Kate888• 26 декабря 2023

10378 внесли на сайт ВР

Вот такой подарок на Рождество.
inresta• 26 декабря 2023
мрази
автор Kate888 • 26 декабря 2023
Бізешка• 26 декабря 2023
І сайт ВР теж знесли)
автор Kate888 • 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
І сайт ВР теж знесли)
У меня работает, у вас не открывается?
Маленькая Аэлита• 26 декабря 2023
Інвалідів та жінок тепер хочуть мобілізовувати. Просто знищують націю
Prervana• 26 декабря 2023
Поздравляю нас всех. Это кизда
Бізешка• 26 декабря 2023
Ответ дляKate888
У меня работает, у вас не открывается?
Вже так, а хв 10 тому не відкривався, в телеграмі теж писали, що знесли
Ms. Wonka• 26 декабря 2023
Окуенно...
автор Kate888 • 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Да, минут 10-15 у меня тоже не открывался сайт, сейчас нормально работает
Бізешка• 26 декабря 2023
Ответ дляPrervana
Поздравляю нас всех. Это кизда
Ага, цікаво чи прийдуть в цю тему ті, хто пише, що у нас все чудово. Цей законопроект це повернення в СССР без прав та свобод
Наталья557• 26 декабря 2023
А как понимать ’обмеження прав розпоряджатися коштами...’? Карты блокировать будут?
автор Kate888 • 26 декабря 2023
Ответ дляНаталья557
Да, карты
Бізешка• 26 декабря 2023
Ответ дляНаталья557
А як вам заборона виїзду за кордон? Типу зараз чоловіки вільно виїжджають за кордон
Нина____• 26 декабря 2023
Ответ дляНаталья557
Да
автор Kate888 • 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Тоже бы хотела их послушать, все дни они то и дело снижали бдительность людей и оскорблениями не брезговали
Нина____• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
, это тоже не поняла. Мне сначала показалось, что это о женщинах речь идёт
Feel good• 26 декабря 2023
А батьки (чоловіки також), які самі виховують дитину до 18 років?

Уже нема відстрочки?
Нина____• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Тоже жду оптимисток
Nathalie27• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Навіть для СРСР це зашкварно.

Привіт, КНДР!
Feel good• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Військовослужбовці, наприклад, під час відпустки можуть виїжджати за кордон.
Знайомий їздив до дружини і дитини за кордон.

Тобто, є категорії і періоди у чоловіків, коли вони можуть виїжджати за умови повернення.
Nathalie27• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Можливо, це вже для жінок
Реалістка• 26 декабря 2023
Ответ дляМаленькая Аэлита
От я маю інвалідність, 3 група. Цікаво, чи я так само маю пройти військову підготовку, і якщо так, то як це буде взагалі, враховуючи специфіку захворювання.....
Бізешка• 26 декабря 2023
Ответ дляFeel good

Так тут мова про ухилянтів, який потенційний ухилянт зараз може виїхати за кордон?
Нина____• 26 декабря 2023
Ответ дляВозрастная
Подождите...женщин тоже?? Не успела всё прочитать
Ms. Wonka• 26 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
Навіть для СРСР це зашкварно.

Привіт, КНДР!
Да тут, в принципе, уже нечто особенное. Наши держиморды переплюнули всех диктаторов, а дивизия СС по сравнению с ТЦК становится менее страшной.
Реалістка• 26 декабря 2023
Ответ дляНина____
Там стать наче не вказана. Просто ’інваліди 3 група’.
Юля Неюля• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Выезжают многие, у кого есть белый билет и кто остался в Украине
Маленькая Аэлита• 26 декабря 2023
Ответ дляНина____
Так мова про жінок. Якщо приймуть цей закон, то всі жінки віком 18-60 років мусять встати на військовий облік
А військовий облік означатиме, що всі ми стаємо військовозобов’язаними, і отже нас так само «добровільно» можуть всадити в бусіка та тишком-нишком мобілізувати
Елена1265• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Конечно придут и будут писать, что это все необходимо и делается ради нашей победы
Юля Неюля• 26 декабря 2023
Ответ дляFeel good

Уже нема відстрочки?
Даже для женщин уже отстрочки нет))
Только до 6ти лет ребенка, если сама воспитывает и до 3х лет декрета