мадамГрицацуева• 22 декабря 2023
Чи сильне фізичне навантаження на чоловіках?
під час статевого акту? Якщо 5-10 хвилин фрикцій?
мадамГрицацуева
• 22 декабря 2023
Ответ дляLuda17
Мабуть. Мій прям каже, що втомлюється, хочв
Мені це дивно, я можу довго бути зверху, просто набридає позиція вершниці. Бачу ,що йому складно після акту, де він головний, має задишку, серце перевіряв нещодавно.
Їжак в панчохах• 22 декабря 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Ставайте раком, щоб він стояв на ногах, а не на колінах. Скільки років?
мадамГрицацуева
• 22 декабря 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
41. Спробуєм.
Їжак в панчохах• 22 декабря 2023
Ответ длямадамГрицацуева
41. Спробуєм.
Кінчає норм? Вялим член не стає?
мадамГрицацуева
• 22 декабря 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Кінчає норм? Вялим член не стає?
Ні, все добре.
мадамГрицацуева
• 22 декабря 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Живіт?
Є невеличкий, не заважає процесу.
Зажуженная Жужжа• 22 декабря 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Оце мужики пішли...
Мій теж трохи кряхтить, але він тримає себе в тонусі, віджимання від полу, підтягування.
Може і вашому треба трохи понапрягатися? Воно і для здоров´я кажуть норм.
мадамГрицацуева
• 22 декабря 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Оце мужики пішли...
Думаю, що потрібно перевірити його легені. Фізично він не дуже активний.
Хвігура мічти• 22 декабря 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Нам такая позиция не подходит. Я люблю снизу. Он надо мной, мне так нравится. Насчет усталости-все сложно. Я не засекала по времени. Может и долго, если менять темп, уменьшать. Если прям в очень сильном темпе, то да устает, может и вспотеть. Милий ник у меня. С фигурой все хорошо
Хвігура мічти• 22 декабря 2023
Ответ длямадамГрицацуева
И что? Ну проверите. Дальше что?
18 мнеУЖЕ• 22 декабря 2023
Ответ длямадамГрицацуева
41. Спробуєм.
В смислє ’спробуем’... тобто ви ще не пробували??? В 41??????????