Белая и пушистая• 22 декабря 2023
Я ініціатор завершення стосунків, але коли він теж перехотів бути зі мною, я...
Дівчата, я в шоці сама з себе.
Зустрічалась з хлопцем, 6місяців було все ідеально, потім в нього відбулась депресія після хвороби і після цього все пішло на спад. Я відчула себе не потрібною. Ми сварились. І я себе почувала дуже погано емоційно, не знаю чому.
Прийняла рішення розійтись, він спочатку не хотів, взяли паузу, після паузи він почав робити якісь кроки, але я так себе почувала погано емоційно, що відмовила. Як тільки він відпустив мене в своїй голові і сказав до побачення, і написав що він думає про мене, що я обмежила його свободу і хочу щоб я була в центрі уваги і все лише для мене. мені одразу стало легко, я відчула себе емоційно наповненою і почала знову посміхатись. Що відбулось я не розумію. І от пройшов тиждень, я хочу знову продовжити відносини, я забула всі претензії, але він не дзвонить, не пише, інколи висилає якісь фото і все. Я написала одного разу, другого і не хочу нав’язуватиму. Обіцяв, що ми все обговоримо, але коли не зрозуміло.
І я дура, маю почуття, але поводила себе як дура, вимагало від нього багато уваги, як маленька дитина, його це злякало (
Що робити?
Айболитная• 22 декабря 2023
Это похоже не на чувства а на эмоциональную зависимость.
Я не представляю как при наличии любви можно отказаться встречаться.
Ищите другого.
Это у Вас начало отношений, ничего тяжелого сложного не происходило и Вы уже не вытягиваете поддерживать его, а дальше что? В семейной жизни много чего происходит, люди теряют работу, болеют, сложности с детьми - и что у Вас будут бесконечные разбегания….
Ищите другого.
Физрукая• 22 декабря 2023
Нічого не робити.
Ви і далі хочете бути центром уваги.... але нажаль...
Штора с кисточкой• 22 декабря 2023
ой, автор, представила вас, ну вот это то еще удовольствие -общаться с людьми, у которых прям постоянная острая потребность, чтоб ими восхищались. скажем так - это не доя меня))
Белая и пушистая
• 22 декабря 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
мож вам просто пойти в артисты?))
ні, не артистична.
для мене це прості речі. Він працює в іншому місті, ми не бачимось 5 днів, потім він 9 днів зі мною і знову їде. Як тільки він повертається, я хочу щоб ми одразу зустрілись, тому що хочу його бачити, хочу сексу. Він не завжди, організовує, або зі мною, або з батьком, або з друзями. Він довгий час був один, звик організовувати свій час так, але коли є я, я хочу уваги. я не бачила 5 днів і скучила.
Allein74999• 22 декабря 2023
Цукерку забрали в дитини, дитина хоче цукерку назад. От якби пхали цукерку насильно, то, фу, не потрiбно.
Апрель Ивановна• 22 декабря 2023
Ви вчора вже створювали тему? Написали йому перша, а він мовчить. Це ж ви?
Белая и пушистая
• 22 декабря 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Ні, я тримаюсь і не пишу 😅😅😅
Белая и пушистая
• 22 декабря 2023
Ответ длятогдалия
Кто вы и ваш парень ( бывший) по гороскопу)?
Я Овен, він близнюк
Видящие_помогите• 22 декабря 2023
Я вас дуже розумію. Порадити можу лише одне, відпустіть ситуацію, не робіть нічого, все розрішиться саме так, як має бути. Якщо це ваша людини, то ви все одно будете з нею.
Альдебаран• 22 декабря 2023
Я за те аби не залипати і шукати іншого. Я взагалі не розумію стосунків де мене нав´язують відчуття провини за щось в характері. Кожна людина має певний набір якостей. Іншого набору нема і не буде. Якщо цей набір взаємно влаштовує - ми у відносинах. Не влаштовує - відносини завершуються. А не висуваються звинувачення що комусь чогось не вистачає. Коли я йду в магазин косметики, то якось в голову не приходить мати претензії що там хліб не вдалося купити. Так і стосунках. Опції ’багато спілкування’ у цього партнера немає. Ну не передбачено ’асортиментом’ магазину. Тож значно краще і легше піти в інший магазин ніж вимагати завезти в ’магазин побутової техніки’ ’кефір’.
Видящие_помогите• 22 декабря 2023
Ответ дляАльдебаран
Я з вами трохи не згодна. Якщо ставити на мету шукати ідеального супутника, то так можна все життя шукати і не знайти. Порівняння шампуні з людськими якостями трохи недоречні. Будувати стосунки, то велика праця і позиція ’полюби мене такою, чи таким, як є’ ні до чого хорошого не приведе. В парі кожен має працювати над стосунками і над собою.
Язикувата Хвеська• 22 декабря 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Я Овен, він близнюк
о, близнюки г##нюки еще те ...
Белая и пушистая
• 22 декабря 2023
Ответ дляВидящие_помогите
я теж так рахую, визнаю свої помилки і хочу по-іншому. Мені проявити ініціативу? Чи я його відштовхну? не нав’язуватиму? чекати коли він проявить ініціативу? не думаю, що можливо розлюбити за один день.
Белая и пушистая
• 22 декабря 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
о, близнюки г##нюки еще те ...
а чому?
Видящие_помогите• 22 декабря 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
о, близнюки г##нюки еще те ...
Згодна повністю
тогдалия• 22 декабря 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Я Овен, він близнюк
вам не по пути... вы давите на него. ищите более не такого чувствительного и более веселого(легкого)- льва или рыбу например или водолея
Я не в теме• 22 декабря 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Я Овен, він близнюк
Не задовбуйте, і не переслідуйте його, бо чим більше будете це робити, тим дальше Близнюк буде від вас втікати і морозитись))). Дайте йому час на вештання в думках)). Якщо йому буде треба і цікаво, він сам вас через деякий час знайде. Якщо ні, шукайте іншого і не напирайте на кавалерів, не чавіть їх)), легше дійте :)
тогдалия• 22 декабря 2023
Ответ дляБелая и пушистая
он никогда не проявит иницитативу-не ждите от близнецов,и не простит. и я не думаю-что он любил..
Я не в теме• 22 декабря 2023
Ответ длятогдалия
Ви що, Овен Рибу придушить за маніпуляції і постійні мутки))
Автор, краще Водолій :)
тогдалия• 22 декабря 2023
Ответ дляЯ не в теме
овен не може не чавіть))
тогдалия• 22 декабря 2023
Ответ дляЯ не в теме
Автор, краще Водолій :)
рыбка мужчинка любит подчиняться ищут мамку командиршу- так что сойдет))
Белая и пушистая
• 22 декабря 2023
цікаво, я не задумалась про таке дівчата 😅😅😅 які ви молодці
Я не в теме• 22 декабря 2023
Ответ длятогдалия
овен не може не чавіть))
Але коли Овну щось справді треба і чогось добивається, він може постаратись і ’метелика’ зобразити, правда поки його не прорве))) а прориває часто.. Нічого страшного, захоче - постарається :)
Я не в теме• 22 декабря 2023
Ответ длятогдалия
Так то воно так, але питання не в Рибі, а в Овні. Овна таке почне швидко дратувати, Овну конкретика, діїї і пристрасть треба, а де це все у Риби?.. Овен помається трохи і кине, якщо до того в пориві гніву не приб’є Рибу, якщо Риба не встигне вислизнути)). Це нерви для обох і не співпадання на психо-емоційному плані.
тогдалия• 22 декабря 2023
Ответ дляЯ не в теме
согласна)),так и будет
Белая и пушистая
• 22 декабря 2023
Ответ дляЯ не в теме
Я правильно розумію, ви описуєте близнюка?