Та легко!• 22 декабря 2023

Помните тему, где перед войной девушка с мужем купила квартиру

в Харькове и в квартире был гул?Выходит,что не зря,предупреждало.
У нас тоже был гул в квартире ночью,мы просыпались ночью от гула не выспавшиеся,я выходила на площадку и был сильный гул ночью.Это было примерно в 2011-2012 г. Перед АТО.
lilu502• 22 декабря 2023
Ответ дляТа легко!
Перед 2013 - 2014 годом,как предупреждение.
да уж. Може по стояку в трубах десь гуділо, а як виявляється то знак був😂

anna_2014• 22 декабря 2023
А у нас не было гула, а война есть. Нас не предупредили?
Микрозелень• 22 декабря 2023
В моїй квартирі років 4 назад розпочався гул. Не могла зрозуміти від чого. Таке відчуття, що гул і якась вібрація від стін йшла, а всередину в кімнати аж наче давила, навіть не можу пояснити. Тиждень я мучалась. Поки не вичитала в інтернеті, що може бути гул, якщо неправильного прикріпили кондиціонер. В нас кондиціонер давно. Пішла по сусідям, визнавати, хто недавно поставив кондиціонер. Виявилося, що сусіди над нами. Пояснила їм ситуацію, а я реально не могла навіть спати через цей гул. Вони знову викликала майстра, він щось переробив. Гул зник. От така ось справа.
nata.ant• 22 декабря 2023
Ответ дляТа легко!
В Киеве.
Автор я в Харкові купила в 2014 влітку, взагалі ніякого гулу не було
nata.ant• 22 декабря 2023
Ответ дляСкромняшка
Гул был только у нее? А то я с Харькова, може шось пропустила
Напевно тільки у автора)
ennSe• 22 декабря 2023
как понять гул?? гул типо от домового или как??
PmB• 22 декабря 2023
Ответ дляТа легко!
В Киеве.
Гул и позже был. Ощущение сильной вибрации . И не дом а из вне.
PmB• 22 декабря 2023
Ответ дляlilu502
Я реально не понимаю что смешного.
Может конечно сама постановка вопроса про предупреждение, но это было и перед 22 годом.
И темы были.
Не стояки , не стиральные машинки . Как фоновый гул.
VIKYSIA• 22 декабря 2023
Ответ дляСкромняшка
А чё только у нее? Одних гул предупредил, других нет. Шо за дискриминация?
Так всегда в жизни, нет справедливости

PmB• 22 декабря 2023
Видать только у меня и у автора .
krasotalisa• 22 декабря 2023
у мене в ніч на 24 лютого 22 року в квартирі дивні звуки були, шкрябало щось між стінами, наче сусіди, але ж ніч була, ми з чоловіком вставали кілька разів, все припинялось, як тільки лягали, так знову, і ще стук наче молотком був. Один раз таке було за 10 років. Заснули нарешті години в 4, а біля 5 вже прокинулась від вибухів. Хз що то було.
промокашка• 23 декабря 2023
Ответ дляруки_Крюги
Гул чого? В мене на Чернігівщині був періодично гул важкої техніки, кордон з білорашею.
И летало , летало над лесами что то, что летает? Да то поля леса обрабатывают В январе? Ну то уже такое …
Coffee is Love• 23 декабря 2023
Ответ дляТа легко!
Госсподи, яка маячня
Coffee is Love• 23 декабря 2023
Ответ дляСкромняшка
Ви не настільки просвітлена як авториця