20 декабря 2023
Ответ длянеДодекаэдр
а этот стаж автоматом подтягивается или надо уведомить ПФ о том, что ты доглядальнык?
Мені сказали в соціальній службі, коли оформлювала догляд, що буде іти стаж. Я не перевіряла
Електрохарчування
• 20 декабря 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Дуже Вам вдячна!!!
Сосиска_Втесте• 20 декабря 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
До вас прийде комісія і сама побачить і зробить висновки, чи потребує догляду чи ні.
Електрохарчування
• 20 декабря 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Та воно то так, але ж до тої комісії треба купу паперів зібрати. То хотілося б знати, чи варто взагалі?
неДодекаэдр• 20 декабря 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Там не просто невиликовни хворобы, а ’невиліковно хворими, які через порушення функцій організму не можуть самостійно пересуватися ТА!!! самообслуговуватися’ Два обязательных условия. Например человек после тяжелого инсульта.
Електрохарчування
• 20 декабря 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Дякую!!!
Сосиска_Втесте• 20 декабря 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Ну ви об´єктивно оцініть, якщо реально людина сама за собою не може доглядати, то збирайте документи. Просто в моєму випадку і так було зрозуміло, що догляду потребує, батько не ходить, лежить в памперсі, після інсульту.
Сосиска_Втесте• 20 декабря 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Оце в мого батька так, після інсульту
Сосиска_Втесте• 20 декабря 2023
Я взагалі оформлювала лише задля стажу, бо взагалі не розумію, як на ті 1919 грн, які мені платить держава, я можу місяць прожити.
Електрохарчування
• 20 декабря 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Для мене це також важливо..,, але ж є дохід сімʼї, то кажуть, що так не можна
Сосиска_Втесте• 20 декабря 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Якщо я не помиляюсь, то розглядають лише ваш дохід. Але це треба запитати в соціальній службі.
Електрохарчування
• 20 декабря 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Сказали, що всіх повнолітніх членів сімʼї
неДодекаэдр• 20 декабря 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Вот тут про какие доходы учитываются -
Сосиска_Втесте• 20 декабря 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Ну дивіться, ми спочатку оформлювали на маму, їй відмовили, в неї пенсія 3200 грн. Коли оформлювала я, мені сказали, що якщо дохід вище ніж 2400, то догляд не оформлять.
Електрохарчування
• 20 декабря 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Вот тут про какие доходы учитываются -
Благодарю
Електрохарчування
• 20 декабря 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Зараз, нача підвищили цей поріг до 2900, але, все одно😞
Задолбулька• 20 декабря 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Туда треба попасти через єлектронний ключ, який треба заморачуватись робити
Ні.
Треба завантажити додаток пенсійного фонду і зайти через приват або дію.
Щира українка• 20 декабря 2023
Автор, а что в справке вашего отца по инвалидности указан, что ему нужен уход с 3 группой?
Санта Барбара• 20 декабря 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Или человек с тяжелыми поражениями позвоночника или суставов. Но там и группа не третья.