Велика Британія та Україна найближчими тижнями підпишуть 10-річну безпекову угоду, в рамках якої Лондон використає свій військово-морський досвід, щоб допомогти Києву контролювати Чорне море, повідомило британське видання The Telegraph.
Майбутній меморандум передбачає військову підтримку, фінансову допомогу та обмін розвідданими з Україною. А також повоєнні гарантії безпеки, зокрема збільшення поставок зброї та відновлення санкцій у разі повторного нападу росії. Про це повідомляє «BBC».
Як пише видання, британці планують зосередиться на зміцненні морського потенціалу Києва.
Нова угода стане продовженням зусиль щодо створення “морської коаліції” на чолі з Британією та Норвегією щодо постачання Україні кораблів для розмінування, а також щодо зміцнення її військово-морського потенціалу.
Як пише The Telegraph, британські офіційні особи “були вражені діями України в Чорному морі” і вирішили підтримати її оборонні можливості саме на цьому напрямі, враховуючи і той факт, що Британія, “як і раніше, має одні з найпотужніших військово-морських сил у світі”.
Ответ дляmavka.cy
це ми вже чули після кожного введення санкцій
росія навчилась санкції обходити і продовжує створювати ракети
чинні умови можуть мінятися. але нехай
сили вимірюються, в першу чергу, людьми. На скільки нас вистачить? З кожним днем у нас гинуть, калічаться чоловіки. які, по суті, є основною робочою силою. не розумію вашого оптимізму
тож повторю питання. Скільки років на вашу думку Україна зможе воювати?
чинні умови можуть мінятися. але нехай
Не розумію вашого посилу.
Які варіанти закінчення війни ви вважаєте реальними,швидкими і прийнятними?
Ответ дляmavka.cy
і ще раз повторю питання. Яким чином може закінчитись війна. на вашу думку
Я вже відповіла на це питання.
Як багато часу для цього знадобиться,питання до нас і до союзників
Ответ дляsheerlee
Бинго !
По раше бить нельзя )
нельзя злить пуйла , что и требовалось доказать .
По раше бить нельзя )
А по Криму можна,що вже і роблять регулярно
Ответ для@-лен-@
Вже майже 10 років з 2014.....
Активних бойових дій-1 рік,10 міс
Ответ дляZarevna
С чего вы решили, что вы можете выбирать, будет хуйло продолжать уничтожать украинцев или нет? С чего вы взяли что его что-то остановит кроме силы?
с чего ві взяли, что я єто взяла? =)) навязуєте мені якусь дивну позицію
моє питання просте. як ви бачите завершення війни? силою відсунути росію до їх кордонів? яким чином? де ті сили взяти?
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я вже відповіла на це питання.
не відповіли. ви пишете про якісь фантазії на тему. про те що буде все прекрасно в Україні. а як конкретно до того дійти з сьогоднішнього дня у вас жодного варіанту
ви взагалі ні на яке питання прямо не відповідаєте.
Fioletovna• 21 декабря 2023
Ответ дляmavka.cy
Потому что сам ваш вопрос предполагает, что Украина может что-то сделать эдакое, чтоб Пупкин передумал. Вам уже ответили, только действия направленые на оборону (нато, партнеры, оборонка итд) так или иначе оборона.. А вы продолжаете по кругу задавать один и тот же вопрос. Никто сейчас даже не говорит про границы 91, сейчас речь про выживание страны и украинцев. Теперь давайте вас послушаем ваши предложения? Как остановить уничтожение украинцев?
Ответ дляZarevna
якраз ні. нічим таким я не очікую, що Україна щось зробить дивне, щоб путін згорнув свій наступ і вийшов. що за фантастика
і якраз всіма своїми повідомленнями я теж говорю, про те, що ми не можемо довго воювати, бо люди гинуть.
і через це задаю питання автору. бо не бачу причин в оптимізмі щодо 10 років війни і те що в рашки до тих пір закінчаться ресурси
Саме головне повоєнні гарантії на 10 років.
Отож,
1 це буде лише після війни
2. Скільки треба буде часу росії відновити армію після закінчення війни, читала що не менше 7-10 років)
3. А чим ця угода відрізнятиметься від Будапештської? Якщо, не дай Бог, повториться подібне що заважає ВБ сказати що ця угода не мала юридичної сили?
Отож,
1 це буде лише після війни
Карпатський грибар• 21 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
У Лондоні впевнені: “міць і знання” Британії у морській справі допоможуть наростити можливості українського флоту, вказують автори статті.
Королівські ВМС вже навчають українських фахівців розмінуванню з використанням безпілотних підводних човнів, знешкодженню морських бомб, мін-пасток та мінних загороджень на своїх глибоководних судноплавних коліях, а також готують до десантних операцій. Крім того, Британія вже розпочала постачання Україні ракет Brimstone корабельної модифікації.
“(Угода. – Ред.) демонструє нашу відданість підтримці України в боротьбі… Вона також передбачає гарантії надання допомоги у післявоєнний період, якщо Росія знову нападе на Україну”, – заявило The Telegraph джерело, близьке до переговорів.
Як відомо, країни “Групи семи” на саміті НАТО у Вільнюсі погодили рамковий документ щодо “гарантій безпеки” для України. Конкретні двосторонні договори з державами, які погодяться надати безпекові зобов’язання, підпишуть пізніше.
Близько 30 країн, а також Європейський Союз зараз ведуть переговори про індивідуальні, довгострокові зобов’язання щодо безпеки України, використовуючи рамки, узгоджені в липні
**на своїх глибоководних судноплавних коліях**??? - шляхах!!!
Видаліть цей автоперекладач.
Lady luck21• 21 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
когда последний раз, напомните? 22 сентября по штабу.. 3 месяца это конечно регулярно....
Карпатський грибар• 21 декабря 2023
Ответ дляammakat
Так они же открыто пишут, что им Украина нужна как военно- морская база и для обмена разведданными. Это же бриты
**Так они же открыто пишут, что им Украина нужна как военно- морская база**
База британского флота в городе русской славы Севастополе - голубая мечта детства. Поражение должно быть ПОЗОРНЫМ.
Fioletovna• 21 декабря 2023
Ответ дляmavka.cy
’нам потрібно зараз щось таке, що вплине на хід війни на нашу користь.’
’не очікую, що Україна щось зробить дивне, щоб путін згорнув свій наступ і вийшов’
Противоречия и вода. Почему вы уходите от ответа? Повторю энный раз, вас тут не только я спрашиваю. Как вы сами видите прекращение уничтожения украинцев? Или у вас нет никакой позиции?