Да будет так• 25 декабря 2023
Атаракс дуже потрібні відгуки
Невролог призначив про головній болі через тривогу. Хто пив? Розкажіть від чого пили і чи допомогли вам? Як швидко відчули дію таблеток?
Не пириживай• 25 декабря 2023
Я пила. Десь раз в півроку пропивала по тижню.
Одразу на наступний день була дуже сонна до обіду. Так десь дні два-три. Потім нормально. Стаю адекватною.
Назначала невролог, я зривалася на всіх і все , і спала погано, і теж голова боліла постійно.
Кусачая Я• 25 декабря 2023
7 месяцев его пила и опять после большого перерыва начала. Он обладает миорелаксирующим действием, возможно у вас головная боль от спазмов? У меня именно такая головная боль, при приеме я про нее забывала
Да будет так
• 25 декабря 2023
Ответ дляНе пириживай
після якої таблетки відчули дію?
Партизанка• 25 декабря 2023
Давала ребенку, 10 лет , половинка утром , вторая вечером , месяц, невролог назначил, розладі поведінки були , один препарат сто помог
Да будет так
• 25 декабря 2023
Ответ дляКусачая Я
можливо... я накручую себе, постійно шукаю якісь болячки ( голова лікар сказав через це болить, бо здано купу всього
Да будет так
• 25 декабря 2023
Ответ дляПартизанка
а коли почав діяти?
Не пириживай• 25 декабря 2023
Ответ дляДа будет так
після якої таблетки відчули дію?
Та мабуть три дні і відчула. Коли допила тиждень, то точно була як наново народилась.
Пила по півтаблетки на ніч. Спала чудово.
Мені підійшли точно. Не було якихось наслідків після відміни чи якихось побічок
Да будет так
• 25 декабря 2023
Ответ дляНе пириживай
мені на місяць призначили, буду пробувати, бо сил вже нема
Не пириживай• 25 декабря 2023
Ответ дляДа будет так
Вони дійсно м´яко і гарно діють. Є ефект.
Якісь сильніші я пила, то навіть не було результату.
ekatarina1006• 25 декабря 2023
Призначав психотерапевт, ефекту не встигла побачити. Дуже швидко відмінили, відчувала дуже сильне печіння( може не правильно слово підібрала). Пекли дуже ноги вище коліна. Ввечері та вночі.
Да будет так
• 25 декабря 2023
Ответ дляНе пириживай
так, мені два неврологи порадили саме їх. Буду надіятись, що допоможуть
Да будет так
• 25 декабря 2023
Ответ дляekatarina1006
ого ( а ви тільки їх пили? чи ще щось паралельно?
Зяблик протестант• 25 декабря 2023
Так Атаракс я називала снодійні, дуже швидко засинала, але цілий день ходила сонна. Пила неділю більше не змогла бо дуже хотіла спати хоча потрібно було пити 3 місяці. Знову погано сплю, але пити їх не хочу бо потім цілий день нема сил щось робити.
Да будет так
• 25 декабря 2023
Ответ дляЗяблик протестант
всі кажуть, що сонливість перші дні це нормально... а яке дозування ви пили?
Зяблик протестант• 25 декабря 2023
Ответ дляДа будет так
1 табл ввечері, в мене не перші а постійно.
Да будет так
• 25 декабря 2023
Ответ дляЗяблик протестант
мені сказали пів таблетки перші пару днів на ніч і все
Зяблик протестант• 25 декабря 2023
Ответ дляДа будет так
Ні одразу пила цвлу 25 мг. Може дивлячись кому як
Да будет так
• 25 декабря 2023
Ответ дляЗяблик протестант
хто його знає, я так зрозуміла що саме через цю сонливість спочатку призначають з меншої дози
Зяблик протестант• 25 декабря 2023
Ответ дляДа будет так
Сонливість все одно йде від них(
Зяблик протестант• 25 декабря 2023
Ответ дляДа будет так
Пробачайте я переплутала з Агнесті, Атаракс пила 2 неділі утром пів табл в обід пів табл та ввечері цілу, від них спокійна була, вони класні, трохи була сонливість та не така як від Агнесті.