Локшина на вухах• Изменено вчера в 14:10

Лоб болить, коли вишмаркує соплі, коли нахиляє голову теж болить

В лора були тиждень тому , дитина скаржилась шо при натисканні болів лоб

соплі зараз не густі, не лються, дихає вільно
Не хочеться пити той антибіотик(
Люблю ВалЄру• вчера в 14:21
Ответ дляЛокшина на вухах
Але чому немає густих соплів?
При гаймориті лише антибіотик допомагає?

Біля носа(під очима) не болить нічого
Саме там де брови
у доньки взагалі сопель практично не було, і ледь шмаркалось...дихала поперемінно одна ноздря, то інша. Але гайморит був.
Якось так і живу• вчера в 14:22
Це вже фронтит, тільки антибіотик. Бігом до лікаря, гній вже в головному мозку
Своего не предлагать• вчера в 14:31
Ответ дляЛюблю ВалЄру
гайморит і без снімку лікарю видно..вона і прописала його в діагнозі. Антибіотик з 3 числа треба було вже пити. Мать ку-ку на всю голову...
Жесть …
Я просто знаю що таке гайморит,з температурою 40
автор Локшина на вухах • вчера в 14:45
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Як визначити чи є той гайморит
Христя в тiстi• вчера в 14:49
Пить то, что выписал врач, чтобы не было еще больших проблем. При гнойном гайморите/фронтите уже делают проколы - не вижу смысла доводить до этого.
бювет_в_обед• вчера в 17:11
Ответ дляЛокшина на вухах
Як визначити чи є той гайморит
У вас 3 острых диагноза после осмотра врача и вы сомневаетесь? Начинайте антибиотик принимать!
бювет_в_обед• вчера в 17:15
Ответ дляЛокшина на вухах
Але чому немає густих соплів?

Біля носа(під очима) не болить нічого
Саме там де брови
’Чем сильнее распространенность воспалительного процесса, тем выше вероятность, что он затронет мозговую оболочку и другие соседние структуры. Особенно опасны в этом плане воспаления верхних отделов носа – лобной и клиновидной’
бювет_в_обед• вчера в 17:24
Ответ дляЛокшина на вухах
То я вже все купила
Але думаю ще вам напишу запитаю
То есть вы неделю вообще ничем из списка не лечились?!