Муууумие• 23 декабря 2023

Будь ласка, допоможіть з гетконтактом.

Будь ласка, дівчатка, хлопці, в кого є гетконтакт преміум - подивіться, будь ласка, один номер. 🙏
Anna-4fce• 23 декабря 2023
Кидайте номер

автор Муууумие • 23 декабря 2023
Ответ дляAnna-4fce
Кидайте номер
Дякую! Написала в приват номер.
автор Муууумие • 23 декабря 2023
Питання досі актуальне. Будь ласка, відгукніться в кого преміум акаунт. 🙏
Бюст Березуцкого• 23 декабря 2023
Ответ дляМуууумие
А що заважає самій встановити? Задовбали цілими днями своїх мужиків перевіряти😂
автор Муууумие • 23 декабря 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
З чого Ви взяли, що перевіряю ’свого мужика’? Це абсолютно не той випадок. Правда.
Стосовно встановіть самі, то в мене встановлений. Але немає преміум підписки. Без преміум підписки усі теги не показує, лише один.
БоХатая• 23 декабря 2023
Ответ дляМуууумие
Показує лише один тег, коли в людини не встановлений гетконтакт. Преміум підписка тут ні до чого.
автор Муууумие • 23 декабря 2023
Ответ дляБоХатая
Щиро дякую за інформацію. Буду знати.
Бо я вже вирішила оплатити преміум підписку.