лаМпочка• 25 декабря 2023

Якась mezha media списує щомісяця 50 грн за консультативні послуги з приват24

Хто знає що це може бути? Картка мамина.
В приваті сказали, що для того,щоб зробити таку підписку, треба було вводити всі дані картки - номер, свв, строк дії. Мама божиться що нічого такого не робила. Картка до Гугл аккаунта чи гаманця не прив´язана, вона існує тільки у вигляді пластику і мама нею розплачується у магазинах або знімає в банкоматі.
Буду перевипускати карту, це ясно. Тільки хочу зрозуміти, це мама каже неправду і десь все таки на щось підписалась, чи її якось підписали без її відома? Але без її відома - то як?!..
Картка зарплатна, знаходиться лише у неї, доступ маю я і все.
Крапипопка• 25 декабря 2023
Попробуйте сами зайти в гугл аккаунт и посмотреть,есть ли подписка?
100pudov• 25 декабря 2023
Может на какой-то электронный журнал подписалась?
Гладиолус• 25 декабря 2023
гугл говорит что сайт новин.
может через фейсбук или твитер затянуло
автор лаМпочка • 25 декабря 2023
Ответ дляКрапипопка
Дивилась, немає
автор лаМпочка • 25 декабря 2023
Ответ для100pudov
Цікаво як, мама божиться що нічого нікуди не вводила
Natal_ka91• 25 декабря 2023
Ответ длялаМпочка
Дивилась, немає
Може, якась страховка? В приват люблять підключати самостійно, не запитавши згоди. Перевірте послуги в самому приват24
Неправдиша• 25 декабря 2023
Ответ длялаМпочка
Дивилась, немає
Почту проверяли?
автор лаМпочка • 25 декабря 2023
Ответ дляГладиолус
гугл говорит что сайт новин.
может через фейсбук или твитер затянуло
Я дивилась... Може, але цікаво як. Картка в інтернеті ні до чого не прив´язана. Вона є лише в приват 24
автор лаМпочка • 25 декабря 2023
Ответ дляNatal_ka91
Я щойно мала переписку з оператором, з його слів це не плата за смс сповіщення, це до приват немає взагалі стосунку. І з його слів, щоб оформити таку підписку, треба було заводити всі реквізити картки (((
автор лаМпочка • 25 декабря 2023
Ответ дляНеправдиша
Почту проверяли?
О, ідея, ще ні
автор лаМпочка • 25 декабря 2023
Ответ дляNatal_ka91
І в самому приват все передивилась по кілька разів, нічого такого((
Natal_ka91• 25 декабря 2023
Ответ длялаМпочка
mezha.media/donate/

Може, якось з цим зв´язано
автор лаМпочка • 25 декабря 2023
Ответ дляNatal_ka91
mezha.media/donate/

Може, якось з цим зв´язано
Зараз гляну, дякую!
Попразендовна• 25 декабря 2023
У меня было такое. Как-то оплатила один раз какой-то творческий видео мастер-класс. И, видимо, там была галочка регулярных платежей. В итоге раз в месяц мне начали присылать новое видео с матер-классом, а деньги списываться. Но отписаться мне не удалось. Я заходила в личный кабинет (они меня зарегистрировали сами), удаляла подписку, но не помогала. Писала им, просила удалить мои данные. Отказались и сказали, что сам пользователь должен это сделать в личном кабинете.
А еще в то же время начали списываться деньги неизвестно как. То в рабочее время кто-то оплатит картой билет на автобус, то еще что-то. Суммы небольшие (видно, чтоб не спалили сразу), но неприятно. Пришлось карту закрывать и открывать новую.
автор лаМпочка • 25 декабря 2023
Ответ дляNatal_ka91
mezha.media/donate/

Може, якось з цим зв´язано
Є в них така можливість, підписатись на щомісячний донат
Схоже, мама купилась на якесь відео і саме щось намутила, а мені не признається. Або й сама не дуже зрозуміла на що підписалась.
Прикро((
Пишущаяся• 25 декабря 2023
Ответ длялаМпочка
Прикро((
Вона могла просто забути.
Булку Дай• 25 декабря 2023
Ответ длялаМпочка
Прикро((
Попробуйте отменить подписку: там написано, на какую почту им нужно написать.
автор лаМпочка • 25 декабря 2023
Ответ дляПопразендовна
Невже хтось рейдернув її номер... Але немає кому. Отже або сама, або... Або сама. Блін :(
Мама дуже заводиться на різні політичні теми тощо, напідписувалась у ютубі на купу різних світанів з фєйгіними, ще коментарі може їм писати навіть. Могла купитись на щось типу ’перерахуйте на підтримку нашого каналу’ тощо
Попразендовна• 25 декабря 2023
Ответ длялаМпочка
Скоріше за все, вона сама зробила і забула. Це приват банк? Універсальна карта?
автор лаМпочка • 25 декабря 2023
Ответ дляПишущаяся
Вона могла просто забути.
Або просто не каже... Бо я її не раз попереджала, і розповідала що не можна довіряти всім хто каже в ютубі ’лайкніть і підпишіться’, що не можна розповідати свою думку всім хто поцікавиться, бо просто так ніхто її думкою цікавиться не стане... Але до неї це не сильно доходить
автор лаМпочка • 25 декабря 2023
Ответ дляБулку Дай
Спробую, дякую!
автор лаМпочка • 25 декабря 2023
Ответ дляПопразендовна
Так, приват, універсальна
Natal_ka91• 25 декабря 2023
Ответ длялаМпочка
Прикро((
Може, на роботі хтось якось допоміг і вона теж не зрозуміла. Допоможіть їй просто з виготовленням нової карти, може, їй банально соромно признатися.
автор лаМпочка • 25 декабря 2023
Ответ дляNatal_ka91
Може, в будь-якому випадку ситуація так собі :( чи обманули її, чи вона сама щось зробила і не признається... Друге мене лякає більше. Тут же справа не в 50 гривнах...
Написала в цю межу медіа, але карту все одно, думаю, краще перевипустити.
Спасибі за розуміння 🙏
Послушная• 25 декабря 2023
Ответ длялаМпочка
поставте блок на зовнішні платежі на самій картці через мобільний додаток.