І що вона меле про лгбт
Надіюсь вона себе вже остаточно поховала цим!
Хто не зрозумів це про Тимошенко
Чашечка кофе• 21 декабря 2023
Нє, мені після канабісу немає сенсу слухати. Юлії Володимирівна та деяким її колегам вже треба іти на політичну пенсію
Mariya Prokhorova• 21 декабря 2023
Хай розкаже, суспільству , як їй в Дубаях відпочивалось торік
Mariya Prokhorova• 21 декабря 2023
Ответ дляsamataka
Вот не пойму нафига оно ей? Старая женщина, наворовалась, отдыхай, внуков няньч, грей ж..пу в Дубаях....
Не може нас кинути , ніяк на пенсію не випихнемо
Mariya Prokhorova• 21 декабря 2023
Ответ дляsamataka
Удивительно - дома престарелых в Швейцарии ждут ее, зачем ей весь этот стресс?
А вона з нами хоче проходити важкий шлях , як вона весь час каже
Ми з вамі разом , тьфу
Ответ дляsamataka
Ну и ок. Водка везде продается - хотя это тяжелый наркотик, а легкие - прямо вселенское зло
А ви теж не розумієте різницію, що таке медичний канабіс?
Як далеко нам до Европи ще(( чому такий ейджизм?? Чому наших політиків, старших за 60, не називають «дідами»? І це пишуть жінки , які самі будуть бабками(( Закордоном багато політиків жінок, якім вже за 70, але ніколи не чула, що б їх бабками називали. А потім ображаємось, що чоловіки вважають старими жінок 40+.
Ответ дляdidihom
Це був сарказм, бо тільки в голові у старої безграмотної бабки можуть бути такі установки, які вона ще й хоче в маси тягнути
Ответ дляКросівки оригінал
Судячи, як активізувались з негативом на Ю.В. у вашій темі , і що хочуть віком образити, ніби ніхто з нас не старіє і на вмирає, думаю , що у неї не все загублено у нашій політиці)) Вона все ще бентежить українців, як і більш молоді роки))
Ответ дляdidihom
Ну да, если сравнить с 83-летней Нэнси Пелоси или 82-летним Байденом, Юля еще огого политик - ей всего 63
Ответ дляdidihom
Все ж таки маю надію, хоч вона і красива жінка, але хай вже буде політичним трупом
Mrs.Ochmonek• 21 декабря 2023
Ответ дляКросівки оригінал
Питання в тому тільки навіщо його легалізовувати??
Mrs.Ochmonek• 21 декабря 2023
Ответ дляStar39
Тогда можно будет официально выращивать на полях Украины и сбывать
Ясно, що хтось хоче захистити свій бізнес.
Але в цілому для суспільства - це поганий шлях.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Це ліки, знеболюючі для багатьох хворих, при епілепсії є спеціальне масло, яке люди замовляють з США, багато ще всього
Це не маріхуана!
Ответ дляStar39
Боже Боже 🤣😑🙈
Mrs.Ochmonek• 21 декабря 2023
Ответ дляКросівки оригінал
Це не маріхуана!
Ви прекрасно знаєте які ще ліки, сильні знеболюючі на останніх стадіях, є наркотою. Чомусь же їх не легалізують для вільного виготовлення і збуту з ’медичною метою’, правда?
Їх просто використовують там, де потрібно.
І з усіма наркотичними засобами має бути так само. Бо починається все з легкого
Ответ дляMrs.Ochmonek
Це ліки в який нема канабіоідів
Mrs.Ochmonek• 21 декабря 2023
Ответ дляКросівки оригінал
Це ліки в який нема канабіоідів
Думаю, що відбувається поступове ’варіння жаби’ в цьому питанні і багато дезінформації.