Не вміють насолоджуватися теперішнім.
Залежать від думки інших
Ирина-bbd0• 24 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Удалено администрацией...
Ну напишите уже нам нахрена Вы Украину просрали и от кого от жадности медяков получили за сдачу неньки!
Ответ дляИрина-bbd0
Напомните с какого года поляки с ордой воюют и здорово планируют свий час параллельно?
И шо там у них с насолодой под шахеды и ракеты с окопами?
А де та зброя , яку ми бачили в , року десь 92, на параді в Україні?
Аналогів в світ і нема і не було
Ответ дляSanechko
Ні!
Я почула Люди На, яку сказала правду про нас, українців.
У мене дуже добрий досвід з поляками.
Вони- інші.
Зуміють планувати свій час, насолоджуватися теперішнім та- чхати на думки інших
У мене дуже добрий досвід з поляками.
Вони- інші.
Интересно, когда кто-то начнёт сносить польские города, уничтожать инфраструктуру, убивать людей, что будут вещать польские блогеры?
Ирина-bbd0• 24 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Аналогів в світ і нема і не було
Я ж питання задала.когда там поляки воевать начали то.что Вы решили сравнить несравниваемое?
Вкусныйпончик• 24 декабря 2023
Ну не скажіть. Скільки нам американці казали росія нападе, а ми не велися на ті вкиди
Чашечка кофе• 24 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Не любила.
Зараз стала казати мудрі слова.
Хоч- таке враження, що їй хтось все це диктує.
Зараз стала казати мудрі слова.
Дуже мудрі особливо, якщо сидиш в Монако чи Монте - Карло і розповідаєш як треба жити українцям
Приезжайте в Турцию 😹я раньше так же думала , что у нас многие смотрят на одежду , украшения, кто где живет и в таком роде , а сейчас в Турции и понимаю что здесь люди сдвинуты на мнении окружающих . Здесь все «аип» что значит СТЫДНО .
Если вдруг ваш сосед купил что-то хорошее, то вы обязательно должны его превзойти 👀
Здесь богатые притворяются бедными, а бедные богатыми , берут кредиты бешеные на телефоны , на дома , лишь бы жить как родственники….
Центральная Турция так точно так живет .
Ответ дляTaby
Вона як була бидловатою теткою так і залишилася. Каже банальні речі +трохи хайпу і те, що тітки бажають слухати. В неї немає і не було ніколи глубоких домок.
Згодна десь.
Де вона згадує Комаровського- який просто шоумен.
Але ці слова - вразили, зацепили
Kidstaff Bot• 24 декабря 2023
Обговорення перетворюється на конфлікт і веде до образ, тому, вимушені закрити цю тему. Цінуємо вашу активність і розраховуємо на розуміння!
З повагою, Команда Kidstaf