Намазюкана нішою• 26 декабря 2023
ви будете дивитися президента в новорічну ніч?
дякую!
Результат:
вже голосів:
264 (66.5%)
ні
81 (20.4%)
так
41 (10.33%)
результат
6 (1.51%)
дивлюсь дизель шоу а не 95й
5 (1.26%)
президент
КапитанльнаЯ• 26 декабря 2023
а что такое ответ ’президент’?
не смотрю много лет речь, включаю за 1 минуту до 12 послушать бой курантов
Жінка з перцем• 26 декабря 2023
Ответ дляОноВамнадо
Нет конечно. Как его можно смотреть ?
Я смотрю
И моя семья смотрит
И знакомые все смотрят
И моя семья смотрит
И знакомые все смотрят
Физрукая• 26 декабря 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Нет. Не хочу портить настроение. Но 1-го как проснусь почитаю пересказ и мнение общественности
Так а шо читать — знімуть красівоЄ привітання, слезливе, як завжди, але ж ВІРА зникла
Принаймі у мене :(
3@йk@• 26 декабря 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Да
Хотелось бы услышать Чем он виноват
Ну,если Вы сами не понимаете,то не вижу смысла Вам что-то объяснять и вообще вести с Вами диалог, так как это 100% бесполезно.
Фрекен бок• 26 декабря 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Да
Хотелось бы услышать Чем он виноват
Лєна, ти?
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ для40ка
Ну Пороха же називали головним винуватцем війни, навіть про Путіна забувши.
А піаніст чим кращий?
при тому що війна за януковича ще почалася. а величний мир в очах бачив. але винен тільки Порошенко, при якому повільно але стабільно поверталися території, відновлювалася армія.
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ для40ка
Розмінував Чонгар, зруйнував оборопром.
Здав Херсон, залишки ще вільного Донбасу, Київ і літак Мрія
і це тільки п.1
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ дляКОШЪ
Без звука разве что. В глаза посмотреть.
і шо ви там побачите?)
Ответ дляЖінка з перцем
Вы хотите, чтобы вернулся янукович?
мабуть автор використовує алегорію, під словом яник мається на саме часи при януковичі 😎
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ для40ка
Та ви що, це ж страшний шоколадний барига
Ворог народу
ну да. винен ще й за гріхи . що були при кучмі, кравчуку. Та шо там. Можна й за часів Грушевського повісити. ну а чьо.
Ответ дляSunny Hanny
Так, багато нового озброєння виробляли, важкого і стрілецького, а не випрошували по світу
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ для40ка
люди ж повільно не хотіли. Вони устали. А тут їм навішали шо виявляється просто треба перестати стріляти. І там в очах десь мир у пуйла. Правда не уточнили, що стріляти тільки нам треьба перестати і мир для обраних. ну то таке.