Захекалася читать• Изменено 21 декабря 2023
їхали б у відпустку на 2-3 дні?
Якщо грошей не багато і займаюсь пошуком оренди житла за кордоном з дитиною -
Ви б поїхали на пару днів у відпустку з дитиною в інше місто в парк атракціонів ? буквально на 2 ночі.
грошей вийде нормально так, готель тільки біля 9 тис. грн., ще бензин, харчування, ну і самий парк атракціонів.
Є відпустка. Її можна хіба ’прогнити’ дома, нічого не роблячи (тут поруч нема куди поїхати).
А просити керівництво перенести так незручно (і так буду просити перенести, бо тільки 2 чи 3 дні візьму))
Я вже 2 роки нормально більше 3 днів не була у відпустці, постійно переносила і переносила (мабуть одна така з цим перенесенням).
А зараз ще канікули і не треба буде школу пропускати
Захекалася читать
• 21 декабря 2023
Ответ дляКачка в тапцях
все самі, летіли з Катовіце, квитки 10,5тис, апартаменти 10,3тис за три ночі, оренда авто 78євро
а страхування теж самі купували?
Качка в тапцях• 21 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
а страхування теж самі купували?
так, на хотлайнфінанс, 136 грн