Kate888• 26 декабря 2023

10378 внесли на сайт ВР

Вот такой подарок на Рождество.
Mariya Prokhorova• 26 декабря 2023
Ответ дляDumky
Тут не можливо щось донести. Тут кацапки і ждуніхи.
Працюють кацапки , путлер створив на смерті бізнес
inresta• 26 декабря 2023
Ответ дляbegovelik
Выходим и берем кофе и бутерброды
блин, мое сбщ удалили ((
виканастя• 26 декабря 2023
Ответ дляКарина250
В новом законопроекте только медики и фармацевты обязательно на учёт, остальные по желанию
и ’споріднені професіїї’
А помнится, о списке профессий, писали каждую весну, по моему, эти списки будут пересматриваться
Mariya Prokhorova• 26 декабря 2023
Ответ дляhrushyk
Коли немає аргументів,починаються образи
Мене це не дивує
Які вам арґументи ще вам навести , якщо було вже опитування і якби ви спостерігали , то знали , що відсоток за укладання домовленностей з рашею виросло на 10 % , але ті області з глубокого тилу , а схід проти , де на власній шкурі відчули люди ’руський мир ’
Карина250• 26 декабря 2023
Ответ длявиканастя
и ’споріднені професіїї’
Споріднені професії по бажанню тільки
Nadiaaaa• 26 декабря 2023
Ответ длявиканастя
и ’споріднені професіїї’
пока осталось за бажанням

11. Жінки, які придатні до проходження військової служби за станом здоров’я та віком і закінчили заклади професійної (професійно-технічної), фахової передвищої або вищої освіти та здобули медичну або фармацевтичну спеціальність, підлягають взяттю на військовий облік військовозобов’язаних.

Жінки, які мають спеціальність та/або професію, споріднену з відповідною військово-обліковою спеціальністю, визначеною в переліку, затвердженому Міністерством оборони України, та придатні до проходження військової служби за станом здоров’я та віком, крім зазначених в абзаці першому цієї частини, беруться на військовий облік військовозобов’язаних за їх бажанням.
Bransoletka• 26 декабря 2023
Прям бачу, як цей відгодований співробітник ТЦК виписує бойову повістку якійсь жіночі, аби вона йшла захищати його теплу дупу.. .
Dumky• 26 декабря 2023
Ответ дляSlobozhanochka
У нас тепер ’кацапка’ для всіх, хто не згоден. Іншого варіанту немає. Абсолютно нормально, що люди обговорюють цей треш і мають різні думки. Ми ж не стадо рабів? Чи у Вас хто не раб, той кацап?
Ну, от у нас війна. На нас напало кацпське кодло( не путін, а ціла нація) хоче нас вбивати, тішиться смертям наших військових( можете передивитись в телеграмі, відео повно) І це все відбувається зараз на сході України, міста до випаленої землі знищуються. І там російськомовне населення, і багато людей лояльно відносилася до росіі. Ворог немає наміру зупинитися, абсолютно. Де буде росія- там уже буде російська мобілізація і права голосу не буде.
Українці не хотіли війни! І воювати не хочуть! Ми боронимо землю нашу. Чекаємо зброю! Чекаємо чуда. І якщо не боронитися то що? Що робити? Прийде росія в нашу хату…
https://www.youtube.com/live/90F_ZoJ3QVw?si=E0i6ac8ZXsyWMQed Перегляньте про мобілізацію, фронт і тд.
Труп нареченої• 26 декабря 2023
Ответ дляDumky
Чому це?
Так видання Wall Street Journal пише, що рівень народжуваності в нашій державі може впасти до найнижчого рівня у світі. Видання зазначає, що кількість новонароджених за перше півріччя цього року була на 28% нижчою, ніж за той же період у довоєнному 2021 році.28 вер. 2023 р.
як назвати людину яка пише жінці яка не може мати дітей, народіть в чому проблема?
як думаєте який відсоток мозку задіюється таке писати?
виканастя• 26 декабря 2023
Ответ дляКарина250
Споріднені професії по бажанню тільки
я думаю, что это пока, и потом при определенном давлении, у многих желание появится)
Бізешка• 26 декабря 2023
Ответ дляNadiaaaa
пока осталось за бажанням

Та, навіть, якщо жінок не призвуть, то для чоловіків зробили такі умови, щоб точно загнати на війну.З 18 років на тримісячну підготовку, а потім ти вже військовозобов´язаний й на війну.
Mariya Prokhorova• 26 декабря 2023
Ответ дляhrushyk
Ха-ха 3 рази
І красномовне фото над статтею
А у вас війни в країні немає ? Чому вас так здивував заголовок ?
Ellillд• 26 декабря 2023
Ответ дляВероника-2014
Майдан 3 уже анонсировался как пророссийский
И постов наставили к этому. Иди думаете зачем в Киеве такое. Они научены 13 и не допустят
Бізешка• 26 декабря 2023
Ответ дляDumky
https://www.youtube.com/live/90F_ZoJ3QVw?si=E0i6ac... Перегляньте про мобілізацію, фронт і тд.
Тоді за логікою боронити мають всі чоловіки, так? То якого милого друзів Зе це не стосується, чим чоловіки, які скачуть на сцені більше цінуються, ніж інші, чому мій чоловік має воювати, а лисий з кварталу ні
Ellillд• 26 декабря 2023
Ответ дляAnita123-13ef
Свобода в ЄС для всіх українців, їдьте туди. Чого в цій країні де все погано всі сидять.
Почему люди должны уезжать с своей земли?
Nadiaaaa• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Це так, і стосовно дівчат з 18 років незрозуміло, їм після цієї підготовки будуть військовий квиток видавати чи як...
Amalpi• 26 декабря 2023
А ВР точно легитимная ещё, вроде они засиделись, их осенью должны были перевыбирать
VIP -персона• 26 декабря 2023
Ответ дляmarydgayne
то есть этот закон не примут или как?
Думаю примут,терять нечего.Полномочия президента Украины Владимира Зеленского истекают в мае 2024 года,сейчас отменили выборы,но мы же понимаем ,что может все измениться,
Закон который сейчас хотят принять я так поняла больше за деньги,а их нет,что бы не платить,нужно блакировать карточки,для этого нужны основания.Да и слышала по бежанцам у нас тоже готовится закон,но не утверждаю ,слухи((
Карина250• 26 декабря 2023
Ответ дляNadiaaaa
Наверное, не просто так подготовка и для девочек тоже
Будут военнообязанными новое поколение, и девочки тоже , иначе для чего им делают военную подготовку
Ну блин, чему можно научиться за 3 месяца
Piracanta• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Строкова служба на час війни відміняється.
iroman• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Девушки с 18 лет тоже проходят подготовку и становятся военнообязанными.
Dumky• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Мають. Від того, що вони не воюють легше не стане ні Вам, ні мені.
Важкі часи, важкі рішення. Маємо памʼятати, що росія принесла смерть на наші землі
І тут на форумі навіть формують думку людей, нагнітають і тд. І в інформаційному просторі ми також маємо тримати оборону.
Карина250• 26 декабря 2023
Впервые порадовалась , что мне не 25
Piracanta• 26 декабря 2023
Ответ дляVIP -персона
Кто такие бежанцы?
iroman• 26 декабря 2023
Ответ дляКарина250
Впервые порадовалась , что мне не 25
А я нет, у меня еще дочь растёт.
Piracanta• 26 декабря 2023
Ответ дляiroman
Как это с 18?С 8 по новому закону.
Mariya Prokhorova• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Знаєте під час війни одні воюють , другі працюють , треті молются
Piracanta• 26 декабря 2023
Ответ дляКарина250
Впервые порадовалась , что мне не 25
А сколько? 61?
iroman• 26 декабря 2023
Ответ дляPiracanta
Как это с 18?С 8 по новому закону.
Рада, что у Вас юмористическое настроение.
Карина250• 26 декабря 2023
Ответ дляPiracanta
А сколько? 61?
30+