Посудомойка• 22 декабря 2023

Дитину будять в садку інші діти

Сина булять за зовнішність( систематично висміюють і інколи бʼють) деякі хлопці в садку.. Він тиха, мирна дитина, здачі намагається давати, але його дуже ранять погані образливі слова… Розмови з батьками, директором і вихователями не допомагають…можливо у когось був досвід боротьби з такими випадками в правовому полі? Поділіться, будь ласка
Ms. Android• 22 декабря 2023
Ответ дляКупи слона
Всі люди різні. Навіть тихі діти тихі не однаково(
Та ну.Моя еще и с елементами РАС бьіла. В таком возрасте дети верят родителям, если сказали стать в стойку, влупить по лбу или груди двумя руками по очереди, отрепетировали, так она все ето четко и сделала, без малейших сомнений. Тут главное,желание родителей зашитить ребенка и не бояться конфликта с окружающими. Мьі бьіли готовьі

автор Посудомойка • 22 декабря 2023
Ответ дляКупи слона
Так, в правовому полі, булінг не має вікових меж. За малих дітей відповідають їхні дорослі батьки, які нічого не роблять, щоб їхні діти не били іншу дитину
Все правильно Ви пишете. Я знаю випадки винесення штрафу за невиконання батьківських обовʼязків ( виховання) батькам школярів, але мене цікавить саме випадки з дошкільниками 5-6 років
Щас ухожу• 22 декабря 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Комент не до мене, але я не могла пройти повз. Я 10 років в садочку працювала. І моя думка така - або ти працюєш з дітьми нормально, або шукай інше місце, як тобі щось тут не так. Те, що вихователь отримує мінімальну зп не дає йому право складати лапки і нічого не робити.
А что бы вы сделали в этой ситуации?
автор Посудомойка • 22 декабря 2023
Ответ дляMs. Android
Я теж готова. І всі про це знають ( і вихователі і батьки)… я і так постійно конфліктую з цього приводу… але конфлікти ще ніякого результату не дали
Ms. Android• 22 декабря 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Проблема в тому, що поняття’ нормально’- у кожного своє. Вихователь має виконувати свої посадові інструкції,все інше ліріка.
Купи слона• 22 декабря 2023
Ответ дляПосудомойка
Дошкільнята нічим не відрізняються від школярів, це такі ж неповнолітні, за яких відповідають дорослі (опікуни та працівники закладу, якому довірили цих дітей)
Ms. Android• 22 декабря 2023
Ответ дляКупи слона
Аплодую стоячи. Взяли моду всюди тулити мінімальну зп як виправдання. Жодного на мінімалку не дуть під дулом пістолету, а людиною варто залишатися і на мінімалці
Та аплодувати можна скільки хочеш, тільки в нашому садочку пропонують роботу батькам дітей, бо нема кому. Ну місць нема,але якщо йдете вихователем ,то знайдемо

Tammy21• 22 декабря 2023
Ответ дляMs. Android
Удалено администрацией...
Ms. Android• 22 декабря 2023
Ответ дляПосудомойка
Папа у мальчика есть? Мьі ж вмазали сначала,а потом даже конфликтовать не пришлось. Вообще- то папьі решают такие вопросьі
Ms. Android• 22 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
З кривдниками моєї дитини ми розібрались за один день без вихователів.Так само з булінгом в школі за одні батьківські збори теж без вчителів. Було б бажання.
автор Посудомойка • 22 декабря 2023
Ответ дляMs. Android
Так тато є. І син чудово вміє битись, але знає що цього не можна робити… він так просто перетвориться в такого ж агресора нажаль
Tammy21• 22 декабря 2023
Ответ дляMs. Android
Нещодавно відео було, де дівчинці пальці переламали та печінку відбили. Теж ’вмазали сначала’, ага.
Tammy21• 22 декабря 2023
Ответ дляMs. Android
Усі ваші коменти -- інфантильні. Ви ні з чим не розібралися, ви підставили дитину та забрали у неї відчуття безпеки та можливість навчання регуляції конфліктів без насилля.
Ms. Android• 22 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Перечитайте мої пости і постарайтесь зрозуміти,чому мою дитину ніхто не б´є.Може зрозумієте
Щас ухожу• 22 декабря 2023
Ответ дляMs. Android
А ведь раньше так и делали мамы)
Шли нянечками или в столовую, чтобы быть возле ребенка, в столовой вообще козырное место))
А что, без образования соответствующего тоже воспитателем берут?
Ms. Android• 22 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Моїй 23. Вона аспірант, старший викладач КМА 3/4 свого життя провела в Пласті. Вибирайте оточення своїм дітям і все буде гуд
Ms. Android• 22 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Як скажете. Наразі їй 23, проблем зі спілкуванням нема
Ms. Android• 22 декабря 2023
Ответ дляЩас ухожу
А ведь раньше так и делали мамы)
Да, на яселькі берут всех. Если хочеш работать не на яслях, нужно любое гуманітарної образование, соц работник, психолог, прочая хрень
Ms. Android• 22 декабря 2023
Ответ дляЩас ухожу
А ведь раньше так и делали мамы)
В столовьіх страшная текучка, работают уже под камерами, лафа закончилось,по крайней мере в нашем

Щас ухожу• 22 декабря 2023
Ответ дляMs. Android
Безработным мамам очень даже неплохой вариант, есть же квочки, что боятся дите покинуть на минутку, вот и вариант😆 дите под присмотром 24/7 и никто не обидит)
ЛолитаНеРазлита• 22 декабря 2023
Ответ дляMs. Android
Ну як прям по інструкції - вихователь повинен створювати оптимальні умови для фізичного та психічного розвитку дітей, емоційно комфортну атмосферу.

Для дитини Автора створена нормальна атмосфера в групі?
Дюймовочка• 22 декабря 2023
Насправді, якщо таке відбувається, винен вихователь який не присікає такі розмови і не доносить до дітей, що так не можна спілкуватися і ображати. Це вихователя задача! Робити все, щоб не було конфліктів в колективі! У нас (змінили 3 садочка) завжди були такі вихователі, які не давали конфліктувати дітям. Якщо є можливість перевести дитину, переводьте в інший садочок, можливо інша група. Дитина має почувати себе безпечно в колективі.
автор Посудомойка • 22 декабря 2023
Ответ дляДюймовочка
Проблема в тому, що син не хоче в інший садок, він має друзів… і я бачу що він готовий терпіти образи лише б його не переводили… мене це засмучує, так не має бути…
Ms. Android• 22 декабря 2023
Ответ дляЩас ухожу
Да. А если понравится- 1,5 года магистратурьі после любого бакалаврата - и тьі воспитатель с образованием. Очень много мамочек особенньіх детей так делают
Ms. Android• 22 декабря 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита

Немає крітерієв оцінювання атмосфери. Он автор пише,що син не хоче міняти садочок, значить гарна атмосфера
Дюймовочка• 22 декабря 2023
Ответ дляПосудомойка
Так точно не має бути. Але ситуація яка є, враховуючи даного вихователя, не зміниться. Навіть, якщо ви поговорите з директором, повірте. Вихователь людина, яка продовжує після батьків, вчити дитину поводити себе в колективі. В даному випадку вихователь не бере участь у вихованні дітей на території садочку і так немає бути.
А група паралельна є? Щоб змінити саме вихователя. Це державний чи приватний садок? Чи є інший поруч?
Щас ухожу• 22 декабря 2023
Ответ дляПосудомойка
Может вам лично с тем ребенком в раздевалке поговорить, который вашего обижает?
На прогулке, когда забираете из сада?
Можно же буквально несколько слов сказать мягким тоном, чтоб и пристыдить и агрессию не проявить?
Тем более, мальчику нравится сад, просто отдельные личности портят настроение.
По одному так проводить беседу и может, это поможет.
ЛолитаНеРазлита• 22 декабря 2023
Ответ дляMs. Android
Якщо є булінг то атмосфера в групі не гарна.
автор Посудомойка • 22 декабря 2023
Ответ дляЩас ухожу
На прогулке, когда забираете из сада?
Сьогодні хотіла, але вихователь не дозволила… тут я звичайно її розумію, бо насправді це не правильно коли чужі дорослі говорять з чужими дітьми, але я вже не знала що робить
Tammy21• 22 декабря 2023
Ответ дляMs. Android
Про себе ви теж так думаєте?) Риторичне питання.