Chamomile5• 28 декабря 2023

путіна вже немає живого

Результат:
вже голосів: 271
166 (61.25%) Ні
105 (38.75%) Так
4мама• 28 декабря 2023
Його давно нема живого.
Це нічого для нас не змінює.
Там 140 міліонів дегенератів.
Abrado• 28 декабря 2023
Та хто ж їх знає... є, не має, яка різниця, аби вони там всі передохли і в кремлі штабелями полягали
Y6vtug3tge• 28 декабря 2023
Ні-це немає живого чи
Ні-це не згодна з тим,що його немає
?
автор Chamomile5 • 28 декабря 2023
Ответ дляY6vtug3tge
Ні-це немає живого чи
Ні-це не згодна з тим,що його немає
?
Там немає знаку оклику
inresta• 28 декабря 2023
а что, ермак уже перестал красть ?
Lianaa_06• 28 декабря 2023
Они там все путины, какая разница? По мне, так нет разницы. Проблема ж не в путине, не он убивает, расстреливает, насилует. Это делают руские.
ViktoryjaG• 28 декабря 2023
Удалено администрацией...
Nathalie27• 28 декабря 2023
Медійно він існує.
Його фізичне існування важливе тільки для «російської опозиції», яка жує соплі і ніяк не почухається в сторону питання про легітимність влади.
Мария-a546• 28 декабря 2023
Ответ дляinresta
а что, ермак уже перестал красть ?
Удалено администрацией...
Kolibri_18• 28 декабря 2023
там кровожерливих вистачає. усі за виключенням одиниць
автор Chamomile5 • 28 декабря 2023
Ответ дляМария-a546
Удалено администрацией...
Так
автор Chamomile5 • 28 декабря 2023
Ответ дляLianaa_06
Це зрозуміло
liss• 28 декабря 2023
Думаю одно сдохло .. но основное то кодло есть
Вся такая в белом• 28 декабря 2023
Я думаю, если на самом деле этот чёрт сдохнет,то всё поменяется ,кидайте тапки /аргументы, это моё ИМХО
СИРЕЛИ• 28 декабря 2023
опять ? я уже замахалась на похороны сдавать. по сколько нужно скинуться, чтоб уже навсегда ?
@ альонка@• 28 декабря 2023
Ответ дляВся такая в белом
Теж так думаю,і ще не розумію для чого ця брехня?Ну померла би скотина ,прийде інша, де логіка,для чого приховувати його смерть?
Marynavladi• 28 декабря 2023
А ту тему чего закрыли?
df364tye3• 28 декабря 2023
Опять ?!? ,,,
Nat-li• 28 декабря 2023
Ответ для@ альонка@
Потому что там культ этого деда-собирателя земель руцких. Они не могут без царя.
Elmyska• 28 декабря 2023
Нет/есть/нет/есть, двойник, тройник, групповик, какая разница, это просто медийная личность и не более
Папоротник• 28 декабря 2023
Доки поряд з дохлим дідом і це чучало не вкладуть в кремлі - будуть вважати живим. Хоча так, різниці нема, там достатньо скажених ’спадкоємців’.
Filomena• 28 декабря 2023
Пофіг.
Васіліч, розвідник, столяр, десантник- все нормально.
Ще багато професій існує.
Lexxagirl• 28 декабря 2023
Ответ для@ альонка@
Потому что х@йло в рашке - не человеческая особь, а бренд, нац. идея. Оно им надо для картинки и управления стадом русни
YN8678• 28 декабря 2023
А мне кажется он живой.
Если он умрет,то будет грызня за власть
WomAnn• 28 декабря 2023
Яка різниця? Є війна
Yuliya82• 28 декабря 2023
Це що, знов «обострєніє» на Порадниці у багатьох одночасно?))))
Life is Beautiful• 28 декабря 2023
Є він. Не думаю, щоб скривали його смерть.
Якщо його не буде, на його місто може прийти такий же, та війна не припиниться(
Треба зміна політичного курса.
Life is Beautiful• 28 декабря 2023
Ответ для@ альонка@
Це вже паранойя якась у людей. Фантастики передивились.
Life is Beautiful• 28 декабря 2023
Ответ дляYN8678
А мне кажется он живой.
Если он умрет,то будет грызня за власть
Так, ми це побачимо.
navariya• 28 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
Медійно він існує.
Так і про ЗЕ пишуть, що з´їхав, тільки пазом з дружиною, час від час з´являються в Україні при потребі офіційних виступів...