Результат:
вже голосів:
166 (61.25%)
Ні
105 (38.75%)
Так
Ответ дляY6vtug3tge
Ні-це немає живого чи
Ні-це не згодна з тим,що його немає
?
Ні-це не згодна з тим,що його немає
?
Там немає знаку оклику
Nathalie27• 28 декабря 2023
Медійно він існує.
Його фізичне існування важливе тільки для «російської опозиції», яка жує соплі і ніяк не почухається в сторону питання про легітимність влади.
Мария-a546• 28 декабря 2023
Ответ дляinresta
а что, ермак уже перестал красть ?
Удалено администрацией...
Ответ дляLianaa_06
Они там все путины, какая разница? По мне, так нет разницы. Проблема ж не в путине, не он убивает, расстреливает, насилует. Это делают руские.
Це зрозуміло
Вся такая в белом• 28 декабря 2023
Я думаю, если на самом деле этот чёрт сдохнет,то всё поменяется ,кидайте тапки /аргументы, это моё ИМХО
@ альонка@• 28 декабря 2023
Ответ дляВся такая в белом
Теж так думаю,і ще не розумію для чого ця брехня?Ну померла би скотина ,прийде інша, де логіка,для чого приховувати його смерть?
Папоротник• 28 декабря 2023
Доки поряд з дохлим дідом і це чучало не вкладуть в кремлі - будуть вважати живим. Хоча так, різниці нема, там достатньо скажених ’спадкоємців’.
Ответ для@ альонка@
Потому что х@йло в рашке - не человеческая особь, а бренд, нац. идея. Оно им надо для картинки и управления стадом русни
Life is Beautiful• 28 декабря 2023
Є він. Не думаю, щоб скривали його смерть.
Якщо його не буде, на його місто може прийти такий же, та війна не припиниться(
Треба зміна політичного курса.
Life is Beautiful• 28 декабря 2023
Ответ для@ альонка@
Це вже паранойя якась у людей. Фантастики передивились.
Life is Beautiful• 28 декабря 2023
Ответ дляYN8678
А мне кажется он живой.
Если он умрет,то будет грызня за власть
Так, ми це побачимо.
Ответ дляNathalie27
Медійно він існує.
Так і про ЗЕ пишуть, що з´їхав, тільки пазом з дружиною, час від час з´являються в Україні при потребі офіційних виступів...