Підмітайло• 26 декабря 2023
Повернення на стару роботу, хелп
Хочу послухати порад старших людей з більшим досвідом.
Працювала довго на одному місці, роботу обожнювала, горіла нею, пішла через начальника.
Шукала «краще місце», ніби знайшла, а виявилося все просто абсолютно не так, як казали на співбесіді, навантаження дике, немає коли сходити на обід банально, у вихідні дні задовбують повідомленнями.
Сказала колезі зі старої роботи ( ми в дружніх стосунках), а вона каже, що вони так і не можуть знайти людину на моє місце, люди приходять і йдуть.
Каже, повертайся, тим більше начальник звільняється. Там подобався колектив, графік, зп норм, а ще зараз є шанс, що мене назначать керівником.
Я вагаюся. Хіба можна повертатися у старе?
Звездолётчица• 26 декабря 2023
Повертайтесь, але коли старий начальник реально піде і на його місці буде інша людина. Інакше біда)
Анонім Секретар• 26 декабря 2023
В моїй сфері люди по 2-3 рази буває повертаються, так що норма)
Мандолина Бу• 26 декабря 2023
Можна. Якщо не вийде, звільнитися можна знову.
Але я особисто, як роботодавець, не взяла б вдруге. Навіть суперцінного спеціаліста. Бо нема довіри.
Підмітайло
• 26 декабря 2023
Ответ дляElena-466d
А чому ні?
Пожартую, що зараз ретро Меркурій😫
Насправді це певно навʼязане суспільством, що не можна повертатися.
Вишня на торті• 26 декабря 2023
Я повернулася через рік, все ок. Ще й умови навіть кращі стали і з/п вище. Колектив у нас також класний.
В Вашому випадку лише Ви можете прийняти правильне рішення, орієнтуйтесь на свої відчуття.
Підмітайло
• 26 декабря 2023
Ответ дляМандолина Бу
У тому то й річ, це така сфера, де немає суперцінних спеціалістів, але коли я вперше звільнялася, то мене хотіли вмовити залишитися скоротивши робочий день, я відмовилася.
Колеги так і працюють тепер по «скороченому графіку»
Підмітайло
• 26 декабря 2023
Ответ дляВишня на торті
Розумію, звісно, і лише я прийматиму рішення.
Є місяць на роздуми.
Але я на новій роботі з першого дня знала, що не моє це, вирішила спробувати, бо ж типу «престижніше» посада, але це смішно.
Є місяць на роздуми.
Единорог помог• 26 декабря 2023
Конечно можно. Если Вас устраивают условия работы,то возвращайтесь.
Вишня на торті• 26 декабря 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Є місяць на роздуми.
Я розумію про що Ви зараз думаєте - як це буде виглядати зі сторони інших співробітників, але це лише Ваші страхи та упередження.
Кудряшка Сью• 26 декабря 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Лікарі?
Дівчина заглядєніє• 26 декабря 2023
Можна) в мене у чоловіка 2 роботи. На першій 2 роки, потім 10 років на другій і знов на першій на керівній посаді вже 5 років)
Оченьценная• 26 декабря 2023
На моей работе довольно много коллег вернулись через время, и даже на более высшую позицию. Но убедитесь, что начальник точно поменяется
Підмітайло
• 26 декабря 2023
Ответ дляЯзвочка
Можно.
Тем более, вам нравится, тем более, вы себя нигде не нашли.
Ніде- це гучно сказано)
Меряю линейкой• 27 декабря 2023
Звичайно повертатись. Чи ви мрієте про якийсь ріст? Повертайтесь і не псуйте життя собі. Якщо робота подобається, то ви щаслива людина.
Оля_с_киркою• 27 декабря 2023
Ответ дляМандолина Бу
это если бы причиной увольнения кадров было то, что сотрудник кони мочит.
а если я, пардон, как руководитель ипанько, но хочу и дальше зарабатывать на проекте/ фирме, то я бы задумалась и слегка прижухла. так как пахать таки кто- то должен
Хи хи, ну ну• 27 декабря 2023
якщо причина звільнення усунена, то чого ні?
Я зараз теж думаю про повернення на стару роботу ( три місяці пройшло), але в мене суто матеріальний мотив
Підмітайло
• 27 декабря 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Прийміть правильне рішення і будьте щасливі у Новому році❤️
Підмітайло
• 27 декабря 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Так, це була моя перша робота і мене повністю усе влаштовувало, окрім керівника останні 6-9 місяців, тому і пішла.