Kate888• 26 декабря 2023

10378 внесли на сайт ВР

Вот такой подарок на Рождество.
lith_oops• 27 декабря 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я писала десь рік тому, щоб вивозили дітей. Бо Зе сказав фразу, яка мене дуже злякала. Спочатку армія- потім навчання в інституті. Жінок призивати не будуть,це точно. Я вам ще до публікації закону це писала. Вони в тому році прийняли закон про добровільність. Тому під час війни не змінять нічого. діятимуть послідовно, починаючи з дітей всі стануть військовозобов’язаними і без зміни в законі.
Так, я пам´ятаю, як він це сказав. І я тоді теж вирішила, що моя дитина - не розмінна монета. Хоча тоді дівчат не призивали навіть теоретично.
Зроблю все можливе, щоб моя дитина ніколи не повернулась. На щастя, вона і не хоче...
Anita123-13ef• 27 декабря 2023
Ответ дляEllillд
Почему люди должны уезжать с своей земли?
То робіть щось в свої землі
@ альонка@• 27 декабря 2023
Ответ дляlith_oops
Я вибачаюсь, а ви якого року народження? Бо я жила в СРСР. Невелика різниця між підвалом і тим життям... В підвалі теж трохи жила, як вже багато хто з нас. (((
80 року,але якось не зрозуміла я ваш коментар.
Ellillд• 27 декабря 2023
Ответ дляAnita123-13ef
То робіть щось в свої землі
Ой
А вы уже вернулись?)
lith_oops• 27 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Так ви ж бачите,що вони хочуть що не отримають закордонний паспорт якщо не буде обліку,ті хто за кордоном,що їм заважає прописати щоб і жінки не могли отримати,я взагалі надіюся що до такого абсурду не дійде
Таким чином вони з усім світом посваряться.... Бо в людей з´являться підстави просити захисту вже в повній мірі...
І давайте чесно, в світі повно країн з демографічною кризою. Вони радісно відкриють нам свої обійми. То сумно, звісно, але якщо десь зникає, десь додається...
Он білорусам не видають за кордоном паспорти, але їх ніхто не чіпає і не депортує, здебільшого всі країни прийняли виключення для білорусів.
Ми просто звикли, що держава нас переслідує, а в світі не так, тут завжди намагаються допомогти.
lith_oops• 27 декабря 2023
Ответ дляbaluevadara
А ще буває, що родичі/батьки/сім´ї, продають усе, беруть кредити. Б´ються до останнього. А людина вмирає.
На жаль, так і є. І тому найважливіше зрозуміти, де зупинитись.
Ми не живемо в ідеальному світі. І було б добре вміти якось покинути підлітковий максималізм і вже якось думати, як дорослі.
lith_oops• 27 декабря 2023
Ответ для@ альонка@
Ну ви трохи менше пам´ятаєте. Я 76 року, чоловік - 84, і ми геть різні речі пам´ятаємо... В моєму дитинстві було жахливо, справді жахливо. Гірше, ніж зараз, припустімо, в Києві. Хіба що з точки зору екології краще, але рівня та якості життя, прав людини, постійної загрози з боку держави - було значно гірше. Хоча по загрозі майже наздогнали. ((((
@ альонка@• 28 декабря 2023
Ответ дляlith_oops
Ви про рівень життя, я про саме життя.
Порівнювати життя і в загальному неможливість жити, ну таке собі порівняння, як на мене.Тут вам краще поговорити з тими ,хто втратив в цій війні близьких, рідних, дітей ,...от про що я.
lith_oops• 28 декабря 2023
Ответ для@ альонка@
Ви про рівень життя, я про саме життя.
Ну знаєте, якщо ще трохи раніше, то життя теж було під великим питанням. Всі здавали всіх і їхали в табори... На щастя, саме цього я не застала. Але пам´ятаю, як хоронили генсеків, і в ці дні дітям навіть грати не давали. (((
Anita123-13ef• 28 декабря 2023
Ответ дляEllillд
Ой
А вы уже вернулись?)
Так☺️
Киев_Елена• 02 января 2024
Ответ дляЮля Неюля
Даже для женщин уже отстрочки нет))
Только до 6ти лет ребенка, если сама воспитывает и до 3х лет декрета
Так Вы всегда были за мобилизацию) переобулись уже?
Smusish• 02 января 2024
Ответ дляMarino4ka1
Погуглила, даже Сталин не мобилизовал матерей, замужних женщин.
Бляха, эта зеленая власть пробивает днище.

Женщины созданы жизнь давать, а не отбирать.
Детей куда?

Кто полечит, накормит, оденет? Уроки проконтролирует? Лена Зеленская? Жена лысого жирдяя и прочей твари квартальной?

О, а Вова своей Лене Кравец повестку припас?
Дітей теж на фронт. Це вже й так видно, що нас знищуючи як націю. Зараз вийдуть і ті хто не планував виїздити! На слід. Рік німці будуть говорити українською. Німеччина на стане країною для українців та арабів .