Ms. Сама прямота• 23 декабря 2023
Свято відміняється. Сестра!
Дівчата порадьте щось.
Не знаю з чого почати….
Завтра святий вечір.
Я запропонувала зібратися у нас(так як живемо у будинку-місце є)
Рідна сестра захотіла щоб ми йшли усі до неї.Ми,вони,наші батьки і її чоловіка мама.
В нас ще є чоловіка батько і він тимчасово живе з нами.Ми ж не залишимо його одного…..Вони з чоловіком його не запрошують.
У нас могли б усі зібратися.Я навіть пропонувала,що сама все приготую….
Не питайте,чому не йдемо до батьків……Мама каже ,що вона працює і вона втомилася…..
Ми усі також працюємо,але що я можу зробити.
Папа мій сказав сестрі,що так не гарно і треба щоб усі разом …….в результаті сестри чоловік набрав батьків і сказав свято відміняється…..
Я в шоці……
Папа сказав що вони будуть вдома тоді……
Хотіла як краще,а вийшло що винна і сестра навіть не передзвонила (я вчора її 2 рази набирала)
Як тепер себе правильно поводити….
Я так на переживалася ,що сьогодні погано себе почуваю…..
Не знаю з чого почати….
Завтра святий вечір.
Я в шоці……
Папа сказав що вони будуть вдома тоді……
Як тепер себе правильно поводити….
Маргарита и Мастер• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Ясно) я подумала може ще зовсім маленька, і у вас гормони ще грають)
Ви просто засвоїли модель родини, яка була у вашої бабусі. А ваша мама - не така, от і вся арифметика. Треба сепаруватися і від мами, і від сестри.
Показушница• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Я бачу є такі дружні…..
І мені так хочеться.
Я завжди раніше їй дарувала дорогі подарунки,вітала,а на свої 30 років отримала букет і вона навіть не подзвонила…..діло не в подарунках,а в увазі…..
Вибачте,що багато слів.Накипіло
І мені так хочеться.
Вибачте,що багато слів.Накипіло
У вас уже своя семья, есть с кем праздновать. Можете ради приличия своих родителей пригласить, понятно что не прийдут, но хоть совесть ваша будет чиста перед ними. Сестра эгоистка, считает что родные должны прогнуться, ну пусть ее муж под нее прогибается, вы здесь при чем? О том что есть дружные взаимоотношения между сёстрами и братьями, это скорее исключение, чем правило. Сколько знаю семей где люди не дружны и их больше, чем тех кто сохранили тёплые, семейные взаимоотношения. В моем окружении такие семьи могу на пальцах одной руки пересчитать. Так что, живите в свое удовольствие, а не в угоду сестре.
Фрекен бок• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Сестра знає ,що батьки усе порівно будуть ділити.
І їй все рівно.Я не можу тільки зрозуміти….вона такою не була.Коли це сталося.
І реально,з кожним роком усе гірше.вона мене не розуміє взагалі.
Але думаю коли зʼявляться діти,вона мене зрозуміє.Мені і мама особливо не допомагає.Але я справляюсь.Тоді було важко,зараз легше.
Можливо їй буде допомагати.
Мама з вересня ні дня з дитиною також не сиділа.
За весь час передавала пару раз передавала малій солодощі.
Можливо їй буде допомагати.
У вас в голове каша необоснованных претензий к родственникам.Они не должны соответствовать вашим фантазиям и образам
Дайте подумать• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
И представьте что это не метра позвонила маме и папе,а муж сестры.
И сказал отмена празднования,но причину не сказал.
А нас никто не набирал
Я вам сразу сказала, кто он.
А я женатая• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
А нас никто не набирал
Вы будете продолжать общение с сестрой после этого?
Купи слона• 24 декабря 2023
Ответ для40каградусная
Про крапки не зрозуміло, то сльози?
Это «Извините за неровный почерк»
Файна дівка• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Я бачу є такі дружні…..
І мені так хочеться.
Вибачте,що багато слів.Накипіло
І мені так хочеться.
Вибачте,що багато слів.Накипіло
а раньше как было? вы всегда 25 го отмечали Рождество.
Дайте подуться• 24 декабря 2023
Автор, я бы тоже свекра никогда самого не бросила, да и мой супруг бы не согласился уйти в гости оставив отца самого.
Со стороны сестры это очень странно, со стороны мамы тоже дико не понимать таких элементарных вещей.
Хватит их упрашивать, прогибаться и стараться быть хорошей. У вас есть своя семья, празднуйте вместе и выкиньте из головы неадекватную сестричку и токсичную мать.
На праздник пошлите картинку в Вайбер и забейте на них. Поверьте, мать первая позвонит, когда ей будет нужна помощь. А сестричку в сад, с такой сестричкой и врагов не нужно.
Байрактара• 24 декабря 2023
Схаменіться, всі живі здорові, у всіх житло ціле, як бачу, всі чоловіки біля спідниць. Чого нити тоді?
Ответ дляMs. Сама прямота
А потім пройде час я не буду їй дзвонити і т.д,а вона буде батькам казати що я не даю їй бачити племінницю(мою доньку)вже таке проходили((((
Я так хотіла в дитинстві сестру.чесно
А зараз таке відчуття що я зайва
Я так хотіла в дитинстві сестру.чесно
А зараз таке відчуття що я зайва
У вас було дитинство з сестрою. Сестра виконала своє призначення. Все. Ви повиростали.
Будьте потрібною дітям і чоловіку. Замість страждань, ви могли б гарно провести час з своєю сім´єю.
Ответ дляПрибираю щодня
Боже, як добре, що ми не святкуємо нічого і ніколи.
Автор, зверніть увагу на це повідомлення.
Це всього лиш якийсь день, в році таких днів 365.
Якесь надзвичайне значення цьому дню придумали люди.
Можна взагалі нічого не святкувати, а з родиною спілкуватись в будь-який зручний для всіх день.
Приму в дар• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Та якось дивишся усі діти ідуть до батьків,а моя мама нічого не хоче готувати і запрошувати.
А до мене вже ніхто не прийде,бо пересварилися.
Ой,та прям усiх. Я снимаю комнатушку маленькую и никто ко мне не придет. Я сама к детям пойду, ко всем троим по очереди, подарки подарю, чайку выпью. А 31 вообще работаю.
МАМА НИКИТКИ-2• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
І постійно у нас так з сестрою…..
Мама завжди її захищає….
Я старша.
А я типу завжди винна.
Коли щось ділити,то вона є.
А коли на дачі допомагати наприклад,то вона мені каже що вона батькам сказала що ніколи в землі не працювала і не буде…..
Мама завжди її захищає….
Я старша.
А я типу завжди винна.
Коли щось ділити,то вона є.
Вам потрібно вже вирости і відпочкуватись від мами та сестри. Зустрічайте свято своєю родиною. Хай сами сидять по домах.
Великий респект і повага, що не залишили свекра самого вдома на свято.
Кручу хвости• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Так.Вона сказала ми не планували що він ще буде.Хоча знає,що ми разом вже 5 місяців живемо.
І я кажу,що давайте у нас.І мама її чоловіка нехай приходить місце усім вистачить.
Ваша сестра притрушена. Ви все зробили правильно. Свекор частина вашої сімʼї . Не беріть в голову. Готуйте кутю, смачні страви і їдьте до батьків всією родиною, а ті ображені хай як хочуть, не мусите підлаштовуватись під них
Ответ дляMs. Сама прямота
І постійно у нас так з сестрою…..
Мама завжди її захищає….
Я старша.
А я типу завжди винна.
Коли щось ділити,то вона є.
Мама завжди її захищає….
Я старша.
А я типу завжди винна.
Коли щось ділити,то вона є.
Не всі люблять ковирятись в землі. Сестра так вирішила. Ви не хочете цього зрозуміти. У неї своя сім´я і свое бачення сім,ї , традицій і її чоловік який теж мае свое бачення всіх цих зборів. Не всі люблять свята . І зараз у вас уже не одна сім´я а три і ще свекр і мама чоловіка сестри. Ви всі різні . Можливо комусь не дуже комфортно в такій компаніі. І не треба доводити до скандалів . Вам ще спадщину ділити😁😂. Ви старша треба бути мудрішою . Я хочу! Я так люблю! Так треба!Кому? Треба щоб комфортно було всім! Мудрості! Розуміння!
atrorubens• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Папы мама.Она меня вырастила.Водила на кружки всякие.Благодаря бабушке я Английский хорошо знаю.
А сейчас у меня дочка,я тоже на занятия ее вожу,а мама на моем дне рождения за столом сказала что я ребенка нагружаю(хотя я всегда спрашиваю и дочке нравится)
А я ответила,что если бы не бабушка,то Английского я бы не знала.
И кстати свекровь ее одевала(мама была из бедной семьи)и квартиру получила бабушка и подарила маме и папе.
Автор, Ви не можете змусити свою матір взяти на себе роль ’хранительки сім´ї’ або ’ідеальної бабусі’ - ту роль, що була у Вашої бабусі. Вона (мама) не зобов´язана повторювати поведінку своєї свекрухи тільки на тій підставі, що у Вас у голові слово ’бабуся’ асоціюється саме з отакою поведінкою.
Ви, якщо дуже хочете, можете взяти цю роль на себе. Чекати появи онуків для цього не обов´язково.
p.s. цікаво, а оця от інформація, що свекруха одягала Вашу маму - вона у Вас звідки? Хто і в яких формулюваннях вперше Вам про це сказав?
atrorubens• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Ви мене розумієте.
І зрозумійте,я готова була усе приготувати(це цілий день треба на це ,за гроші мовчу)
Просто хотіла щоб усі зібралися.
Кутю зробити(мама моя ніколи не робить)раніше бабуся робила.
А я вчора мамі подзвонила і кажу ,що мама взагалі діти зазвичай до батьків ходять(а вона почала кричати в телефон,що вона прийшла з роботи і устала і запрошувати нікого не буде і готувати)каже просто приходьте.
Але якщо тобі секунду назад сказали що нікого запрошувати не буде,я розумію що я там нікому не треба.Хоча ні,папа рад би був нас бачити,але він же не буде робити те що має жінка робити.
Чи мені все вдома готувати і усе приносити туди.Блін,то легше щоб до нас прийшли
Просто хотіла щоб усі зібралися.
’те що має жінка робити’ - ой-йой.... автор, у Вас в голові дуже багато такого, що заважає Вам щасливо жити. Прямо ДУЖЕ.
По-перше - ще в жодного чоловіка від приготування вечері для власних дітей яйця не відвалилися. Чесно-чесно, медицина не фіксувала жодного такого факту.
По-друге - якщо Ви вже готові ’все приготувати’, тобто витратити купу грошей на продукти + простояти цілий день біля плити + накрити на стіл + прибирати за гостями і мити посуд потім - то вже принести все до мами додому якось великої проблеми становити не повинно. Окрім випадку, якщо живете в настільки маленькому селі, що і таксі нема, і машини ні у вас, ні у мама з татом нема.
atrorubens• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
А нас никто не набирал
Якщо причину не назвав - то чому відразу думаєте, що справа в Вас або Вашом свекрі?
Може, він там Вашій сестрі фінгал на все обличчя поставив і не хоче, щоб ви всі це бачили?
Або запланував влаштувати в цей день в їхній квартирі бдсм-свінг-вечірку?
Светка-пипетка• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Вы прямо мастер дипломатии, не удивительно, что народ не хочет к вам в гости.)
Укр_жіночка• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
То з сімʼєю не потрібно разом бути?!
Можливо я чогось не розумію,але раніше завжди усі разом збиралися.
А коли вона вийшла заміж,то почала віддалятися.Не хочу щось наговарювати,але таке відчуття,що її чоловік взагалі не хоче щоб вона з нами усіма спілкувалася
значить сестрі це не потрібно, її право.
Я_и_моя_собака• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Ви мене розумієте.
Просто хотіла щоб усі зібралися.
Яка ви душна. Мама вже не молода, втомлюється. Вона, як ви казали з бідної сімʼї, і можливо таких традицій як зібратися усією родиною на свята за великим столом не було у неї в дитинстві. Раніше це робила ваша бабуся, її свекруха, а сама вона не хоче. Я б на вашому місті сестрі сказала , що прийдете зі свекром, а почувши, що у них не вистачає місця, то ви кажете, що свекра одного залишити не можете і усіх запрошуєте до вас на свято. Я не думаю, що ваша мама погодилась би святкувати без вас.
Ласковая_львица• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
То з сімʼєю не потрібно разом бути?!
Как же вы меня своим нытьем достали((а я только несколько ваших постов прочла !
Как я понимаю вашу сестру - никогда бы с вами и чашку чая не пошла бы выпить ,не то что праздники (
Ответ дляMs. Сама прямота
То з сімʼєю не потрібно разом бути?!
Вона зробили свій вибір. Запросіть своїх батьків до себе і святкуйте
На циголках• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Вот тут проблема.Сестра запретила с 9.00 до 19.00 ей звонить.Она на работе.Работает из дому в IT компании HR(кто знает -поймет,что там даже на кофе можно сходить),но это такое.А я работаю на себя.И типа у меня много свободного времени.Но никто не понимает что я бываю и до 3.00 ночи сижу .И когда нету продаж-нету заработка.
То й ви забороніть
На циголках• 24 декабря 2023
Ответ дляФайна дівка
А яка різниця, коли саме святкували раніше?
Чекаю завтра• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
І постійно у нас так з сестрою…..
Мама завжди її захищає….
Я старша.
А я типу завжди винна.
Коли щось ділити,то вона є.
Мама завжди її захищає….
Я старша.
А я типу завжди винна.
Коли щось ділити,то вона є.
Шли лесом эту семейку на год минимум. Потом поговорите с ними о том, что вас беспокоит
Фрекен бок• 24 декабря 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Они вздохнут с облегчением без управления автором)
Чекаю завтра• 24 декабря 2023
Ответ дляФрекен бок
Ну и отлично. Каждая сторона поймёт надо им вообще это все или нет
МадамОхмури• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Досить вже за ними бігати, живіть своїм життям