Безпорадна Кроко• 27 декабря 2023
Що подарувати дитині, яка захоплюється Японією? (ніколи там не був)
Дитина - 12 років. Захоплюється темою Японії. Вчить базові слова, читає ті японські комікси (їх у нього багато, фігурки якісь по тим коміксам також є)
Я дарувала якісь японські мочі, ще якусь спеціальну їжу швидкого приготування (усе - бееее)
японську монетку
що ще придумати?
японську монетку
що ще придумати?
Я_и_моя_собака• 27 декабря 2023
что-то с рисунками любимых аниме/манги: пенал, рюкзак, чашку, брелок, футболку, худи, коврик для мышки. надо только знать любимое аниме))
120-120-120 (не худею)• 27 декабря 2023
Книгу о Японии, если мальчик - с упором на их военное искусство и холодное оружие, там есть о чем почитать и картинки посмотреть
Безпорадна Кроко
• 27 декабря 2023
Ответ дляЯ погнала
Ну или ликер из киндеров, из темы ниже)))
читала) мені дешевше собі вина купити аніж 24 кіндерів розмелювати))
Безпорадна Кроко
• 27 декабря 2023
Ответ дляbegovelik
Дитині може сподобається )
він більше по солодощам виступає
Безпорадна Кроко
• 27 декабря 2023
Ответ дляbegovelik
Гейшу подарите )
живемо на дачі - охєріє від умов. і збіжить по снігу
шкода тьотку
Безпорадна Кроко
• 27 декабря 2023
Ответ дляНа циголках
Набор для калиграфии
цікаво, дякую. ідея класна. загуглю
Безпорадна Кроко
• 27 декабря 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
цікаво, дякую. ідея класна. загуглю
Безпорадна Кроко
• 27 декабря 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Косплей. Маю теж таку )
це переодіватися і втілюватися в героя?
Це не комікси, а манга) Не гнівіть богів)))) Піддивіться назви що саме він читає/дивиться, потім зможете шукати мерч. Якщо дитина справді зацікавлена Японією, а не тільки мангою/аніме, можно придивитися до книг з історії, посібникам з вивчення мови, традиц. речам побуту і т.ін.
Я_и_моя_собака• 27 декабря 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
він більше по солодощам виступає
тогда можете еще такое всякое глянуть
но лично я за то, что перечислила выше. если он на еду фукает, пусть сам себе покупает)
Безпорадна Кроко
• 27 декабря 2023
Ответ дляbegovelik
Чому? Візьміть на час )
охєріє від бомж-умов і подумає що всі українці такі...
а не хочеться паплюжити тьоткіне враження від прекрасної України)
Янка-угомонись• 27 декабря 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
це переодіватися і втілюватися в героя?
Так. Зазвичай вони це люблять. Хоча можливо у Вас серйозніший.
Безпорадна Кроко
• 27 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
тогда можете еще такое всякое глянуть
ой, дуже дякую!
п.с. ну то мочі реально нереально їсти))
Безпорадна Кроко
• 27 декабря 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
та дитя дитьом) шукав нещодавно білети до Японії ((((((((( на всіх((( ех.... (
Безпорадна Кроко
• 27 декабря 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Катану подарите
ще заріже нахрєн)
Божий одуванчик• 27 декабря 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
ще заріже нахрєн)
Не, она не острая) Мой в этом возрасте себе такое закомандовал. Стоит до сих пор на комоде. Когда в дом попадают взрослые мужики, то первым делом подскакивают к ней, из ножен вынимают и хвалят-какая красивая и нужная в доме вещь)
Безпорадна Кроко
• 27 декабря 2023
Ответ дляБожий одуванчик
зрозуміло. тоді зараз погуглю варіанти. дякую)