Нехай щастить• 25 декабря 2023

Донька ні з ким не спілкується в універі

Донька 16 років ніколи не спілкується зі своїми однолітками, ані в школі не спілкувалась ані в університеті, хоча зовнішньо приваблива, харизматична. Чую тільки що зі старшими курсами іноді може завести бесіду. Не розумію чому не заводить друзів, каже що їй і самій добре, хоча якось це для мене не зовсім зрозуміло, бо я душа компанії і чоловік такий самий. Вчиться на лікаря, як вона буде в майбутньому з колегами я взагалі не уявляю, не хочу аби вона страждала від самотності. Можливо в когось таке було?
Gufyub3910• 25 декабря 2023
Не ее уровень! Расслабьтесь, девочка у Вас явно с мозгами
Инстагра_мерша• 25 декабря 2023
16 років універ? Прикольно
galaxy113• 25 декабря 2023
Мені не зрозуміло, навіщо ви спілкуєтесь з кимось і чому ви душа компанії. Вам настільки некомфортно і погано наодинці?
автор Нехай щастить • 25 декабря 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
16 років універ? Прикольно
Ну їй через місяць 17, вона ж тільки 1-й курс
Украиночка• 25 декабря 2023
Может в возрасте дело, если остальные старше на год-два, то может им не так интересно с ней.
Или другой вариант - может она у вас интроверт и люди ей не особо нужны
Инстагра_мерша• 25 декабря 2023
Ответ дляНехай щастить
За вашою версією вона пішла у школу дуже рано.
Потринділиця• 25 декабря 2023
Ну так может интроверт .
всегдаДаДа• 25 декабря 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
У мене була одногрупниця, якій 6 лютого на 1 курсі виповнилося 17 років. При цьому вона була найвища дівчинка в групі , таке теж трапляється. Просто дитина була розумна і батьки віддали до школи у 6 років, коли всі йшли у 7-8.
Пустощі-веселощі• 25 декабря 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
16 років універ? Прикольно
Ще й медичний
Пиши-пропало• 25 декабря 2023
моя мать никогда не переживала обо мне, есть ли у меня друзья или нет, плохо мне или нет, нуждаюсь ли в чем-то или нет... ((
Леннон_Жив!• 25 декабря 2023
Може мама з татом задовбали своєю балаканиною і компаніями. Відчепіться від дитини, вчиться, не бухає, живе як їй комфортно і слава богу
Україна понад усе!• 25 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Тільки в вашому випадку діти перестрибували 4 клас і вчилися 10 років, а не 11, як зараз.

А тут виходить донька автора в 16 закінчила 11 клас, в 15 - 10, в 14 - 9, в 13 - 8, 12 - 7, 11 - 6, 10 - 5, 9 - 4, 8 - 3, 7 - 2, а в 6 років - закінчила 1 клас, тобто пішла до школи в 5,5? Ну то можливо в цьому і причина самотності - не могла знайти спільну мову з однолітками. Це трошки важко, коли в 7-8 класі дівчатка вже про хлопців та косметику думають, а в тебе ще одні ляльки на думках.
Витворунка• 25 декабря 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Почему это?? Я пошла в школу в 6 лет, в 16 уже поступила в университет. Просто экстерном окончила школу год за два.
Все мои одноклассники окончили на год позже.
Викупана• 25 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!

Меня так же отдали в школу. Куда спешили, зачем - непонятно.
Своих детей так рано не отдам ни в коем случае.
всегдаДаДа• 25 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!

Так трапляється. Моя дитина теж зараз вчиться з дітьми, що старші за неї на 1-2 роки, бо при вступі за кордоном невірно визначили клас (тут нумерація інакше). Це майже відразу з´ясувалося, але махнули рукою - нічого, ми вас ще раз у цьому ж класі потримаємо наступний рік. А потім дирекція школи сказала, що куди ж її залишати ще раз, якщо успіхи гарні. Отак теж хтось буде думати, як то можливо. Бо старші за неї діти на клас молодше вчаться є.
А з приводу 5,5 років, так це і зараз є. У нас в українській школі в класі були діти, яким на момент вступу було так само. Якби на місяць менше, то могли б уже не брать, то від завуча залежало і співбесіди.
Викупана• 25 декабря 2023
Автор, отстаньте от ребенка.
Ну не хочет она общаться с одногруппниками, не интересно ей.

На работе тоже совсем необязательно в десна дружить с коллегами
А я женатая• 25 декабря 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
16 років універ? Прикольно
Я в 16 років вступила на перший курс
А я женатая• 25 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Я так само
Викасикрет• 25 декабря 2023
Ответ дляВикупана
Все вірно, психологічно дітям важко зі старшими в класі, в нас був хлопчик на 2 роки молодший за всіх, двічі перестрибував, розумний дуже, але в 9 класі грався машинками на перервах і його хлопці завжди стібали, не дружив він ні з ким(
Loveiss• 25 декабря 2023
В чем конкретно проблема? Есть интроверты, люди, которые предпочитают одиночество. Возможно, с одногруппниками разные интересы. Так подруги / друзья у нее есть?
Роздратована шкіра• 25 декабря 2023
Ответ дляА я женатая
Я в 16 років вступила на перший курс
Та вам певно через 2-3 місяці виповнилося 17. А у автора вже наступного року 17.
Чучело-Мяучело• 25 декабря 2023
Интроверт дочка или ей неинтересно в компании.
Ну не ее люди .

А друзья во дворе или по кружкам есть у неё?
Техпаспорт на медузу• 25 декабря 2023
Та нормально все. Мне тоже мало кто был нужен. Пусть лучше занимается. Еще успеет наобщаться.
Викасикрет• 25 декабря 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Моїй доньці через місяць 18 і вона на першому курсі, так що або донька автора пішла в школу в 5 з половиною, або перестрибнула, бо дуже розумна, чекаємо відповіді)
хутряна володарка• 25 декабря 2023
Такі люди як вона більш щасливі, ніж такі як ви. Вона самодостатня і ви не зможете прочитати її внутрішні емоції, бо ви інша. Інша не означає, що ви краща чи гірша людина. Ви просто інша і все. Якщо ви почнете сприймати свою дочку такою як вона є, то буде вам усім щастя.
автор Нехай щастить • 25 декабря 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ну не ее люди .

В том и проблема что нет, из-за этого и День рождения не любит, потому что видимо ей грустно что праздновать не с кем или я не знаю
Роздратована шкіра• 25 декабря 2023
Ответ дляВикасикрет
Мені теж колись на 1му курсі виповнилось восени 17. Але ж я 10 років навчалась у школі.
Витворунка• 25 декабря 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Я отвечу как было у меня, поступила в июне, у меня тогда даже паспорта не было, брали справку с ОВИРа для поступления.
17 исполнилось уже на втором курсе..
Не понимаю что так людей удивляет.

П.С. Автор, у меня сын такой же(( меня это тоже расстраивает, но я стараюсь не лезть. Предпочитаю думать, что он действительно интроверт и ему комфортно именно так жить. Не нагнетайте.
Роздратована шкіра• 25 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
17 исполнилось уже на втором курсе..
Не понимаю что так людей удивляет.

Это в каком году вы поступали?
автор Нехай щастить • 25 декабря 2023
Ответ дляхутряна володарка
Я і не намагаюсь її змінити, просто турбуюсь, бо для мене самотність це якось дуже важко. Це зараз можливо їй і дуже добре, але коли вона у свої 30 буде така ж сама, то це вже може призвести до депресії