Вот такой подарок на Рождество.
Ответ дляMariya Prokhorova
Конкретно , яку саме підготовку ?
Є курси на три дні по наданню першої допомоги , що мають пройти всі громадяни України вже давно , як проходять мешканці цивільних европейських країн
Я в лікарню на три дні не могла лягти, які на фіг курси? Хіба що онлайн.
Mariya Prokhorova• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Так, розв´яжуться деякі наприклад корупція.
Ви помиляєтесь , для боротьби з корупцією тре мати законодавчу базу , а депутатів обирають , щоб вони закони приймали , а ви їх розпускаєте , то як корупція щезне ?
А наша правова реформа так гальмує зараз (
Mariya Prokhorova• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
100 депутатів не достатньо? Під час війни, взагалі вся ВР має бути розпущена
Ваше призвіще не Махно ?
Ответ дляMariya Prokhorova
Багато вже депутати посадили за корупцію? Якщо правова реформа гальмує, то нафіга 450 биків сидять у ВР, отримують зарплатню, за що?
Ответ дляNadiaaaa
’7. Базову військову службу проходять громадяни України віком до 25 років відповідно до законів України у Збройних Силах України та інших військових формуваннях з метою здобуття військово-облікової спеціальності, набуття практичних навичок і умінь для збройного захисту Вітчизни. Зазначені громадяни України можуть обирати рік та період проходження базової військової служби до досягнення 25 років.’
Стаття 101. Базова загальновійськова підготовка
1. Базова загальновійськова підготовка проводиться з метою здобуття громадянами України військово-облікової спеціальності, навичок і умінь, необхідних для виконання конституційного обов’язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України.
2. Базова загальновійськова підготовка проводиться у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти, навчальних частинах (центрах) Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів спеціального призначення та Державної спеціальної служби транспорту, а також у закладах фахової передвищої та вищої освіти всіх форм власності.
Для проведення базової загальновійськової підготовки залучаються громадські організації та об’єднання, у тому числі ветеранські.
3. Порядок проведення базової загальновійськової підготовки визначаються цим Законом та нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України.
4. Базова загальновійськова підготовка включається до навчальних планів закладів фахової передвищої та вищої освіти всіх форм власності як окрема навчальна дисципліна.
5. Під час практичних занять, передбачених навчальними планами базової загальновійськової підготовки, на громадян України, які проходять таку підготовку, поширюються права та обов’язки встановлені законами для військовозобов’язаних, призваних на навчальні (перевірочні) збори.
6. Громадяни України, які пройшли базову загальновійськову підготовку, беруться на військовий облік військовозобов’язаних в територіальних центрах комплектування за місцем проживанням.
блин
действительно всем военный учет с 18 лет получается... это мы просто пока пропетляли, кто старше 25.. но у меня дочка второй курс..
блин
Получается ВУ для женщин медиков , фармацевтов и для всех с 18 до 25 после военной подготовки ?
VIP -персона• 26 декабря 2023
Ответ дляPiracanta
Кто такие бежанцы?
А Вы с какой страны?Вы не знаете кто у нас беженцы?То что знаю не проверенная информация,единственное могу сказать ,что лучше выехавшим оставаться в других странах,обустраиваться и найти работу.НО,это лично мое мние.
Mariya Prokhorova• 26 декабря 2023
Ответ дляhrushyk
Я навчуся,і що далі ?
Як мені ці знання і вміння допоможуть без зброї,я з вилами попру проти танка ?
В нас нема можливості забезпечити зброєю усіх навчених і підготованих ,просто нема
Джевилин вам видадуть проти танку
Ще прикол в тому, що на війну нікому нічого не видають. Ми збирали родича, то купляли йому і шолом, і навушники, бо він в танкових військах, і бронік - ну просто від п´яток і до маківки.
Ми навіть збір відкривали у себе на сторінках, бо там такі ціни, що ппц! Там треба мінімум 200к грн аби зібрати одну людину, а потім кожен місяць десятки тисяч на розхідники. А сезонний одяг, а оті всі спальніки і інше. Це страшні гроші.
А якщо грошей немає, то йдеш, як є...
VIP -персона• 26 декабря 2023
Ответ дляPiracanta
Если вы дадите ссылку на законопроект, где написано что девушки с 18лет проходят военную подготовку и становятся военнообязанными, то я стану серьёзна.
Вы пользоваться информацией из интернета можете?Нет,значит учитесь.Находите,она в открытом доступе.
Mariya Prokhorova• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
А вона в нас якісно діє? Забезпечує на всі 100 % військо) Вам не гидко, що волонтери купують більше дронів ( дрон= життя військового) ніж дає держава?
Дайте конкретні підтвердження , а я вам напишу , що клепають вже у нас ті дрони , завдяки державному фінансуванню в підвалах
Ваша величність• 26 декабря 2023
Ответ длязамуловка12
а сколько на украние полицейских и сбу? какое кол-во. кто то знает?
а на сосии?
Невже ніхто не розуміє, що неможливо виграти війну руками тих, хто воювати не хоче?!
Ті, що залишились прекрасно бачать, що їх там чекає. І ще прекрасно бачать, що творить наша влада. Що одним можна все, а інші гарматне м´ясо!
Якщо зараз народ це знову проковтне, то концтабір нам забезпечений.
Повне винищення населення та кінець економіці.
Mariya Prokhorova• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
А хто приймати буде ? Вже яких обрали такіх й маємо
Mariya Prokhorova• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Клепають? Скільки 60 шт в місяць? Подивіться скільки Стерненко купує дронів.
це розмова немає конкретики , пропоную про дрони більше не говорити
Ответ дляYuljwa
Закон - жопа, там много чего плохо и очень плохо.
Но вот это о постановке на учёт всех женщин, о мобилизации женщин и прочая чухня, которая здесь неделю уже тиражируется и массово поддерживается частично троллями и ипсишниками, очевидно, но и массово просто эмоционально нестабильными личностями, которые уже с детьми прощаются.
Ага. І на шашлики)