L-i-s-a-92af• 21 декабря 2023

10-річна безпекова угода між Великою Британією та Україною

Велика Британія та Україна найближчими тижнями підпишуть 10-річну безпекову угоду, в рамках якої Лондон використає свій військово-морський досвід, щоб допомогти Києву контролювати Чорне море, повідомило британське видання The Telegraph.

Майбутній меморандум передбачає військову підтримку, фінансову допомогу та обмін розвідданими з Україною. А також повоєнні гарантії безпеки, зокрема збільшення поставок зброї та відновлення санкцій у разі повторного нападу росії. Про це повідомляє «BBC».

Як пише видання, британці планують зосередиться на зміцненні морського потенціалу Києва.

Нова угода стане продовженням зусиль щодо створення “морської коаліції” на чолі з Британією та Норвегією щодо постачання Україні кораблів для розмінування, а також щодо зміцнення її військово-морського потенціалу.

Як пише The Telegraph, британські офіційні особи “були вражені діями України в Чорному морі” і вирішили підтримати її оборонні можливості саме на цьому напрямі, враховуючи і той факт, що Британія, “як і раніше, має одні з найпотужніших військово-морських сил у світі”.
sheerlee• 21 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я за знищення рф
Мы все за .
Пусть дают чем .
автор L-i-s-a-92af • 21 декабря 2023
Ответ дляmavka.cy
оці кораблі суттєво вплинуть на війну?

Тепер головне, щоб в нас залишилось те море
Ні,’ не вплинуть’ ,але Чорноморський флот ’ чомусь’ з Севастополя в Новоросійськ( і далі) здриснув
Чому б це,як думаєте?
’ Многоходовочка’ й ’ всех переиграл’, конечно?
автор L-i-s-a-92af • 21 декабря 2023
Ответ для4мама
Удалено администрацией...
mavka.cy• 21 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Чому б це,як думаєте?
до чого тут многоходовочка
нам потрібно зараз щось таке, що вплине на хід війни на нашу користь.
Бо з кожним днем люди гинуть, сили слабшають, надія тане
А обіцянки раю по закінченню війни то таке. як виборчі гасла
автор L-i-s-a-92af • 21 декабря 2023
Повоєнна Україна

The Telegraph вказує, що в угоді також пропишуть “післявоєнні гарантії безпеки, щоб відбити напад Москви, якщо вона знову на це зважиться”. Цей пункт передбачає автоматичне “збільшення постачання зброї та повторне запровадження санкцій”.

“У липні 2023 року у Вільнюсі Велика Британія, Україна та інші члени “Великої сімки” опублікували спільну декларацію, в якій заявили про нашу мету офіційно оформити постійну підтримку України, оскільки вона захищає свій суверенітет, територіальну цілісність, економіку, своїх громадян та прагне інтеграції до євроатлантичної спільноти”, – заявив представник Міністерства оборони Британії.

“Ми продовжуємо тісно співпрацювати з Україною, щоб надати їй військову, дипломатичну та економічну підтримку, якої вона потребує, до кінця цієї війни та після неї”, — додав посадовець.

The Telegraph також може розкрити подробиці пропозиції ЄС Україні щодо довгострокового пакета допомоги, який обговорювали лідери блоку на саміті у Брюсселі минулого тижня.

Джерело, близьке до переговорів, повідомило, що Києву обіцяли подальші поставки зброї в рамках угоди на 20 мільярдів євро протягом наступних чотирьох років.

Блок прагнутиме “зміцнити співпрацю між європейською та українською оборонною промисловістю” з метою допомогти Києву самостійно виробляти більше озброєнь, що відповідають стандартам НАТО.

НАТО також продовжить свою програму навчання українських військовослужбовців та візьме на себе зобов’язання “постійно обмінюватися розвідданими й супутниковими зображеннями”, а також направить до країни “консультативну місію” для запобігання незаконному проникненню стрілецької зброї.

Брюссель також візьме на себе зобов’язання фінансувати зусилля з розмінування, як тільки війна закінчиться.

Натомість Україна пообіцяла своїм міжнародним партнерам реформувати прозорість військової діяльності, модернізувати свої збройні сили, вжити антикорупційних заходів та реформувати правоохоронну та судову системи.
mavka.cy• 21 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
а це ж насправді цікаве запитання
Як ви бачите завершення війни? От серйозно
liss• 21 декабря 2023
Ничосе в Киеве есть море 🌊 класс .. пойду скупнусь ..
а вообще очередной меморандум который и был 😹
Ирина_Б_• 21 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Захід відвертається від України?
нет конечно, он Украину использует для своих целей. Всё будет хорошо.
автор L-i-s-a-92af • 21 декабря 2023
Ответ дляmavka.cy
а це ж насправді цікаве запитання
Як я бачу?
Україна в НАТО вся,або хоч в кордонах 2022 року( при невизнанні аннексії територій з 2014).
Росія під санкціями і в міжнародній ізоляції стрімко рухається до громадянської війни і розпаду.
ЗСУ на найближче століття в пріоритеті в держ.бюджеті: потужно розбудовуємо свій військово-промисловий комплекс,будуємо бази вздовж кордонів з рф.
@-лен-@• 21 декабря 2023
Дуже добре,в лапках,ще 10 років будемо воювати
Нина____• 21 декабря 2023
Ответ дляammakat
Так они же открыто пишут, что им Украина нужна как военно- морская база и для обмена разведданными. Это же бриты
Да, они никогда этого и не скрывали
автор L-i-s-a-92af • 21 декабря 2023
Ответ дляliss
Британія ВЖЕ розпочала постачання Україні ракет Brimstone корабельної модифікації за цією угодою.
4мама• 21 декабря 2023
Ответ дляPrervana
Последний вариант ок, поддерживаю
А я про нього мрію з 2014 року.
автор L-i-s-a-92af • 21 декабря 2023
Ответ для@-лен-@
А краще б здалися вже до нового року?
автор L-i-s-a-92af • 21 декабря 2023
Ответ дляНина____
Да, они никогда этого и не скрывали
А для чого Україна росії може розкажете вже?
mavka.cy• 21 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Як я бачу?
ви не на те питання відповіли. ви розказуєте райдужне майбутнє. як до нього дійти? з точки А - росія не планує припинити воювати і віддавати захоплені території. Україна в стані війни - тому вступ в НАТо поки що неможливий. Яким чином ви бачите можливість хоча б закінчити війну?
Mrs.Ochmonek• 21 декабря 2023
Ответ дляsheerlee
Ещё помню кто-то писал - отдать Крым Турции и пусть Эрдоган разбирается с пуйлом и остановит войну . Мне кажется он бы реально смог . пуйло боится только китайца и турка.
Навпаки: Туреччина (і орбан) - зайві в НАТО, і в Чорному морі зокрема, за постійну допомогу рф в обході санкцій
4мама• 21 декабря 2023
Ответ дляsheerlee
То все решта окупованих територій віддамо китайцям? Я думала то Новий Єрусалим має бути.
lyudai• 21 декабря 2023
Ответ дляPrervana
То есть если читать между строк - в Черное море по факту выйдут корабли от Великобритании? Одессу не жалко?
Судно под флагом Великобритании уже ходило в Черном море вдоль наших берегов. Притом британцы в открытую и немного с вызовом заявили, что их суда будут ходить там, где посчитают нужным, в границах международных правил естественно. Что, осмелилось пуйло атаковать корабль? То то же.
Не нужно вот этих заламываний рук и трагизма.
автор L-i-s-a-92af • 21 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Вони контролюють протоку, тому з НАТО їх не попруть
sheerlee• 21 декабря 2023
Ответ для4мама
Эрдоган и за Крым порешает)
Китайцам раша будет скоро
July38• 21 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Дивіться,щоб вам Новоррсійськ долю Маріуполя не повторив
Та дивіться, скільки сучар голову хватають. Ото український форум. Половина рашисток
@-лен-@• 21 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
А краще б здалися вже до нового року?
Це Ви запропонували?
Нина____• 21 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Что за наезды?
автор L-i-s-a-92af • 21 декабря 2023
Ответ для@-лен-@
Це Ви запропонували?
Це ви натякаєте
Чи які ще варіанти?
4мама• 21 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Як я бачу?
+ ядерний статус обов´язково.
автор L-i-s-a-92af • 21 декабря 2023
Ответ дляНина____
Что за наезды?
Удалено администрацией...
sheerlee• 21 декабря 2023
Ответ дляlyudai
Как интересно , когда им надо они пуйла не боятся , а когда Украине что-то надо и просим у них , сразу боятся пуйла с ядеркой )
Нина____• 21 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af • 21 декабря 2023
Ответ дляsheerlee
Я думаю,що вони готуються, і війну з натою рашисти таки накликають ще