Дайте подуться• 23 декабря 2023

Война, потому что 70%разводов и брошенных детей?

В снг большинство мужчин делают детей и исчезают, миллион тем, что не помогают, бросают, разводы огромное количество. Государство не в состоянии содержать все это, зачем тогда нужны в стране мужчины, которые не выполняют главную роль по содержанию и заботе о потомстве? Для чего? Там сделал, там сделал и алименты не платят или мизерные. Насилие домашнее никак не карается. Может это утилизация, иначе почему выпускают и спасают только женщин с детьми? Также можно заметить, что войны в странах, где бесконтрольно поодятся как кролики, и тоже ноль ответственности
Віктор7377• 23 декабря 2023
В снг большинство мужчин делают детей и исчезают - а ми думали що все навпаки.

Svetljachokkkk• 23 декабря 2023
Ответ дляДайте подуться
Это копеечные алименты, большинство женщин сами тянут детей, те копейки ноль помощи
Хто заважає жінкам не народжувати від ушльопків?
В моєму оточенні навіть якщо розлучаються, то дітей утримують.
Знаю пару жінок що залишилися без підтримки , одна від алкаша народила, інша від психопата, хто їм лікар?
Віктор7377• 23 декабря 2023
Ответ дляSvetljachokkkk
Багато є історій,що жінки народжують дитину,що б віджати в чоловіка майно.А потім з дитино та майном ідуть у вільне плавання,гуляти з іншими чоловіками але вже з квартирою чи з тим що віджала.І таких випадків в україні масса.І чоловіки там були ніякі не алкоголіки.Так що давайте дивитися на питання зі всіх сторін.
Svetljachokkkk• 23 декабря 2023
Ответ дляВіктор7377
Не знаю таких історій. Єдина історія така, що жінці дозволили жити з 2 дітьми до їх повноліття у квартирі чоловіка. Але то ж і його діти.
Віктор7377• 23 декабря 2023
Ответ дляSvetljachokkkk
Всяке буває,особливо останніх років 10.Світ перевернули.
Svetljachokkkk• 23 декабря 2023
Ответ дляВіктор7377
Розкажіть. Як жінка, народивши дитину може віджати дошлюбне майно?
Dark_Yasna• 23 декабря 2023
так это вопрос к власти, которая так поддерживает матерей, детей и законы придумывает
Віктор7377• 23 декабря 2023
Ответ дляSvetljachokkkk
50% спільно нажитого майна,якщо олень прописав в брачному контракті.Дивлячись якого оленя знайде.
Віктор7377• 23 декабря 2023
Ответ дляDark_Yasna
Підтримує жінок і знищує чоловіків.

sportivni-tovari.in.ua• 23 декабря 2023
шо за генератор випадкових слів?
Svetljachokkkk• 23 декабря 2023
Ответ дляВіктор7377
СПІЛЬНО нажитого. Мала б все йому залишити? І піти разом з дітьми гола-боса?
Не будь 🦌 і буде тобі щастя.
Dark_Yasna• 23 декабря 2023
Ответ дляВіктор7377
Підтримує жінок і знищує чоловіків.
в каком месте поддерживают у нас женщин и детей?