L-i-s-a-92af• 21 декабря 2023

10-річна безпекова угода між Великою Британією та Україною

Велика Британія та Україна найближчими тижнями підпишуть 10-річну безпекову угоду, в рамках якої Лондон використає свій військово-морський досвід, щоб допомогти Києву контролювати Чорне море, повідомило британське видання The Telegraph.

Майбутній меморандум передбачає військову підтримку, фінансову допомогу та обмін розвідданими з Україною. А також повоєнні гарантії безпеки, зокрема збільшення поставок зброї та відновлення санкцій у разі повторного нападу росії. Про це повідомляє «BBC».

Як пише видання, британці планують зосередиться на зміцненні морського потенціалу Києва.

Нова угода стане продовженням зусиль щодо створення “морської коаліції” на чолі з Британією та Норвегією щодо постачання Україні кораблів для розмінування, а також щодо зміцнення її військово-морського потенціалу.

Як пише The Telegraph, британські офіційні особи “були вражені діями України в Чорному морі” і вирішили підтримати її оборонні можливості саме на цьому напрямі, враховуючи і той факт, що Британія, “як і раніше, має одні з найпотужніших військово-морських сил у світі”.
Ирина_Б_• 21 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Действительно) то ли дело раша,крадет украинское зерно и ресурсы без всяких стеснений и безоплатно
какие ресурсы?
4мама• 21 декабря 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af • 21 декабря 2023
Ответ дляИрина_Б_
какие ресурсы?
А ви ж наче не в курсі

Команда NASA Harvest провела дослідження і за допомогою аналізу супутників знімків встановила, що Росія вкрала українського зерна щонайменше на 1 млрд доларів.

Bloomberg пише, що за даними агентства з непідконтрольних Україні територій було зібрано майже 6 млн тонн пшениці — близько 88% озимих культур, посіяних на окупованих територіях. Водночас незібрані площі переважно розташовувались вздовж лінії фронту.

Видання зазначає, що російські кораблі експортували зерно, ймовірно, до різних країн, включно з Лівією та Іраном, але оскільки вантажовідправники приховують походження вантажів, було важко оцінити справжні обсяги.

Це за 2022 рік.За 2023 -гугл в поміч:статей безліч і в українських і в закордонних змі.
wird• 21 декабря 2023
Ответ для4мама
А що зроблять з Одесою Британські кораблі?
Захистять
Ирина_Б_• 22 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
А ви ж наче не в курсі

они скупали это зерно у зерновиков на неподконтрольной , я вам говорю как человек лично присутствующий на таких продажах.
автор L-i-s-a-92af • 22 декабря 2023
Ответ дляИрина_Б_
Вам-то,людині що раніше розповідала,що на окупованих територіях ’ не мобілізують українців’ можна вірити точно

Видання Financial Times на прикладі вивезення зерна з Бердянська показало, яку схему росія застосовує для крадіжки продовольства з України та його продажу за кордон.
Про це йдеться на сайті видання.

Журналісти розповідають про російського підприємця Микиту Бусела, який раніше створив власний бізнес у центральній частині росії, а влітку став причетним до вивезення зерна з окупованої частини Запорізької області.

Його призначили генеральним директором компанії «Державний зерновий оператор», яку створили як «агентство» російської окупаційної адміністрації. Офіційна мета компанії — нібито купувати зерно в місцевих фермерів і перепродавати його.

Насправді ж, як розповіли FT українські аграрії, ця фірма продавала зерно, яке вкрали з їхніх складів або зібрали на полях, якими раніше володів український бізнес. Водночас фермерам не залишили вибору: вони мають або віддати зерно російській фірмі, або його в них заберуть, стверджують аграрії.
автор L-i-s-a-92af • 22 декабря 2023
російська федерація розграбовує тимчасово захоплені українські території – вивозять абсолютно все, у тому числі машини, металобрухт і зерно.о

«росія хоче зробити неможливим, щоб наша земля, ресурси, вода використовувалися в інтересах наших людей. Вона хоче все це вкрасти, і активно грабує територію, яку їй вдалось окупувати. Звідти вивозять абсолютно все – від машин, які залишилися на вулицях та у дворах, до обладнання із захоплених заводів, від металолому до зерна»
Можна уявити, що чого дійшли росіяни, якщо з вщент зруйнованого російською армією українського міста Маріуполя вкрали навіть декілька вцілілих там тролейбусів.

Після вторгнення в Україну Росія вивозила з окупованих територій не лише зерно, за словами українських чиновників, окупанти також беруть деревину, вирубаючи ліс, пише The Wall Street Journal.

Ключові факти

Ліси вирубано для комерційної вигоди або для зміцнення оборонних позицій без виплати компенсації. Видання оприлюднило знімки аерокосмічної компанії Maxar Technologies, де видно Таврійський ліс у Херсонщині через місяць після вторгнення Росії та нижче у січні після вирубування дерев.
Ирина_Б_• 22 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af

Ключові факти

так и не мобилизируют😂. И я вам говорю что фермера продавали свое зерно))) Наш арендатор в 2022 специально заезжал на ТОТ через Давыдов брод , что б продать 2 ангара с зерном. Т.к. имелась практика у местного населения продать оркам чужое, а хозяину сказать что орки забрали) ну в принципе он когда в Украину вернулся тоже так всем рассказывал 😂, а то могли б и сотрудничество пришить))
автор L-i-s-a-92af • 22 декабря 2023
Ответ дляИрина_Б_
А этого фермера сначала отоварили,а потом застрелили или наоборот,может расскажите?

*СБУ ідентифікувала 3-х рашистів, які під час окупації Харківщини вбили українського патріота, а потім спалили його розчленоване тіло*

Служба безпеки та Національна поліція встановили особи ще трьох російських окупантів, які вчиняли воєнні злочини проти цивільного населення на тимчасово захопленій території Харківщини.

Мова йде про двох військовослужбовців 7-го окремого мотострілецького полку збройних сил рф Віталія Піддубного та Олексія Горбунова, а також Руслана Гончарова – військового з 202-го мотострілецького полку країни-агресора.

Навесні 2022 року вони брали участь у захопленні Куп’янського та Ізюмського районів області й проводили там каральні акції проти місцевих жителів.

Під час таких «рейдів» рашисти масово викрадали і вбивали людей.

За даними слідства, у ході одного з таких «нальотів» на території Шевченківської громади Куп’янського району Піддубний застрелив з автомата місцевого фермера.
Ирина_Б_• 22 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af

жив здоров наш фермер, а ваши вставки абсолютно из другой оперы.
автор L-i-s-a-92af • 22 декабря 2023
Ответ дляИрина_Б_
Ваш здоров,а крупянского расстреляли и расчленили
Ирина_Б_• 22 декабря 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
вы очень начитанный человек 🤦‍♀️