Вот такой подарок на Рождество.
Mariya Prokhorova• 26 декабря 2023
Ответ дляDumky
Тут не можливо щось донести. Тут кацапки і ждуніхи.
Працюють кацапки , путлер створив на смерті бізнес
Mariya Prokhorova• 26 декабря 2023
Ответ дляhrushyk
Коли немає аргументів,починаються образи
Мене це не дивує
Які вам арґументи ще вам навести , якщо було вже опитування і якби ви спостерігали , то знали , що відсоток за укладання домовленностей з рашею виросло на 10 % , але ті області з глубокого тилу , а схід проти , де на власній шкурі відчули люди ’руський мир ’
Ответ длявиканастя
и ’споріднені професіїї’
А помнится, о списке профессий, писали каждую весну, по моему, эти списки будут пересматриваться
пока осталось за бажанням
11. Жінки, які придатні до проходження військової служби за станом здоров’я та віком і закінчили заклади професійної (професійно-технічної), фахової передвищої або вищої освіти та здобули медичну або фармацевтичну спеціальність, підлягають взяттю на військовий облік військовозобов’язаних.
Жінки, які мають спеціальність та/або професію, споріднену з відповідною військово-обліковою спеціальністю, визначеною в переліку, затвердженому Міністерством оборони України, та придатні до проходження військової служби за станом здоров’я та віком, крім зазначених в абзаці першому цієї частини, беруться на військовий облік військовозобов’язаних за їх бажанням.
Bransoletka• 26 декабря 2023
Прям бачу, як цей відгодований співробітник ТЦК виписує бойову повістку якійсь жіночі, аби вона йшла захищати його теплу дупу.. .
Ответ дляSlobozhanochka
У нас тепер ’кацапка’ для всіх, хто не згоден. Іншого варіанту немає. Абсолютно нормально, що люди обговорюють цей треш і мають різні думки. Ми ж не стадо рабів? Чи у Вас хто не раб, той кацап?
Ну, от у нас війна. На нас напало кацпське кодло( не путін, а ціла нація) хоче нас вбивати, тішиться смертям наших військових( можете передивитись в телеграмі, відео повно) І це все відбувається зараз на сході України, міста до випаленої землі знищуються. І там російськомовне населення, і багато людей лояльно відносилася до росіі. Ворог немає наміру зупинитися, абсолютно. Де буде росія- там уже буде російська мобілізація і права голосу не буде.
Українці не хотіли війни! І воювати не хочуть! Ми боронимо землю нашу. Чекаємо зброю! Чекаємо чуда. І якщо не боронитися то що? Що робити? Прийде росія в нашу хату…
https://www.youtube.com/live/90F_ZoJ3QVw?si=E0i6ac8ZXsyWMQed Перегляньте про мобілізацію, фронт і тд.
Труп нареченої• 26 декабря 2023
Ответ дляDumky
Чому це?
Так видання Wall Street Journal пише, що рівень народжуваності в нашій державі може впасти до найнижчого рівня у світі. Видання зазначає, що кількість новонароджених за перше півріччя цього року була на 28% нижчою, ніж за той же період у довоєнному 2021 році.28 вер. 2023 р.
як назвати людину яка пише жінці яка не може мати дітей, народіть в чому проблема?
як думаєте який відсоток мозку задіюється таке писати?
Ответ дляNadiaaaa
пока осталось за бажанням
Та, навіть, якщо жінок не призвуть, то для чоловіків зробили такі умови, щоб точно загнати на війну.З 18 років на тримісячну підготовку, а потім ти вже військовозобов´язаний й на війну.
Mariya Prokhorova• 26 декабря 2023
Ответ дляhrushyk
Ха-ха 3 рази
І красномовне фото над статтею
А у вас війни в країні немає ? Чому вас так здивував заголовок ?
Ответ дляDumky
Перегляньте про мобілізацію, фронт і тд.
Тоді за логікою боронити мають всі чоловіки, так? То якого милого друзів Зе це не стосується, чим чоловіки, які скачуть на сцені більше цінуються, ніж інші, чому мій чоловік має воювати, а лисий з кварталу ні
Ответ дляБізешка
Це так, і стосовно дівчат з 18 років незрозуміло, їм після цієї підготовки будуть військовий квиток видавати чи як...
VIP -персона• 26 декабря 2023
Ответ дляmarydgayne
то есть этот закон не примут или как?
Думаю примут,терять нечего.Полномочия президента Украины Владимира Зеленского истекают в мае 2024 года,сейчас отменили выборы,но мы же понимаем ,что может все измениться,
Закон который сейчас хотят принять я так поняла больше за деньги,а их нет,что бы не платить,нужно блакировать карточки,для этого нужны основания.Да и слышала по бежанцам у нас тоже готовится закон,но не утверждаю ,слухи((
Ответ дляNadiaaaa
Наверное, не просто так подготовка и для девочек тоже
Будут военнообязанными новое поколение, и девочки тоже , иначе для чего им делают военную подготовку
Ну блин, чему можно научиться за 3 месяца
Ответ дляБізешка
Девушки с 18 лет тоже проходят подготовку и становятся военнообязанными.
Ответ дляБізешка
Мають. Від того, що вони не воюють легше не стане ні Вам, ні мені.
Важкі часи, важкі рішення. Маємо памʼятати, що росія принесла смерть на наші землі
І тут на форумі навіть формують думку людей, нагнітають і тд. І в інформаційному просторі ми також маємо тримати оборону.
Ответ дляVIP -персона
Кто такие бежанцы?
Mariya Prokhorova• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Знаєте під час війни одні воюють , другі працюють , треті молются