Наездница• 22 декабря 2023

Хто віддавав дітей погодок в один клас в школі

Різниця 1,5р між дітьми.
Плануємо віддавати в один клас разом. Ходять на дошкільну підготовку. Молодшому важче, але старається, все по програмі робить. А старшому дещо не вдається. В принципі +- на одному рівні вони.

Хто так діток в один клас водив, нормально все було? Чи як склалося ?
Царевна_несушка• 22 декабря 2023
Ответ дляНаездница
Я вже вище писала, ходили на заняття, там директорка сказала що їх можна в один клас віддавати
До чого тут директор? Може вона хоче як найшвидше позбавитись вашої дитини?
Психологічно дитина молодша не готова йти до школи.

Сірничок• 22 декабря 2023
У меня в классе были брат и сестра с разницей в 1.4, с 5 по 11 класс, прекрасно у них все складывалось и в учебе и с друзьями.
Про какие поривняння тут пишут не пойму. Мой брат меня на 3 года младше и то в школе учителя сравнивали, так что, в разные школы может еще водить надо было?
ХаДиДиШь• 22 декабря 2023
Ответ дляНаездница
Водили на заняття, і там директорка сказала про такий варіант. Тому обдумуємо
Я не отдала, даже с учетом, что младшая попала уже на 12 лет, а старшая еще на 11 по старой программе. Они и так все время вместе, зачем еще и в школе? Вы бы хотели все время где то быть с братом( сестрой)
автор Наездница • 22 декабря 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Дякую!
Ну я взагалі такий варіант навіть не уявляла, не думала навіть що таке практикується)
Тепер точно ясно що не треба
автор Наездница • 22 декабря 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Спитали, я відповіла. До того як директор сказала про таке, я навіть не знала що так робиться. Тут вирішила спитати
Указка• 22 декабря 2023
Знайомі так зробили. Нічого хорошого.
Невже ви не розумієте, що або молодшому зарано буде, або старшому буде старше за всіх в класі? Хіба що у вас старший відстає в розвитку, то тоді це оправдано
Указка• 22 декабря 2023
Ответ дляНаездница
Не дуже компетентна педагог. Розумію, що дітей мало і їй треба робити набір у перші класи, але такою ціною?

автор Наездница • 22 декабря 2023
Ответ дляУказка
Вона не зі школи, тому набір в перші класи точно її не цікавить )
Це директор приватного садочка, де проходять різні заняття підготовчі