бірки познімайте і все.
головне - нічого не пакувати сильно, без коробок і скотча, все одно все перевернуть і перевірять, бу речі їм нецікаві.
гаджети і ноути - ми типу старили в цьому році, пилюка, наліпки і тп, без коробок, в плівка з пухириками і рушники, все в рюкзак окремо, прокатило. Головне - не нервуйте, морозтеся. Можуть сказати викласти все з багажника - мовчки викладайте на стіл, бодай слово - і буде вдвічі довше, просто мовчки викладайте. Їм треба перевіряти запасне колесо, тому доведеться виймати все.
12 років їздили з речами на літо туди, кожного разу все залежить виключно від зміни. Але хоч трохи нервів - і до гвинтика розбирали авто поруч, бо жінка не хотіла все виймати.