ПироженкА• 27 декабря 2023
Меня изнасиловал парень
Сложно об этом сказать, мы же в отношениях, но я понимаю, что я не хотела, ему отказывала. Но он был груб, душил, кричал. Это были впервые. До этого было все хорошо, он хороший человек, но после этого чувствую себя униженной. Стоит ли поговорить? Я боюсь
П´яна вишня• 27 декабря 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Вот реально - я бы тоже уже силой взяла, что предложили, а потом вдруг выпендриваться начали!
Страшно такое читать.
3-минутный образовательный ролик для тех ,кто оправдывает насильника:
Обоюдное согласие - это главное условия для секса,все остальное-насилие.
Все максимально просто:партнёр имеет право передумать в любой момент.
atrorubens• 27 декабря 2023
Ответ дляВишня на торті
Ну то авторка ж сама пише----’Мы были в душе, сначала показалось, что это страсть. Но потом я просила, ему было все равно’ це виглядає саме так що вона сама його завела, спочатку погодилась,а вже в процесі почала казати ні.
’начала показалось, что это страсть’ - це вона пише про його поведінку, а не про свої почуття.
Тобто фактично, все, що ви можете використати в якості аргумену, якщо хочете побути адвокатом диявола - це ’ми були в душі’. Але це насправді ні про що не говорить. Вони живуть разом в тій квартирі, логічно, що вона щодня приймає там душ. Більшсть пар, проживаючи разом, не закривають ванну на замок, коли ідуть в душ. А коли і закривають, то вибити стандартний шпінгалет середньостатистичному чоловіку - це один різкий удар по дверях в правильному місці. Існують навіть такі страшні ’збоченці’, котрі в прямому сенсі цих слів прймають душ разом - але це не має жодного сексуального підтексту. Варіантів безліч. Отой варіант, який тут уже намалювався у деяких людей в головах, що вона його запросила піти з нею, і запрошуючи, пускала бісики очима і пустотливо знімала с себе ліфчик, - це тільки один із можливих варіантів.
Один із.
Але навіть якщо мав місце саме цей варіант - сексуальна згода тим відрізняється від позички в банку, що обидві сторони мають право відізвати цю згоду в будь-який момент.
І у будь-якому разі, щоб там не було, от прямо зараз, в данний момент, коли подія сталася годину чи дві тому і форум - імовірно, перше місце, в яке дівчина звернулася за підтримкою - в цей момент починати обговорювати ’а може ти його сама спровокувала?’ - це повна, абсолютна ницість.
Один із.
Одяг та сумки• 27 декабря 2023
стоит полицию вызвать. Душил это уже явно перебор- в следующий раз задушит. Странная логика- он хороший человек. А прочитав коменты- мы были в душе - явно не одетые( вам видимо нравятся вот такие манеры секса( что вы что парень немного того- ну каждому свое. Не выгораживаю вашего парня, но вы еще та штучка. В душ зачем лезли
atrorubens• 27 декабря 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Женщины, которые не возбуждаются, просто не понимают, что чувствуют мужчины!
Ну розкажіть мені, що почувають чоловіки?
Бо я наче і читала багато про це, і практикувала із зовсім різними чоловіками, а також кількома жінками - але схоже, що Ви знаєете щось, що мені ще не відомо. То опишіть, будь ласка.
Бо наразі схоже на те, що Ви плутаєте якийсь психічний розлад із сексуальним збудженням.
atrorubens• 27 декабря 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Жиголо снимаете?
Ні, я не настільки багата.
І я дуже сумніваюся, що професійні жиголо знімають квартири з поганою звукоізоляцією))), тож ваш натяк - в молоко.
Вишня на торті• 27 декабря 2023
Ответ дляatrorubens
Один із.
Ну то я вище спитала- вона спочатку погодилась ,а в процесі відмовилась чи він на неї накинувся ,автор нічого не відповіла. Ви ж теж не знаєте як там було насправді,але всім доказуете що було так як ви хочете
Як_наготую...• 27 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Парень поахался с девушкой, и в тюрьму?) Он ее что, в парке подкараулил? Вообще-то они встречались. Может он в БДСМ решил так поиграть)).
Автор, не понравилось, уходите.
А если ему и второй раз так захочется поиграть, третий, а потом ещё с кем-то и пожестче?
Пилосмок працює• 27 декабря 2023
Ответ дляПироженкА
Я и не хочу ничего выяснять. О чем мне говорить после такого? Просто больно и разочарована, хотела узнать, вдруг иногда в отношениях это норма
какая норма? норма уважать друг друга-.Вашей вины тут нет- вы сказали нет и все тут. Нормальный мужчина должен был остановиться. А у вас якесь маньячело.
atrorubens• 27 декабря 2023
Ответ дляВишня на торті
Автор написала ’ему отказывала’. Це чітка, пряма, однозначно сформульована інформація.
Але Вам цієї інформації мало.
Ви ставите додаткові питання, як мають/можуть вивести на якесь часткове виправдання гвалтівника. Можливо, вона спочатку погодилася, і тільки потім відмовилася? А можливо, вона відмовляла недостатньо голосно? А можливо, хлопець - глухо-німий? Чи вода лилася надто голосно? А можливо, вона тиждень назад сказала йому ’по вівторкам я завжди хочу сексу, що б я там не казала в той момент?’
Якщо ми вже ставимо такі питання, то, щоб було чесно, давайте ставити і ті питання, які мають/можуть вивести на поглиблення його вини. Можливо, у неї психологічна травма на тему насильства і він про це знав? Можливо, він був без презерватива і тепер вона ще хвилюватиметься про аборт? Можливо, він душив її до запаморочення чи секундної втрати свідомості (а людина як правило не усвідомлює, що такі втрати свідомості були) і тепер у неї померло кілька клітин мозку, тож вона матиме фізичні довгострокові наслідки - головні болі, погіршення когнітивних здібностей тощо? Можливо, він залякував її раніше? Можливо, він зняв це все на камеру і вже виклав відео в інтернет? Можливо, у неї є фізичні травми (а сама жінка не завжди це відчуває і усвідомлює)? Можливо, вона тепер дуже довго не довірятиме чоловікам? Або буде боятися митися в душі?
Давайте поговоримо про все це?
Але Вам цієї інформації мало.
Давайте поговоримо про все це?
Ответ дляОдяг та сумки
Варіант помитись не розглядаєте? Плюс довіра до хлопця, якою він і скористався, до речі.
НеВРотик• 27 декабря 2023
Ответ дляatrorubens
А це вже зона відповідальності кожної людини, як члена суспільства: коли умовний Вася закликає оточуючих вішати котів на абрикосах або розказує годину назад згвалтованій жінці, що ’не все так однозначно’ і взагалі, може вона сама винна - хтось поруч має встати і сказати: не слухайте Васю, Вася - мудак/ідіот/хворий.
А этот, который поруч, судья, врач? Вы вот так просто раздаете направо и налево диагнозы, оскорбления и ашотакова, Вы ж за правду, за благое дело. Вы со своими бревнами в глазах разберитесь, а потом выступайте в роли авокадо жертвы изнасилования, которого (чисто юридически) скорее всего не было.
Я бы на месте Васи (из Вашего же примера) вызвала полицию, подала на Вас в суд за причинение жестоких моральных страданий и распространение заведомо ложной информации о нем. От 3 до 5 лет. Привет!
КонФФетОшка• 27 декабря 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Значит парень любвеобильный).
Вообще-то тема сама по себе стебная. Относится к ней серьезно извините не могу.
atrorubens• 27 декабря 2023
Ответ дляnahaka
Милася в душі - провокувала на згвалтування. (бо напевно була без одягу)
Спала в ліжку - провокувала на згвалтування. (бо в ліжку займаються сексом)
Сиділа в парку на лавочці - провокувала на згвалтування. (бо там теж займаються сексом)
Гуляла вночі по пляжу - ну ви зрозуміли.
Купувала в аптеці презервативи - ну тут взагалі. А якщо презерватів ще і 3 штуки було, а не 1...
atrorubens• 27 декабря 2023
Ответ дляНеВРотик
Щоб озвучити, що котів вішати на абрикосах - ненормально і незаконно - ким потрібно бути - суддею чи лікарем?
Викликайте, пишіть. Розкажете потім про результати. Я навіть ховатися від поліції не буду)))).
НеВРотик• 27 декабря 2023
Ответ дляatrorubens
Пришла в гости к мужчине, разделась до гола, легла в постель, позвала мужчину, целовались, ласкались, он проник во влагалище, а потом она передумала. Изнасиловали!
Ответ дляatrorubens
А як же спідниця, вище коліна? Обтислий одяг, макіяж, підбори?
atrorubens• 27 декабря 2023
Ответ дляНеВРотик
Там в горі цієї сторінки хороше відео про цю тему. Воно, взагалі-то, розраховане в першу чергу на підлітків, котрі ще тільки вивчають, що воно таке, цей секс, і як виглядає згода на нього. Але що ж поробиш, якщо деякі дорослі люди дожили до Х років, а як виглядає і поводить себе збуджена жінка і що таке згода на секс - не знають.
Ответ дляНеВРотик
Тобто, коли є перше проникнення, то все? Тільки до фінішної еякуляції і пофіг на відчуття жінки? Цікавий у вас життєве гасло: терпіти до останнього? Чи гасло розповсюджується на інших, не на вас?
atrorubens• 27 декабря 2023
Ответ дляnahaka
Ну на спідницю не варто вішати всіх собак, джинси теж бувають, знаєте, ну дуже провокуючі! А ще ці світшоти із незрозумілими надписами іноземною мовою - раптом там написано ’хочу сексу’?
І пітні кросівки, в яких дівчина бігає щодня, - багатьох чоловіків вони збуджують не менше за підбори!
НеВРотик• 27 декабря 2023
Ответ дляatrorubens
Алаверды, расскажете о результатах дела о таинственном изнасиловании.
НеВРотик• 27 декабря 2023
Ответ дляnahaka
А на каком проникновении половой акт по обоюдному согласию, превращается в изнасилование? Тут только с шокером в постель нужно, что бы в любой момент вырубить партнера. Или партнеров выбирать, которым можно доверять.
atrorubens• 27 декабря 2023
Ответ дляnahaka
Велика вірогідність, що це чоловік, і в нього ні разу і житті не проникали. Ну і звісно, він серйозно розраховує, що так буде завжди.
На щастя, життя дуже любить (і вміє) іронію.
Ответ дляНеВРотик
Ну, не знаю щодо шокерів.. це - ваш досвід?
Ответ дляatrorubens
Блін, от про кросівки - нове для мене, але дякую. Буду тепер і це знати😉
atrorubens• 27 декабря 2023
Ответ дляНеВРотик
Акт за обопільною згодою перетворюється на згвалтування не на першому, не на другому і не на сотому проникненні. А тоді, коли одна людина сказала ’зупинися, будь ласка’, а інша зробила вигляд, що в неї раптова глухота.
Угги_в_горошек• 27 декабря 2023
Ответ дляП´яна вишня
Страшно такое читать.
Прямо вижу, как женщина приближается к оргазму, а мужик передумал, встал и пошёл чай пить
, но у вас же ’партнёр может передумать’ - это только женщина!
Угги_в_горошек• 27 декабря 2023
Ответ дляНеВРотик
Так и есть. Она же может передумать в любой момент
Кукусик• 27 декабря 2023
Вы живете вместе и были вместе в душе? А парень знал что после душа продолжение не планировалось? Вы девственница?