Хропочка з гривкою• 22 декабря 2023
Нереальні рахунки від Нафтогазу
Дівчата може щось мені порадите.
Маю будинок в передмісті Києва де були бойові дії, будинок належав мамі яка померла, там були прописані ми з чоловіком, чоловік загинув на фронті, я єдина спадкоємиця, подала документи але ще не оформила право на власність. Чесно нема в мене грошей і сил моральних і фізичних.
Будинок було сильно пошкоджено, вікна, двері, систему опалення. Багато чого винесли. Щось я замінила сама, на скільки було грошей, а От на опалення і 2 поверх і стелю не вистачило. Маю довідку впо іншій області де зараз і живу.
До чого це я так багато написала, будинок до життя непридатний. Газ я там навіть боялася відкрити коли була після. Вчора заглянула в мамину електронну пошту, а там борг за газ 3000 грн. Я зайшла до кабінету і з´ясовується що вони нараховували мені за споживання газу, От в листопаді 200 кубів! Я там не була півроку( і газ перекритий. Лічильник знаходиться на закритій веранді. Тобто це просто від балди.
Поїхати не можу щоб розібратися робота і ще є проблеми по здоров´ю, треба лягати на операцію. І так зараз для мене 3000 гроші. Що робити? Руки трусяться( і хочеться заплакати. Нашо вони приписують це?
Вибачте і не судіть строго я й так на останніх силах тримаюся.
Янгол в камуфляжі• 22 декабря 2023
Пока успокоиться и ничего не делать, а потом поехать, снять показания счётчика и передать
Безлім на все• 22 декабря 2023
Напишите о вашей ситуации поставщику, на сайте есть форма для связи . Вы должны были передавать нулевые показания, тогда бы не было долгов. Сейчас придется делать сверку, вызывать для съёма показаний, по другому никак
Бабця в мештах• 22 декабря 2023
Вы или едете и пишите заяву на проверку показаний на счетчике (а вы должны подавать показания каждый месяц). Или молча платите долг и дальше ведете учет подачи показаний.
Отмазки, что не могу поехать, работа, и все такое - это сугубо ваши проблемы .
Показания они подают от фонаря, если не имеют доступ к счету. А дать доступ к счетчику ваша забота и проблема, это прописано в договоре.
Редиска Я• 22 декабря 2023
Розраховують по середньомісячному споживанню. Вам треба передати показники лічильника, вони перерахують. Не переймайтесь.
Хропочка з гривкою
• 22 декабря 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Так вони кожен місяць тепер мені будуть скільки захочуть нараховувати. Поїхати десь місяці 2 точно не зможу.
Хропочка з гривкою
• 22 декабря 2023
Ответ дляБабця в мештах
Дякую розомію що у кожного своє і я сама винна що так. Якщо я буду подавати нульові вони не намалюють мені від балди свої?
Бабця в мештах• 22 декабря 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Нет. Не нарисуют. Но за транспортировку платить будете минимал.
У вас есть последние показания?
Хропочка з гривкою
• 22 декабря 2023
Ответ дляРедиска Я
Дякую Вам, ви вважаєте можна передати менші в кабінеті? Чи потрібний акт звірки при фактичній присутності?
Істеріомама• 22 декабря 2023
Ответ дляБабця в мештах
відмазки? у людина померла мама, чоловік, будинок зруйновано війною-це відмазка? ви б хоч слова добирали, людино.
Істеріомама• 22 декабря 2023
автор, спробуйте в кабінеті додати показники фактичні. у мене так було з водою, вони малювали своє, нарахували борг, а я потім зайшла записала фактичні і борг списався одразу в кабінеті. може з газом так само пройде.
Хропочка з гривкою
• 22 декабря 2023
Ответ дляБабця в мештах
У вас есть последние показания?
Так є я записала останні коли перекривала газ
Істеріомама• 22 декабря 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
вони не знають що газ перекрито, показники все одно треба передавати.
Редиска Я• 22 декабря 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Я не знаю як з газом, але по воді та електроенергії нам перераховували без фактичної присутності. Просто в особистому кабінеті ввела останні показники лічильника. Думаю, с газом теж саме.
Хропочка з гривкою
• 22 декабря 2023
Ответ дляІстеріомама
Дякую вам я спробую з 28, буду їм телефонувати, може ще лист заказним відправити - оце все що наразі я можу.
Доктор Хаос• 22 декабря 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Можуть намалювати, в мене теж будинок від батьків лишився, раз в год малюють, говорят ’ треба вчаснотпередавати показники’, но передаю точно в срок, все равно рисуют.
Во первых вам платить не надо, звоните им и говорите что не согласны с показаниям, вам пришлют контролёра, мне ещё и чувака присылали счётчик проверять
, потом через месяц или два исправят, хотя могут и не исправить тогда опять звонить, вызывать контролёра... может кому то дайте ключи что бы завели к счётчику, если сами не поедете, а то это все долго, но долг спишут
Бабця в мештах• 22 декабря 2023
Ответ дляІстеріомама
Держите себя в руках. Это полезно.
Для газовой компании глубоко срать, кто у кого и когда умер.
Мне насчитывают транспортировку и средние показания на дом, которого нет вообще. Воронка. И срать они хотели с большой колокольни на это
Янгол в камуфляжі• 22 декабря 2023
Ответ дляБабця в мештах
Зачем молча платить долг, если она потом передаст показания, когда сможет, и будет переплата в итоге
Доктор Хаос• 22 декабря 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
В кабинете у вас могут не пройти меньше показания у меня не проходили, точнее я передала вроде прошло, а потом ещё 100 насчитало свыше ’ по среднему’
, вам лучше уточнить с ними этот момент, я передавала то что мне нарисовали и вызывала контролера
Янгол в камуфляжі• 22 декабря 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Раз есть, просто передавайте их каждый месяц и всё
Хропочка з гривкою
• 22 декабря 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Дякую, була б я на місці то вирішила б ту проблему, а От так як я далеко, то буду розбиратися.
Докладальниця• 22 декабря 2023
В Вайбер боте есть чат с ними, можно уточнить как поступить в этой ситуации. Но скорее всего надо передавать показания счётчика, тогда не будут начислять по среднему.
Скромняшка• 22 декабря 2023
Потрібно покази передавати, тоді не буде таких нарахувань. Передайте в цьому місяці, вони перерахують.
Простоваля• 22 декабря 2023
В мене схожа ситуація
Я розірвала договір
Все одно, я газ не отримувала, перебили
Розірвання договору зайняло 2 місяця
Ніяких грошей за доставку чи подібне не сплачувала більше
Будинок продала
Київщина
Я розірвала договір
Все одно, я газ не отримувала, перебили
Розірвання договору зайняло 2 місяця
Будинок продала
Київщина
Шиворот Навыворот• 22 декабря 2023
Зайдіть в ФБ на сторінку ГПК Нафтогаз України опишіть ситуацію. Вас зорієнтують, що потрібно зробити в даному випадку.
Істеріомама• 22 декабря 2023
Ответ дляБабця в мештах
Держите себя в руках. Это полезно.
те, що там всім навколо насрати я знаю. я за вас особисто написала, ви ж текст прочитали і розумієте напевно що автору трошки не до газу мало б бути? тим більше якщо ви самі втратили будинок. добріше треба бути.
Хропочка з гривкою
• 22 декабря 2023
Ответ дляСкромняшка
Спробую, хоча дівчата кажуть що газ не зменшують.
Скромняшка• 22 декабря 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Чому? у вас будуть нарахування за лічильником, за спожиті куби. Там ще в кабінеті можна лист написати. Не нервуйте так через це, бережіть себе!
Доктор Хаос• 22 декабря 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Нафтогаз не ведёт учёт газа, они насчитывают по показателям , которые дают облгазы, они же принимают показания, ей нужно обращаться туда, где передают показания. Нафтогаз автору не поможет
ВерСаСе• 22 декабря 2023
вам пересчитают. надо подать до 5 текущие показания, занести на сайте местного вашего газового поставщика (облгаз,) было такое что забыла передать - в следующем месяце выровняли