Захекалася читать• Изменено 21 декабря 2023

їхали б у відпустку на 2-3 дні?

Якщо грошей не багато і займаюсь пошуком оренди житла за кордоном з дитиною -
Ви б поїхали на пару днів у відпустку з дитиною в інше місто в парк атракціонів ? буквально на 2 ночі.
грошей вийде нормально так, готель тільки біля 9 тис. грн., ще бензин, харчування, ну і самий парк атракціонів.

Є відпустка. Її можна хіба ’прогнити’ дома, нічого не роблячи (тут поруч нема куди поїхати).
А просити керівництво перенести так незручно (і так буду просити перенести, бо тільки 2 чи 3 дні візьму))
Я вже 2 роки нормально більше 3 днів не була у відпустці, постійно переносила і переносила (мабуть одна така з цим перенесенням).
А зараз ще канікули і не треба буде школу пропускати
Автопортрет нурофена• 21 декабря 2023
Їхала б.
Стервочка• 21 декабря 2023
На три лучше. Конечно же поехала бы
Стервочка• 21 декабря 2023
Мы в Познань ездили на 3 дня, во Вроцлав на 2, в Прагу на 3))
Українська зірочка• 21 декабря 2023
Автор, я завжди за раціональність. Але в даному випадку їхати і не думати, поки є можливість.
Корсет_на_шурупах• 21 декабря 2023
Это в Польше такие загоны?
дивчинка• 21 декабря 2023
Мы ездили на выходные так, погода ужас, только намучались
автор Захекалася читать • 21 декабря 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Это в Польше такие загоны?
тобто?
Ответ дляСтервочка
На три лучше. Конечно же поехала бы
2 ночі - виходить 3 дні
Радостина• 21 декабря 2023
Да, поехала бы. У меня двое детей. Старшая готова ехать и гулять, младшему нужно только поесть. Последний отпуск был просто катастрофой, без мужа, он или сидел в бассейне, или ел. Я бы с радостью куда-то поехала на пару дней с дочкой - погулять, посмотреть город, но обжору некому оставить. Едьте, конечно.
Ответ дляРадостина
моїй 7)
Ашолюдискажуть• 21 декабря 2023
Автор, ми вас відпускаємо у відпустку. Їдьте 😉
Радостина• 21 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
моїй 7)
Тогда не знаю, моя гуляка (13 лет) в 7 хотела только горки и море.
Ответ дляРадостина
моя теж хоче море...
ще не була
Радостина• 21 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
моя теж хоче море...
ще не була
То їдьте десь у Єгипет. Мала буде на горках тусити, а ви у шезлонгу лежати. Ще таким малим подобаються екскурсії на квадроциклах. Тільки туліть її окремо до інструктора.
Ответ дляРадостина
ні, Єгипет точно ні
Срочнокпсихологу• 21 декабря 2023
Поїхала би. Тому що, якщо Ви вже задумались кудись поїхати - точно треба :)
Ответ дляСрочнокпсихологу
я вже так з літа відкладаю..
не змогла звозити дитину в нормальну відпустку
Радостина• 21 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
я вже так з літа відкладаю..
Моя вам порада - думайте куди ви хочете, а не дитину везіть
Курочка• 21 декабря 2023
Авторе це у вас у квартирі були коти і жуки?)
Видящие_помогите• 21 декабря 2023
Всегда когда так выезжала спонтанно на «последние деньги», потом когда вспоминаешь поездку никогда не думаешь «от блин, последние деньги потратила». Надо ехать и не думать, а шикануть по полной.
Вельми шановна• 21 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
я вже так з літа відкладаю..
Я вже 8 років
Вихід-:дитячі табори, щоб хоч дитина десь побувала
Були шикарні ціни і на Турцію і на Єгипет за ці роки, а зараз уже і не поїдеш так комфортно, як раніше
Все треба робити вчасно!
Сама купляю квіти• 21 декабря 2023
2-3 дні це яких?
Понеділок -середа?
Чи як?
Чи можна узяти сергда-п*ятниця і ще вихідні?
Поїхала би,якщо добиратися до місця десь не більше 5 годин.
У нас гарні місця в країні є.
Звісно більшість на заході,але якщо ви там десь не так далеко,то чудові краєвиди,басейни,чани і т.і.
Ответ дляСама купляю квіти
2-3 дні це яких?
Понеділок -середа?
Чи як?
У нас гарні місця в країні є.
четвер-субота (в готелі 2 ночі).
їхати так, десь 5 годин.
один день дорога і гуляти по місту.
другий - парк розваг.
третій - поснідати, трошки погуляти і назад
Сама купляю квіти• 21 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
четвер-субота (в готелі 2 ночі).
їхати так, десь 5 годин.
один день дорога і гуляти по місту.
другий - парк розваг.
Ну тоді і не думати,а їхати.
Це у ’нас’?
Ответ дляСама купляю квіти
Ну тоді і не думати,а їхати.
Це у ’нас’?
ні
Качка в тапцях• 21 декабря 2023
я тільки повернулась з такої відпустки на три ночі, це було прекрасно, немає навіть долі сумніву, що не треба було летіти. ми були на Фуертевентурі - в п´ятницю ввечері прилетіли туди, в понеділок ввечері вилетіли назад до Польщі.
Ответ дляКачка в тапцях
дорого Вам обійшлось?
ну в мене особливо чогось крутого не буде..
просто дитині парк розваг, готель - а потім стрес із дорогою авто))))
Качка в тапцях• 21 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
дорого Вам обійшлось?
на двох з перельотом, орендою апартаментів, ресторанами, орендою авто 34 тис грн.
Ответ дляКачка в тапцях
купували раніше?
це тур чи все самі?
мені от 2 ночі в Кракові 9 тис грн буде(((
Качка в тапцях• 21 декабря 2023
Ответ дляЗахекалася читать
купували раніше?
це тур чи все самі?
все самі, летіли з Катовіце, квитки 10,5тис, апартаменти 10,3тис за три ночі, оренда авто 78євро