Молода і нерозважлива• 23 декабря 2023
Викидень 5 тижнів…
Порадниці, поділіться… знаю що у багатьох таке бувало..
На жаль вагітність зірвалась на 5 тижні… ХГЧ зменьшився в динаміці, вчора дуже болів живіт, спина. Сьогодні вийшли величезні згустки двічі, чи плідне яйце не знаю як назвати.
Але виділень в принципі після того, не так і багато.
До лікаря записана в понеділок.
Скажіть як у вас було, чи рясні були виділення одразу після викидня.
До лікаря записана в понеділок.
Молода і нерозважлива
• 24 декабря 2023
Ответ дляЭкспертиза
А який був максимальний рівень ХГЧ? Бо може бути ще варіант, що була просто пізня овуляція, то і ендометію там не багато. В будь-якому випадку, якщо ви почуваєте себе адекватно, то з великою вірогідність все норм. Бо інакше вас би крутило досить сильно
1300 був ХГЧ, потім зменьшився до 1000 :(
Стан навпаки покращився. Бо весь тиждень тягнуло живіт та спину, в п‘ятницю під вечір взагалі вже сильно скрутило. Після того як вийшли великі куски, то стало на багато краще. Я просто знаю точну дату зачаття, то загроза переривання саме на 4 тижні почалась
Молода і нерозважлива
• 24 декабря 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
На 8 неделе выходило меньшим гораздо размером чем яйцо, но основной кусочек увидела - как полпальца по-моему был.
В мене більші, десь як два пальця разом і так 2 рази.