Посудомойка• 22 декабря 2023

Дитину будять в садку інші діти

Сина булять за зовнішність( систематично висміюють і інколи бʼють) деякі хлопці в садку.. Він тиха, мирна дитина, здачі намагається давати, але його дуже ранять погані образливі слова… Розмови з батьками, директором і вихователями не допомагають…можливо у когось був досвід боротьби з такими випадками в правовому полі? Поділіться, будь ласка
Tammy21• 22 декабря 2023
Ответ дляMs. Android
Перечитайте мої пости і постарайтесь зрозуміти,чому мою дитину ніхто не б´є.Може зрозумієте
Тому що папа навчив бити. Що робити будете якщо хтось сильніший вдарить?

Tammy21• 22 декабря 2023
Ответ дляMs. Android
Моїй 23. Вона аспірант, старший викладач КМА 3/4 свого життя провела в Пласті. Вибирайте оточення своїм дітям і все буде гуд
Якщо йти за вашою логікою, то ви оточення не достатньо якісне обрали, бо довелося папі навчати кулаком полірувати конфлікти. Як так?
Tammy21• 22 декабря 2023
Ответ дляMs. Android
З кривдниками моєї дитини ми розібрались за один день без вихователів.Так само з булінгом в школі за одні батьківські збори теж без вчителів. Було б бажання.
Я писала про інфантилізм. Додам ще біле пальто.