Файна_зупка• 22 декабря 2023

Что бы вы сделали если бы увидели такую переписку у ребенка

Девочка одноклассница 8 лет пишет вот такие смс на что что её просто добавил сын в группу. Как считаете, стоит это показать учительнице или не реагировать никак? Может за мат конечно тему удалят, но это пишет 8 летка
LoveYouOrNot• 22 декабря 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Ай,молодець оце відповіла.Беріть медаль.
Для чого ви пишете ці лозунги?
Області пітьми• 22 декабря 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Ви не поняли - питання було риторичним, вам не треба було відповідати мені, що справді вони у вас вже вміють ))) Бо і так же ж ясно, що від осінки не родяться апельсінки.
Обожаю Советчицу и способности ее обитателей фантазировать.
LoveYouOrNot• 22 декабря 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Робити висновки - це не завжди фантазіровать. Уви...
Області пітьми• 22 декабря 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Делать выводы по пикселям?)))
Ну, как бы- удачи)
ЗдесяЯ• 22 декабря 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Лайка навіть корисна бува) Ми в універі колись вчили, що це нормально - спустити пар, людині легшає конкретно.
Але якось в рамках, і не в 8 років. В 16 згідна - по приколу і для ’важності’.) Але не кожне слово, і не в форматі справжньої загрози.
В 8 лет это проблема родителей. Если автору так хочется,пусть скажет маме девочки. Учительницы не при чём. Какая-то переписка, какая-то группа. Разве это имеет отношение к школе? Учитель не должен этим заниматься. Его дело учить. То,что за пределами школы,не должно волновать школу
ivareka• 22 декабря 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Це точно
Любитель групп)
В 21:20 получил порцию матюков, но это его не остановило и он снова добавил ее в группу. В 8:34 читаем следующее сообщение от Златы
ЗдесяЯ• 22 декабря 2023
Ответ дляivareka
Шо в лоб, шо по лбу. Илья не пробиваем
Бачу_майбутнє• 22 декабря 2023
А де відповідь вашого сина?

Діти реально матюкаються як сапожники (певний час)

Вони тільки при нас ангелочки, в нас наприклад взагалі ніхто не каже матів, а я нещодавно побачила як донька в тік ток зняла відео під мати
Лайкнула, то вона вся червона прибігла і каже як я її аккаунт знайшла
LoveYouOrNot• 22 декабря 2023
Ответ дляЗдесяЯ
І я так кажу. Мамі сказати точно. Принаймні ніхто дитині по голові не настукає в майбутньому за такі фразочки.
Мама може бути така ж. Але не факт, в принципі... Просто до цього треба готуватись.
LoveYouOrNot• 22 декабря 2023
Ответ дляivareka
А чого ви вирішили, що він знов додав? Може він просто їй щось написав у відповідь, а вона відповіла зранку.
Tatka Kiev• 22 декабря 2023
Відправляти батькам чи ні, це залежить від того, легально чи ви отримали цю інформацію?
ЗдесяЯ• 22 декабря 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Ну да,раз сказать можно.может дома проведут воспитательную работу. Нет так нет. Объяснить Илье,шоб не дёргал ее . Пусть своих друзей в группу добавляет
Самая СоветЧиваЯ• 22 декабря 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Тобто ви на 101% впевнені, що Ілюшенька Златі писав цитатами Міцкевича і Байрона, в групу додав 1(!) раз випадково, а Злата його просто так зранку до ночі матами обкладає?
LoveYouOrNot• 22 декабря 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ні, не впевнена, як я можу знати?
Але відразу з Іллі зробили нападника, а бідна дівчинка відбивається, типу правильно робить, бла-бла-бла.
Ніхто не знає крім учасників ситуації.
АфродитаПетровна• 22 декабря 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
А ваші видалились, бо не такі чи як?) І ви бачите різницю між тим, що нам подано на скрінах, і ’мати были’?
Ні не тому. Просто там були смайліки, картинки і матюки інколи. Не цікаво.
Для чистоти експерименту я вимагаю всі скріни у студію, шо писав Ілля теж. Тоді побачимо це дівчинка така чи всі такі.
АфродитаПетровна• 22 декабря 2023
Ответ дляivareka
ору))
LoveYouOrNot• 22 декабря 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Може і Ілля такий, ми не знаємо, в цьому я з вами згідна.
Але це не применшує проблеми у дівчинки і у її батьків. Там ну дууууже специфічні фрази для 8 р. Я взагалі сумніваюсь в правдивості, що це була дівчинка. Якщо там ’ми’, то хтось може захищав її (брат, тато).
Мурзилка• 22 декабря 2023
Ответ дляПечальки.нет
Достав її ваш Ілля, напевно по нормальному не розуміє.
Манера быдляцкая, с такими манерами ей в рашку
Каркуша Клара• 22 декабря 2023
В мене підліток 14 років
Іноді заходжу в їх класну групу, там, де без вчителя, поки він не бачить
Що вони там пишуть!! Це жах! Одніми матюками, про секс...
Недавно хтось намалював свастику на дошці і сердечки поряд. Вчителька написала в групу батьків. Я з дитячої групи знаю хто це зробив. А мама того хлопця не в курсі. Пише в дорослій групі ’це жах, як так можна’ Не хочу ій писати, що це саме іі син малював.
АфродитаПетровна• 22 декабря 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
А може й мамо.Можкмо тільки здогадуватися. Але у самому пості викладено тольки переписка дівчинки. Хочется більше зрозуміти всю трагедію ситуації і побачити весь діалог.Може там і Іллі потрібна допомога.
Tatka Kiev• 22 декабря 2023
Дівчата ось за що я в шоці, то в нашій школі якийсь учень в туалеті гімном написав на стінах
І це чиясь дитина
Такий скандал був
delphoto
LoveYouOrNot• 22 декабря 2023
Ответ дляTatka Kiev
І це чиясь дитина
Такий скандал був
О май гад. Що ж його мотивувало це робити?
Самая СоветЧиваЯ• 22 декабря 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Ні, не впевнена, як я можу знати?
Ніхто не знає крім учасників ситуації.
Та, отож, якщо ніхто не знає, а автор мовчить, то давайте Златі і її родині діагнози і тавро не ставити ...
Tatka Kiev• 22 декабря 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Ви думаєте його чи її знайшли?
Пальці нюхати чи що...
Але це треш

О фотку видалили ) ну і ладно
АфродитаПетровна• 22 декабря 2023
Ответ дляTatka Kiev
І це чиясь дитина
Такий скандал був
То Привет написано. З помилкою, пропущена буква- молодша школа
LoveYouOrNot• 22 декабря 2023
Ответ дляTatka Kiev
Ви думаєте його чи її знайшли?
Пальці нюхати чи що...
Але це треш

О фотку видалили ) ну і ладно
Таке якесь самовираження нетипове)))
Реально треш.
Тумба-юмба• 22 декабря 2023
Ответ дляФайна_зупка
В Вайбере игры обсуждают
ну для начала пусть перестанет добавлять, это спам. и если не первый раз - я тоже могу послать.
АфродитаПетровна• 22 декабря 2023
Ответ дляКаркуша Клара
В мене підліток 14 років
Зазвичай так і стається. Хто більше всіх кричить що мій, моя не такі- у 14-17 будуть за голову хвататися, або як ця мама, прибувати у блаженстві.
LoveYouOrNot• 22 декабря 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Діагноз ні, але те, що це перебор для 8-річки, то і так видно.
Тавро ніхто не ставить, бо якщо дівчинка нормальна, не з неблагополучної сім´ї і якщо до неї знайти підхід і поговорити, то все буде ок. Але це не точно.
Самая СоветЧиваЯ• 22 декабря 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
той випадок, коли ’усеруся , но буду стояти на своєму’