Sanechko• 24 декабря 2023

Українці- не мають межі

Не вміють насолоджуватися теперішнім.
Залежать від думки інших
Ирина-bbd0• 24 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Удалено администрацией...
Ну напишите уже нам нахрена Вы Украину просрали и от кого от жадности медяков получили за сдачу неньки!

Peres Lal• 24 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Не можна пити сьогодні.
Вілія
Ну, вам это не мешает уже несколько дней, судя по потоку сознания. Аж завидно.
Taby• 24 декабря 2023
Ответ дляSanechko
На тему підштовхнути слова Холоденко
Знайшли кого слухати
автор Sanechko • 24 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Напомните с какого года поляки с ордой воюют и здорово планируют свий час параллельно?
И шо там у них с насолодой под шахеды и ракеты с окопами?
А де та зброя , яку ми бачили в , року десь 92, на параді в Україні?
Аналогів в світ і нема і не було
Ms. Wonka• 24 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Ні!
Я почула Люди На, яку сказала правду про нас, українців.
У мене дуже добрий досвід з поляками.
Вони- інші.
Зуміють планувати свій час, насолоджуватися теперішнім та- чхати на думки інших
Интересно, когда кто-то начнёт сносить польские города, уничтожать инфраструктуру, убивать людей, что будут вещать польские блогеры?
Ирина-bbd0• 24 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Аналогів в світ і нема і не було
Я ж питання задала.когда там поляки воевать начали то.что Вы решили сравнить несравниваемое?
Nat-li• 24 декабря 2023
Хто такий Холоденко? Блогер-тіктокер?

Ms. Wonka• 24 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Ми все життя заоежимоо від думки інших.
Намагаємося доказати щось людям, які нас образили
От чьего мнения, лично Вы, зависели всю жизнь? Кто Вас, бидосю, ограничивал в выражении эмоций?
Вкусныйпончик• 24 декабря 2023
Ну не скажіть. Скільки нам американці казали росія нападе, а ми не велися на ті вкиди
автор Sanechko • 24 декабря 2023
Ответ дляTaby
Знайшли кого слухати
Не любила.
Зараз стала казати мудрі слова.
Хоч- таке враження, що їй хтось все це диктує.
vikohka• 24 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Українці.
я украинка, от чужого мнeния нe завишу, никому ничeго нe доказываю. за границу выйти замуж нe xочу. нe судитe всex по сeбe.
Nat-li• 24 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Не любила.
Зараз стала казати мудрі слова.
Инопланетяне. Высший разум.
Ms. Wonka• 24 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Не любила.
Зараз стала казати мудрі слова.
Высший разум, не иначе
Чашечка кофе• 24 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Не любила.
Зараз стала казати мудрі слова.
Дуже мудрі особливо, якщо сидиш в Монако чи Монте - Карло і розповідаєш як треба жити українцям
автор Sanechko • 24 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
1939.
Коли наша історія стверджувала, що війна розпочалася в 1941.
Польща розміновуаала цілі поселення ще в 90_їх після рашки
Lisano• 24 декабря 2023
Приезжайте в Турцию 😹я раньше так же думала , что у нас многие смотрят на одежду , украшения, кто где живет и в таком роде , а сейчас в Турции и понимаю что здесь люди сдвинуты на мнении окружающих . Здесь все «аип» что значит СТЫДНО .
Если вдруг ваш сосед купил что-то хорошее, то вы обязательно должны его превзойти 👀
Здесь богатые притворяются бедными, а бедные богатыми , берут кредиты бешеные на телефоны , на дома , лишь бы жить как родственники….

Центральная Турция так точно так живет .
автор Sanechko • 24 декабря 2023
Польща - не була в СССР.
Але мій чоловік в 2002 заробив ’ міоьярди’ , будучи сапером в Польщі, де були військові полігонуи рашки.
Taby• 24 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Не любила.
Зараз стала казати мудрі слова.
Вона як була бидловатою теткою так і залишилася. Каже банальні речі +трохи хайпу і те, що тітки бажають слухати. В неї немає і не було ніколи глубоких домок.
автор Sanechko • 24 декабря 2023
Ответ дляTaby
Згодна десь.
Де вона згадує Комаровського- який просто шоумен.
Але ці слова - вразили, зацепили

sunholder• 24 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Удалено администрацией...
ваш коментар дно
ви ж там теж недавно бідували за загиблим, чи то ви за мільйоном бідували?
Taby• 24 декабря 2023
Ответ дляSanechko
Згодна десь.
Але ці слова - вразили, зацепили
То просто лягло на ваш світогляд, значить ви так думали
Kidstaff Bot• 24 декабря 2023
Обговорення перетворюється на конфлікт і веде до образ, тому, вимушені закрити цю тему. Цінуємо вашу активність і розраховуємо на розуміння!

З повагою, Команда Kidstaf