Вот такой подарок на Рождество.
Маленькая Аэлита• 26 декабря 2023
Інвалідів та жінок тепер хочуть мобілізовувати. Просто знищують націю
Наталья557• 26 декабря 2023
А как понимать ’обмеження прав розпоряджатися коштами...’? Карты блокировать будут?
Nathalie27• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Ага, цікаво чи прийдуть в цю тему ті, хто пише, що у нас все чудово. Цей законопроект це повернення в СССР без прав та свобод
Навіть для СРСР це зашкварно.
Привіт, КНДР!
Ответ дляБізешка
А як вам заборона виїзду за кордон? Типу зараз чоловіки вільно виїжджають за кордон
Військовослужбовці, наприклад, під час відпустки можуть виїжджати за кордон.
Знайомий їздив до дружини і дитини за кордон.
Тобто, є категорії і періоди у чоловіків, коли вони можуть виїжджати за умови повернення.
Nathalie27• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Можливо, це вже для жінок
Ответ дляFeel good
Так тут мова про ухилянтів, який потенційний ухилянт зараз може виїхати за кордон?
Маленькая Аэлита• 26 декабря 2023
Ответ дляНина____
, это тоже не поняла. Мне сначала показалось, что это о женщинах речь идёт
Так мова про жінок. Якщо приймуть цей закон, то всі жінки віком 18-60 років мусять встати на військовий облік
А військовий облік означатиме, що всі ми стаємо військовозобов’язаними, і отже нас так само «добровільно» можуть всадити в бусіка та тишком-нишком мобілізувати