Хома з пастою• 11 декабря 2024
Нагла свекруха
Чоловік привів до нас у дім свекруху ніби то пролікуватись. Вона живе окремо. Лікування закінчилось 3 тижні тому, а родичка й досі в нас . Шукає причини, чого залишитись - « у вас так затишно», або «внук сьогодні плакав щоб я не йшла додому», або просто прикидається, що щось болить… Дуже хоче хазяювати, лізе допомагати, на мої « не треба» не реагує. Щоб поговорити по телефону треба ховатись, бо інакше всі подруги в курсі. «Невістка пʼє чай, внук зняв шкарпетку..» і т.п. Мене розриває на частини, не хочу йти додому з роботи, відчуваю, що живу чуже життя, весь час мовчу , але боюсь, що не стримаюсь … Не хочу скандалити , бо артистка ще та… заплаче, поміряє тиск і чоловік вже біля її ніг….а я буду «бездушна і жорстока». Як повернути її до хати??
Порадьте щось мудре…
ОхиИВздохи• 11 декабря 2024
зробіть вигляд, що хворієте: перша міряйте тиск, лягайте, хай вам чаї носить і лікує)))
Тану на сонці• 11 декабря 2024
Муж должен с мамой поговорить. Не доходите до срыва, уже попросите его тактично
Сорока-ворона• 11 декабря 2024
Ртом. Вказати на двері. Або чоловіку чітко пояснити або ви або мама.
Цвіпканя• 11 декабря 2024
Зависит от того, кто собственник дома. Если вы, то выбрасываете ее вещи и все.
Тану на сонці• 11 декабря 2024
Сколько вы женаты, жилье общее? Не хотите свою маму позвать на пару дней
к.Буланова• 11 декабря 2024
Вечером, укладываете карапуза спать, и говорите с мужем, что устали, что хотите приватности, нет необходимости и тд
Тану на сонці• 11 декабря 2024
А просто попросить мужа об отъезде мамы можно? Что хотите жить своей семьёй и тд
Баррикадница• 11 декабря 2024
Моя перша колись на тиждень приїхала в гості. Ой, я її ледь витримала. Не так готую, малими кастрюлями, не так вдягаюсь і т.д. ще постійно хотіла, щоб я з нею бігала по базару, вибирала речі її родичам, то тут вже я не змовчала і сказала чоловіку іди і води свою маму сам.
Луноходик_Ик• 11 декабря 2024
В мене зараз живе мама чоловіка та його тьотя пенсіонерка,вони приїхали до нас на пару місяців, щоб трохи відпочити від тривог і обстрілів. Ще з нами живе моя мама інвалід. Ці бабусі зайняли кухню, ванну, щось готують, миють,чистять...Але вони добрі. Так я тепер з подругами на вулиці розмовляю, бо в нас ще ті жарти..не для бабусь. Та я кайфую від них, борщик насипають...щось там метушаться) Я рада щоб і на всю зиму залишались. Але ми всі різні...вам треба поговорити з чоловіком...
Тану на сонці• 11 декабря 2024
А вы говорили с мужем, что пора? Мама живёт в вашем городе или другом. Есть муж или ещё дети кроме сына?
Ну так везите свою мама, папу , тетю , короче кто есть , и пусть они за мужем вашим ходят и рассказывают ему какой он не хозяин , и какой срач в его зоне ответственности - кран карает, потолок потрескался , инструментов или нет , или бардак ! И как они его научат бочек ремонтировать !!!
Директор Пляжу• 11 декабря 2024
Понимаю. Сама в такой ситуации, но свекровь старенькая и будет жить с нами.
Не хотите жить со свекровью - озвучте мужу. А то будет потом рассказывать, что жизнь на вас положила, а вы неблагодарные. Люди разные, и правда здесь очень нужна. Не хотите, не живите, если нет необходимости.
Хома з пастою
• 11 декабря 2024
Вона щовечора ніби хвора- тиск міряє, стогне на весь дім.. От як питати, як хвора??? Син один, живемо років 10.
Директор Пляжу• 11 декабря 2024
Ответ дляХома з пастою
Вот и скажите мужу, что вас разрывает на части и т.д.
Море_море_я_скучаю• 11 декабря 2024
Ответ дляХома з пастою
Колись Ви приїдете до своєї дитини, а Вас не захочуть терпіти і випруть додому
Хома з пастою
• 11 декабря 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Моя хитра, не вірю їй. Не раз ловила на брехні. Чоловіку заплаче разок і правда на її боці… А вам дійсно дуже повезло…
Прилипало• 11 декабря 2024
Автор, кажете прямо і твердо ’Клавдіє Петрівно, вам пора додому. Вдома і стіни лікують.’
Прилипало• 11 декабря 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
О, маніпуляції пішли
Хома з пастою
• 11 декабря 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ми з нею живемо в одному містечку, пішки хвилин 10 до її будинку. Так що тут не про те мова…
Море_море_я_скучаю• 11 декабря 2024
Ответ дляПрилипало
О, маніпуляції пішли
Правда життя,а не маніпуляції
Я-ваш шанс• 11 декабря 2024
Ответ дляХома з пастою
То що її тримає? Хитра маніпуляторка, говоріть з чоловіком негайно
Малявка ще та• 11 декабря 2024
Ходіть демонстративно кашляйте, робіть вигляд, що у Вас розлад шлунку, набрешіть, що температура...
Прилипало• 11 декабря 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Правда життя,а не маніпуляції
Невже ви думаєте, що всі тільки й мріють жити з дітьми?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 11 декабря 2024
Ответ дляХома з пастою
Житло спільне, купували в шлюбі.
автор, громко занимайтесь сексом)) прям оочень громко! пусть мужу будет стыдно перед мамой))
или как вариант, наоборот, не занимайтесь сексом вообще! скажите мужу, что мамы стесняетесь))
выбирайте!)
ИНЬэтовамниЯНЬ• 11 декабря 2024
Ответ дляХома з пастою
тогда зачем вообще она к вам переехала??
Хома з пастою
• 11 декабря 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Наглість - то друге щастя… він буде на її боці… бо хвора.. тиск…а далі козир - нікому не треба старі люди + сльози вголос… я ж описала вище на що здатна…Так було завжди...
Хома з пастою
• 11 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Щоб пролікуватись під наглядом…, щоб не бігати туди сюди..