Ms. Сама прямота• 23 декабря 2023
Свято відміняється. Сестра!
Дівчата порадьте щось.
Не знаю з чого почати….
Завтра святий вечір.
Я запропонувала зібратися у нас(так як живемо у будинку-місце є)
Рідна сестра захотіла щоб ми йшли усі до неї.Ми,вони,наші батьки і її чоловіка мама.
В нас ще є чоловіка батько і він тимчасово живе з нами.Ми ж не залишимо його одного…..Вони з чоловіком його не запрошують.
У нас могли б усі зібратися.Я навіть пропонувала,що сама все приготую….
Не питайте,чому не йдемо до батьків……Мама каже ,що вона працює і вона втомилася…..
Ми усі також працюємо,але що я можу зробити.
Папа мій сказав сестрі,що так не гарно і треба щоб усі разом …….в результаті сестри чоловік набрав батьків і сказав свято відміняється…..
Я в шоці……
Папа сказав що вони будуть вдома тоді……
Хотіла як краще,а вийшло що винна і сестра навіть не передзвонила (я вчора її 2 рази набирала)
Як тепер себе правильно поводити….
Я так на переживалася ,що сьогодні погано себе почуваю…..
Не знаю з чого почати….
Завтра святий вечір.
Я в шоці……
Папа сказав що вони будуть вдома тоді……
Як тепер себе правильно поводити….
КохайтесьЧорнобровi• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Будь ласка навчіть.як?з чого почати?можливо порадите літературу чи психолога?
Я просто така вже 35 років і не знаю як можна по іншому
Відкриваєте Гугл чи ютуб і читаєте які є маніпуляції, це Вам дуже роз´яснить ситуацію. Ви побачите як Вами маніпулюють і зрозумієте де Ви маніпулюєте, зможете розрізняти токсичних людей, або зрозумієте, що можливо Ви теж токсична.
А далі по ланцюжку взнаєте що таке синдром спасателя, відчуття провини, сепарація і т.д.
І якщо Вам це відгукнеться, далі Ви самі зрозумієте, що Вам далі читати або слухати.
А в інста можете пошукати психотерапевтів про токсичні відносини, маніпуляції і т.д, зараз багато толкових є спеціалістів.
Фрекен бок• 24 декабря 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Тут надо начать с того, чтобы принять тот факт, что мама - не такой человек, какой автору хотелось бы ее видеть. Она не такая как бабушка.
Так автор ещё бесит маму постоянными упоминаниями свекрови
Дайте подумать• 24 декабря 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
та там надо с мамы начинать) А сестра, возможно, ее модель поведения взяла. Может с ней бабушка уже так много не общалась как со старшей внучкой, вот она и вышла больше ’мамина’. А папа - нууу, промолчим)
В данном случае все-таки вопрос к мужу сестры.
Бурмыло какое-то: понимает, что есть родитель ещё один, и якобы из-за него отменяется праздник.
СвітланкаОК• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Я бачу є такі дружні…..
І мені так хочеться.
Я завжди раніше їй дарувала дорогі подарунки,вітала,а на свої 30 років отримала букет і вона навіть не подзвонила…..діло не в подарунках,а в увазі…..
Вибачте,що багато слів.Накипіло
І мені так хочеться.
Вибачте,що багато слів.Накипіло
От скажіть, будь-ласка, нахіба вам це збіговисько? Хто з вас там по-справжньому рідні люди, якщо ви дратуєте одне одного?
Мама ваша зайвий раз 5-ту точку не підніме, а мала б бути берегинею сімейних відносин.
Сестра ваша намахана, наче тільки й чекала приводу посваритися.
Сестрин чоловік, який у бабські розборки лізе й щось там командує.
Ви - вічна страдаліца і угнєтьонний народ африки…
Не родина, а таке щось… святкуйте з чоловіком, дітьми та свекром і не виносьте нікому мізки. І собі мізки не дозволяйте виносити.
Ваші відносини з цими людьми лише формальність.
Ms. Сама прямота
• 24 декабря 2023
Ответ дляДайте подумать
Я считаю, что у сестры муж-абъюзер.
И он специально эту мутотень закрутил, чтоб семью от неё изолировать. Нашёл повод - ваш свекор.
Нормальный человек понимает, что никто бы не оставил папу одного в такой ситуации, что человек является приглашенным по умолчанию.
Я колись їй сказала,що коли вона почала з ним зустрічатися вона дуже змінилася до нас усіх…але тоді вона почала казати що я себе накрутила і це не так
Экспертиза• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
То з сімʼєю не потрібно разом бути?!
Можливо я чогось не розумію,але раніше завжди усі разом збиралися.
А коли вона вийшла заміж,то почала віддалятися.Не хочу щось наговарювати,але таке відчуття,що її чоловік взагалі не хоче щоб вона з нами усіма спілкувалася
Семья - это вы с мужем.
Апофиозная• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Я бачу є такі дружні…..
І мені так хочеться.
Вибачте,що багато слів.Накипіло
І мені так хочеться.
Вибачте,що багато слів.Накипіло
та забейте вы на эту хабалку, и пофиг, что типа сестра, она вас явно с детства недолюбливает
Маю сечі• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Вже ніхто не прийде.Папа засмутився,мамі походу все рівно.
Папа сказав,що вони будуть вдома.
Ми також будемо вдома
Папа сказав,що вони будуть вдома.
Ми також будемо вдома
Ну так и прекрасно. Научитесь наконец свои интересы на первый план ставить , а не угождать всем.
Ms. Сама прямота
• 24 декабря 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
а вот тут троликом запахло))
Я клянусь.один раз лежала в лікарні.а так ніколи вона не сиділа.Дівчата,це так боляче.Бажаю щоб ніхто таке не відчував.Наче є сестра,але її немає
Апофиозная• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
То з сімʼєю не потрібно разом бути?!
ну пусть вдвоем сидят, тоже мне потеря
Апофиозная• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Та якось дивишся усі діти ідуть до батьків,а моя мама нічого не хоче готувати і запрошувати.
А до мене вже ніхто не прийде,бо пересварилися.
не все идут к родителям, далеко не все)
Фісташкова кава• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
То з сімʼєю не потрібно разом бути?!
После замужества у вас своя семья появилась. Ваше желание понять можно, но и навязываться не стоит. Отмечайте в своей семье-с мужем и тестем. Можете родителей пригласить. На сестру забейте. Она у вас видимо королевна
Дайте подумать• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Я вам верю, автор!
Так оно и есть.
Он её отгораживает, чтоб контролировать.
Вы ничего не сделаете, это её выбор.
И я понимаю, что вам хочется дружную семью, совместные празднования. У нас так и было в моем детстве, потом все разъехались. Я очень любила собираться у бабушки в огромном доме, с дядьками и тётками, двоюродными братьями и сестрами. Самое счастливое время было.
Так оно и есть.
Вы ничего не сделаете, это её выбор.
Ms. Сама прямота
• 24 декабря 2023
Ответ дляМаю сечі
Так перестаньте под всех подстраиваться и всех задабривать. Отмечайте спокойно праздник в своей семье.с мужем, его отцом, детьми, если они есть. Мама с папой устали, у сестры свои планы. Так у вас в чём проблема. У вас своя семья есть.
Це постійно.на кожне свято.
Коли в дідуся було день народження і я за свій рахунок оплатила кафе(я ,чоловік,мама,папа і дідусь)я не хотіла готувати і вирішила з чоловіком піти в кафе.То сестра до сих пір згадує….але чого я ще мала оплачувати за неї і за її чоловіка(це було після 30 років)
Ми просто повечеряти поїхали .
І в кінці мама зробила мене винною
Ми просто повечеряти поїхали .
І в кінці мама зробила мене винною
Капуста Маша• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Ви мене розумієте.
І зрозумійте,я готова була усе приготувати(це цілий день треба на це ,за гроші мовчу)
Просто хотіла щоб усі зібралися.
Кутю зробити(мама моя ніколи не робить)раніше бабуся робила.
А я вчора мамі подзвонила і кажу ,що мама взагалі діти зазвичай до батьків ходять(а вона почала кричати в телефон,що вона прийшла з роботи і устала і запрошувати нікого не буде і готувати)каже просто приходьте.
Але якщо тобі секунду назад сказали що нікого запрошувати не буде,я розумію що я там нікому не треба.Хоча ні,папа рад би був нас бачити,але він же не буде робити те що має жінка робити.
Чи мені все вдома готувати і усе приносити туди.Блін,то легше щоб до нас прийшли
Просто хотіла щоб усі зібралися.
Ну ви і прилипало)Є в нас такі родичі.
Не сидиться їм вдома.Чому мама має виходити зі своєї зони комфорту,і напрягатись,готувати після роботи,витрачати купу грошей на застілля,бо ви так захотіли.Не всім це потрібно.Хтось на свята хоче просто виспатись,подивитись щось,а не приймати гостей чи йти до них.
Але такі як ви того не розуміють.
В вас є своя сім´я,от і святкуйте в своєму колі.До батьків чи до сестри можна прийти колись просто в гості,але ж вам треба застілля.
Але такі як ви того не розуміють.
короткопамятна• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Я бачу є такі дружні…..
І мені так хочеться.
Вибачте,що багато слів.Накипіло
І мені так хочеться.
Вибачте,що багато слів.Накипіло
ваша семья - это вы и ваш муж
еще дети если есть, но они временно, пока сами не женятся
Апофиозная• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Ні,мені добре.
Але це свято раніше завжди до бабусі йшли.І мама завжди ходила
вы как маленький ребенок)... побудьте с мужем, устройте романтИк, позанимайтесь сексом под елочкой
короткопамятна• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
То з сімʼєю не потрібно разом бути?!
и она и вы вросли
больше не бкдет как в 5 или 10 лет.повзрослейте уже
короткопамятна• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
То з сімʼєю не потрібно разом бути?!
и она и вы выросли
больше не будет как в пять или десять лет повзрослейте уже
Апофиозная• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Згадую бо собі у чомусь відмовляла і золото їй купляла(бо знала ,що вона хотіла)
А мені на 30 років навіть не подзвонити.дівчата,повірте дуже обідно
не надо стараться заслуживать любовь, все равно это бесполезно. и золото пусть муж ей дарит
короткопамятна• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
То вона ніколи до себе не запрошує.
А до нас приходить коли я запрошує.і приносить цукерки і пляшку.
А коли до сестри йде ,то готує(але я вже мовчу,звикла)
а все должны как вы делаиь?
про выслужитьсятхороший комментарий был выше
анормалтноткаждому жить так как ему удобно а не выделываться ктотбольше блюд приготовит
Маю сечі• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Це постійно.на кожне свято.
Ми просто повечеряти поїхали .
І в кінці мама зробила мене винною
Ми просто повечеряти поїхали .
І в кінці мама зробила мене винною
Так сделайте выводы. Вы всегда виноваты, любимая дочка не вы. Так сепарируйтесь от таких родственников. Не надо выпрашивать у них любовь и внимание, не надо унижаться. Нет у вас никакой большой и дружной семьи. У вас есть своя маленькая семья с мужем и детьми. Вот с ними и общайтесь и празднуйте. В чём проблема ?
Фісташкова кава• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Ви мене розумієте.
Просто хотіла щоб усі зібралися.
Ну тут можно успокоить маму, сказать что столов не нужно. Что вы все принесете. И вам наготавлмвать не нужно. Возьмите кутю, калач, Колбаски с сыром, бутылку и посидите нормально. Главное ведь общение а не 12 блюд? Или как, автор?
Апофиозная• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
А потім пройде час я не буду їй дзвонити і т.д,а вона буде батькам казати що я не даю їй бачити племінницю(мою доньку)вже таке проходили((((
Я так хотіла в дитинстві сестру.чесно
А зараз таке відчуття що я зайва
Я так хотіла в дитинстві сестру.чесно
А зараз таке відчуття що я зайва
пусть говорит что хочет, ее проблемы
Апофиозная• 24 декабря 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я по Вашим відповідям бачу такі маніпуляції мами і сестри, навіщо Ви так з собою дозволяєте?
Ваша ціль всим угодити? Робіть так як зручно, дозвольте їм ображатися на Вас і інших. Відноситесь до цього спокійно, в них потреба на когось ображатися, вони завжди так будуть робити.
Моя Вам порада, починайте з себе, почніть себе поважати і не дозволяйте нікому себе зневажати, ні родичам, ні колегам, ні кому. Спочатку думайте як зручно Вам, потім як зручно іншим.
и после этого, как не странно, родственнички как раз начнут ее уважать!
Ms. Сама прямота
• 24 декабря 2023
Ответ дляДайте подумать
Я вам верю, автор!
Так оно и есть.
Вы ничего не сделаете, это её выбор.
Так оно и есть.
Вы ничего не сделаете, это её выбор.
Получается с каждым годом будет все хуже?!
Как мне научиться вести себя по другому🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️
Аноним ФЕЯ• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
І постійно у нас так з сестрою…..
Мама завжди її захищає….
Я старша.
А я типу завжди винна.
Коли щось ділити,то вона є.
А коли на дачі допомагати наприклад,то вона мені каже що вона батькам сказала що ніколи в землі не працювала і не буде…..
Мама завжди її захищає….
Я старша.
А я типу завжди винна.
Коли щось ділити,то вона є.
Нащо вам ті токси? Ми вже 15 років святкуємо з чоловіком і дітьми. Без кумів, свекрів, родичів. І вам раджу.
Апофиозная• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
одна кровь это не всегда близкий человек
Апофиозная• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
у вас своя семья, свои друзья, вот с ними и празднуйте
Ms. Сама прямота
• 24 декабря 2023
Ответ дляДайте подумать
И представьте что это не метра позвонила маме и папе,а муж сестры.
И сказал отмена празднования,но причину не сказал.
А нас никто не набирал