Мона Лиза• 20 декабря 2023
Безкоштовна юридична допомога як для ВПО
Треба проконсультуватись як мені оформити догляд за хворою мамою?
В сообезі я була і питання не в цьому!
Потрібен безкоштовний юрист.
В сообезі я була і питання не в цьому!
Потрібен безкоштовний юрист.
Я_не_аноним_100%• 20 декабря 2023
Во многих группах впо в телеграмме часто появляются объявления от разных международных организаций о юр помощи бесплатной. Помониторьте
Мона Лиза
• 20 декабря 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Як шукати ці групи?
Инфотуфелька• 20 декабря 2023
Ответ дляTatyana_1975
Погугліть - Право на захист. Надають юридичні консультації
Плюсую за Право на захист. Безкоштовна правова допомога для ВПО
Анонім Секретар• 20 декабря 2023
Зверніться до державних центрів надання первинної юридичної допомоги, не шукайте консультацій в групах, де ніхто не відповідає за якість тієї допомоги.
Доречі, для ВПО безкоштовна як первинна, так і вторинна правова допомога.
Мона Лиза
• 20 декабря 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Дуже дякую за відповідь! Саме це і шукаю!
Анонім Секретар• 21 декабря 2023
Ответ дляМона Лиза
Обов´язково зверніться туди! Там працюють тіж самі приватні адвокати, що в приватних конторах сидять. Вони просто окрім своєї приватної діяльності мають контракти з державою.
Адвокат, який був призначений по моїй справі, допоміг скласти позов до адмінсуду, а потім завдяки йому ще апеляцію виграли.
Не зволікайте, телефонуйте або йдіть туди. Вам обов´язково допоможуть!
Мона Лиза
• 21 декабря 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Дякую за допомогу та підтримку!