я Кукарача• 22 декабря 2023

Как часто у ваших детей обструктивный бронхит?

И во сколько его переросли ?
Напланетянка• 22 декабря 2023
Конец 18 - начало 19 годов полтора месяца не выразил из обструкций. Вот только выписали в сад, на следующий день снова идем к врачу. Оказалось, что аллергия на грибок. Перестал ходить на футбол, в зале все цвело страшно, и все прошло.
Лола-6f9a• 22 декабря 2023
До року кожне захворювання це був обс. бронхіт. Потім переріс.
бибизяна• 22 декабря 2023
до ковида ене вылазил из бронхитов, бывало и по два раза за месяц
безуминка• 22 декабря 2023
Моєму сину 4,4 роки,за своє життя бронхітом хворів близько 15 разів,обструктивних з них десь половина.В цьому році поставили астму.Причина - алергія на пил.
Цирк на дроті• 22 декабря 2023
Карантин під час ковіду багатьом зміцнив імунітет. Не було стільки контактів з хворими дітьми
Українська зірочка• 22 декабря 2023
Причина має бути того типу бронхіту. Частіше - це алергія.
Одна дитина перестала давати після 3-х вакцин Превенар, а обструкції і стенози були з 6 місяців при будь-якій хворобі. З 2-х років стало краще.
Друга дитина тяжка, сильний алергік, майже астма (скажем так, не поставили як діагноз) у якої обструктивний бронхіт починався за секунду коли зіштовхується з алергеном, а це кліщ побутового пилу. Будь-яка іграшка підкинута вгору - це обструкція, свято на килимах чи ковроліні - все, пригнула на дивані - шукай лікаря за пів години, бо дитина задихається на очах. 3 роки виходили з такого стану за допомогою базисної терапії. Є Превенар, але він не дуже спрацював через таку надшвидку реакцію бронхів.
Русланка з гілки• 22 декабря 2023
Никогда
Котики-муркотики• 22 декабря 2023
Пока не перерос. За последний год 5 раз, ставят астму (а до этого 2 года не было, думали перерос). Укололи Превенар 13, надеемся, сезон болезней легче пройдет
Щедрик ведрик• 22 декабря 2023
Никогда ни у меня ни у ребёнка не было. Один раз хотели приписать фигню с суставами и носить стремена. Пошли на узи, все отлично. Послала ортопеда к черту, все отлично с ногами тьфу тьфу тьфу!
Не верю врачам, разбираюсь сама.