Добрый вечер! Подскажите пожалуйста, кто летал с годовалым ребенком, как переносили перелет? Нужно полететь за документами, впервые малыш будет лететь. Спасибо за ответы!💕
Ответ дляRtyu-92ee
Летали, у всех по разному у нас слала ,а были дети что плакали часто
Тоже в таком возрасте малыша летали? Не капризничала при взлете?
Перший політ з сином був в його 4 місяці (вимушений, я дуже не хотіла летіти). Складно для мене і для нього все пройшло, дорога в аеропорт, в аеропорту 3 години, сам переліт 10 годин. Вже минуло 6 років, дотепер згадую з жахом. А ось в рік вже набагато легше все пройшло. Можна було розважати іграшками.
Ермолайчик• 24 декабря 2023
Отлично перенёс сын. То спал, то ел, то в окошко смотрел, мультик смотрел, новые книжки и игрушки рассматривал
Ответ дляmarata
Мої нормально переносили, взагалі без проблем
Якось допомогали, коли був зліт самолета?
Ответ дляHB_girl
Дякую Вам дуже! Так, в нас також вимушений політ, я дуже не хотіла, але треба зробити документи дитині. Просто дитина на одному місці не сидить, треба весь час чимось зацікавити. В рік не було проблем з вушками при взлеті?
Ответ дляНе ангелы
С разными летают и все по разному,кто спит,кто орет. Никто не знает как Ваш себя поведет
Спасибо! Надеюсь будет хорошо!
Ответ дляЕрмолайчик
Спасибо большое! Мы на ГВ ещё, надеюсь это поможет чтобы ушки не болели.
Ответ дляRtyu-92ee
в год летали и два месяца, нормально переносила, при взлёте нормально, а когда садились немного похныкала дали соску и успокоилась
Спасибо большое! Возьмём тогда соску тоже
Ответ дляmarata
Соска, пляшечка з водою. Молодший ще був на гв на ніч, в 11 міс. вперше летів, то годувала на зльоті. Зазвичай спали під час польотів
Дякую Вам дуже!
Ермолайчик• 24 декабря 2023
Ответ дляяночка2506
Можно соску как вариант
Ответ дляяночка2506
З вухами проблеми були при посадці. В 4 місяці так кричав від болю, що весь посинів. Я реально отримала тоді психологічну травму від польоту, дуже довго відходила.
А в рік вже давав масажувати вуха і посадку перенесли набагато легше.
Ответ дляHB_girl
Дякую Вам дуже!💕
Ответ дляanna_2014
Грудь дали и никаких проблем
Спасибо большое!💕