Вот такой подарок на Рождество.
Mariya Prokhorova• 26 декабря 2023
Ответ дляDumky
Адміни, створіть одну загальну тему. Хай вже кацапки в одному місці тусуються і ждуніхи в придачу
Яка слушна думка , підтримую !
Ответ дляsheerlee
Там написано про учёт всех граждан с 18 до 60 , пол не указан вообще .
указано - военнообязанные (які перебувають на військовому обліку)
1. Громадяни зобов’язані:
з’являтися за викликом до територіального центру комплектування та соціальної підтримки у строк та місце, зазначені в повістці (військовозобов’язані,.... и тд
1. Громадяни зобов’язані:
Светлана777• 26 декабря 2023
Ответ дляNadiaaaa
1. Громадяни зобов’язані:
Там там еще есть пункт что этот вийськово обліковий документ должны теперь иметь ВСЕ граждане!
Труп нареченої• 26 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
так а тут скільки? жінки депутатів, сбу-шників та поліціянтів, прокурорів в так далі....яких ця жопа не стосується
а ще багатодітні які живуть собі своє життя і злорадствують
frumoasa17• 26 декабря 2023
Ответ дляhrushyk
Вона просто виклала
А рекомендацію цю подав саме Генштаб,підписано Залужним
Подивіться уважно
А За таки совок, що хоче виключно воювати людьми і чим більше, то тим краще
VIP -персона• 26 декабря 2023
Ответ дляsheerlee
Киев уже перекрыли блок постами , Типа учения , ага
Понимают , что это адовый закон и народ может выйти .
Не только Киев(
Ответ дляsheerlee
Я походила по своим любимым каналам юридическим, хотела здесь что-то запостить. Многие пункты обсуждаются, например, мобилизация преступников с условными сроками.
Но женщин не обсуждает никто, все настолько очевидно, что даже не требует какого-то глубокого анализа.
Но на советчице, конечно, как всегда, своя реальность.
Труп нареченої• 26 декабря 2023
Ответ дляDumky
Народіть Ви. Хто заважає?
навіть слова не підберу як описати вас
frumoasa17• 26 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Безмозгла виклала)
Підстави для звільнення, такі ж підстави і для відстрочки. Армія буде включати інвалідів тепер. Це ж сюр.
Ответ дляТруп нареченої
навіть слова не підберу як описати вас
Чому це?
Так видання Wall Street Journal пише, що рівень народжуваності в нашій державі може впасти до найнижчого рівня у світі. Видання зазначає, що кількість новонароджених за перше півріччя цього року була на 28% нижчою, ніж за той же період у довоєнному 2021 році.28 вер. 2023 р.
Mariya Prokhorova• 26 декабря 2023
Ответ дляAnnaOst
А якщо виявиться що більшість громадян України підтримують укладання миру з Росією? Не тому що чекають Росію у себе вдома, а тому що ті, хто готовий був воювати за Україну закінчилися. Ті що лишилися вони не за мирний договір, просто не готові воювати
Вже було опитування , українці проти укладання миру з росією , яку ви поважаєте мабуть , бо з великої літери пишите
Ответ дляDumky
Чому це?
Удивительно, что всего 28%, если честно.
Отважные женщины.
Ответ дляShaan
От дура. И где тут о том, чтобы убрать отсрочку всем инвалидам?
А вообще это натуральный фашизм. Собираются тупо утилизировать ненужных людей, чтобы не платить социальные пенсии. Вот список, кому дают 3 гр: полностью глухие, с одним легким, с одним глазом, с инородным телом в головном мозге, людям с карликовостью и т.д. Просто утилизация, чтобы не платить.......
Там есть список а и список б. По списку а все шли на списание. По списку б признавались негодными в мирное время и частично пригодными в военное. Как будет сейчас хз
Slobozhanochka• 26 декабря 2023
Ответ дляDumky
Тут не можливо щось донести. Тут кацапки і ждуніхи.
У нас тепер ’кацапка’ для всіх, хто не згоден. Іншого варіанту немає. Абсолютно нормально, що люди обговорюють цей треш і мають різні думки. Ми ж не стадо рабів? Чи у Вас хто не раб, той кацап?
Mariya Prokhorova• 26 декабря 2023
Ответ дляhrushyk
Ха-ха 3 рази
І красномовне фото над статтею
Сміх без причини , признак , знаєте чого ?
Смійтеся далі
frumoasa17• 26 декабря 2023
Ответ дляhrushyk
Я взагалі не розумію,чого з нього такого акуєнного полководця ліплять
Там ще і сирський йому до купи. Теж м´ясник. Ще народився і навчався в раші, і ця ’’жуковщина’’ на підкорках у нього.
Поки не вб´ють чоловіче населення не вгамуються.