Це лише мої власні думки. Сьогодні в Україні система управління зустрічається з викликами, з якими вона не може впоратися. І вона колапсує.
Найбільш болісне питання для мене в мобілізації полягає у справедливості.
Всі розуміють: діти чиновників, самі чиновники, артисти, якась виконавча влада, звичайні чоловіки закордоном у яких було 2-5 тисяч$….або батьки інваліди.Якщо влада знайде, як реалізувати цю соціальну справедливість і почне мобілізовувати людей зі списку вище, то можливо цей виклик буде подоланий.
Ответ дляЗайка11
В мене сусід, майор у відставці - 45 років, і дня на фронті не був,,, більше того - йому навіть повістку не приносили ! Шок
Зрозуміло. Ну ось в законі я не бачила жодного слова про кадрових військових у відставці.
Ответ дляnikiya
Багато чутливих питань:
1. Строк мобілізації
2. Нема привʼязки до того що людина вміє, не можна передбачити куди попадеш
3. гендерна/вікова нерівність - я не розумію чому жінки, молоді чоловіки недоторкані. Якщо мобілізація тилова, а далеко не всі їдуть на передову - то всі можуть бути залучені згідно обставин: не всі жінки - матері.
1. Строк мобілізації
По пункту 3 не згодна. Уявимо, що війна закінчилася. Люди повинні отримати освіту щоб потім піднімати економіку. Жінки повинні народити дітей щоб відновити генофонд.
Вибачте, якщо зараз покласти молодь, то через 10-20 років нікому буде працювати.
frumoasa17• 28 декабря 2023
Ответ дляOdilie
Аналогично. Есть знакомые - 43-45 лет, пенсы-силовики. Здоровые мужики, во всех смыслах, которых мобилизация не касается.
Це через військову ієрархію. Вони ж напевно офіцери, а це командуючий склад. Було б справедливо, що йдеш на пенсію, то не в своєму діючому звані, а в рядових, а то за званнями ховаються
Чашечка кофе• 28 декабря 2023
Ответ дляOdilie
И вероятно, граждане Израиля не сбрасываются на экипировку своим родным, которые в армии. А от покалеченных на войне, страна потом не отмахивается, как от списанного ресурса.
В Ізраїлі теж спочатку війни з´явилися збори на екіпіровку і тд для військових. Бо багато військових зіштовхнулися з недостатньо кількістю речей. Та і взагалі там волонтерство на високому рівні
Ответ дляMellisa
С одной стороны, ну взять тех депутатов , да из их детей - ну пусть там тысяча наберется, ну максимум - две - кардинально не решит проблему нехватки ресурсов. Но людям да, будет спокойнее. Хотя мобилизация депутатов в принципе невозможна, так как это госуправление. Не может страна оставаться без них. Мобилизовать этих - выбрать новых - затраты на выборы и снова 450 депутатов). А вот показательная мобилизация их детей и других «неприкосновенных» личностей, спокойствия обществу точно добавила бы). Хотя проблему бы не решила.
И не факт, что после того как пойдут депутаты или их дети на фронт, туда пойдёт народ. Это отмазка и перевод стрелок, чтоб оправдать чвое нежелание идти воевать. Чего я, а не Коля
Renesmeе 16• 28 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
вам про кацапов тоже говорили, что они чмобики, мама одевала, тупіе, безоружніе, с просроченными сухпайками сюда пришли.
Было? Было. Пропаганда она такая.
Ракеты на Израиль летят уже не из труб, как Вы выражаетесь.
Израильской армии только сейчас дали отмашку уничтожить хамас.Сша- сказали фас.
И то, что пропустили нападение на Израиль, а у нас почти та же история со спокойным заоходом русни на юг - сценарист один.
Было? Было. Пропаганда она такая.
В рашки армія регулярна, виробництво зброї, ви реально прирівнюєте їх до хамасівців? Смішно. А цю голу босу регулярну російську армію ЗСУ розбили зразу, тому путін якщо не помиляюсь осінню 2022 провів мобілізацію і виправив помилки
Чашечка кофе• 28 декабря 2023
Ответ дляfrumoasa17
Тоді б і іншим професія було б справедливо іти на пенсію не у своїй посаді, а у найнижчій. Був банкір, а на пенсії двірник
Ответ дляFilomena
Що значить покласти? Можуть працювати в тилу. В логістиці, в постачанні. В думаєте мільйон на фронті - ніфіга. Нехай в тилу працюють умовно жінки і молодь, а не кадрові військові, або ті, хто має військову кафедру, знання і уміння у військовій справі.
frumoasa17• 28 декабря 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Тільки для військових.
Renesmeе 16• 28 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
нам - это кому?
У Вас раздвоение личности?
Учасникам теми, якщо у вас не вистачає логіки додуматися то це викликає питання
Ответ дляfrumoasa17
Ну да, кабинетные крысы, которые вовсю пользовались и пользуются льготами от государства. И в сухом остатке, не они государству задолжали, а какой-то ФОП, плативший налоги и обеспечивающий пару десятков человек работой или вчерашний студент, который работал с 18 лет и оплачивал свой контракт. Или работяга, 50+ лет, который на поле пропахал всю жизнь или в цеху. Вот они великие должники оказались.
Ответ длячаревна
От згодна. Є і депутати і публічні діячі які воюють. Діти депутатів бісять. А син колеги що виїхав за хабар - молодець.
Чашечка кофе• 28 декабря 2023
Ответ дляfrumoasa17
Тільки для військових.
Для всіх. І побачимо що буде в кінці
І яка тоді мотивація буде будувати кар´єру, отримувати нове покоління офіцерів, змінювати армію? Ніяке!
Renesmeе 16• 28 декабря 2023
Ответ дляbegovelik
чому на рашці при відкритих кордонах ніхто не тікає? як їм це вдається, ви не думали?
Як ніхто. На фінському кордоні жили тижнями будиночки собі із палок і клейонки робили, ви що вже забули ?
Ответ дляOdilie
Израиль прилично поддерживается США.
сегодня прочла на фб что Эрмак сам отказался от ленд лиза в сентябре 2023....под потом этой притрушеной безумной
Людей, які мають ПМЖ за кордоном Україна не викулупає примусово вмирати, як би не хотіла і не старалася.
Знайомий 27 років поїхав 23.02.22 саме через розуміння, що у випадку майбутньої війни він ласий шматок: здоровий, служив, ідеально знає англійську, тому його обов´язково захоче держава засунути на першу лінію оборони.
Він до кінця війни не повернеться, а у випадку, якщо Україна введе якісь санкції для тих, хто не повернувся під час війни, не повернеться ніколи.
Друзі поїхали у 2015 в Британію, зараз уже давно маючи там ПМЖ не переоформилюють паспорти і вже точно не поїде чоловік захищати Україну, бо як не буде України, то їм жаль але вони нічого не втратять.
Ще один знайомий виїхав влітку 22, як студент іноземного ВУЗу, в Україні майна не має тільки маму 50+, він айтішник і має хорошу ЗП за кордоном. Якщо України не стане, мама виїде до нього але він назад точно не поїде.
Кілька родин із чоловіками виїхали закордон і вже мають нормальні роботи всі, крім тих хто в Німеччині, от вони ще надіються, що війна закінчиться і вони повернуться, якщо не буде санкцій до них.
Із усіх, хто тут залишився люди сидять виключно через розуміння, що не мають можливості вижити і достатньо заробляти для життя закордоном але якщо в Україні настане ще гірша ситуація і за кордоном при тому вийде таке само бідне але безпечне життя, то іще частина людей виїде з України, щоб ніколи не повертатися.
Ответ дляnikiya
А як ви собі уявляєте позицію: призив в тил?
І ким вони можуть працювати в тилу не встигнувши отримати освіту?
В законі є така опція: добровільно.
Хтось же має навчитися інженерній, аграрній, банківській, економічній справі.
В законі є така опція: добровільно.
Ответ дляRenesmeе 16
Я приравниваю?
Наши пропагандоны с начала этой бойни говорили что рашенская армия- полное дно, авторая армия мира обосралась, и тд. Пока умный нарид не начал раздупляться, что не такие уж они и босые, не такие уж и немощные.
frumoasa17• 28 декабря 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Для всіх. І побачимо що буде в кінці
Я не пропоную діючих лишати всього. Їм і гроші більше, і пільги, а вийшов на пенсію, то у разі призову, то вже не в своему звані. Пенсії я теж не пропоную знижувати, хороші платити за вислугу років.
А то виходить, умовних майорів стільки в армії не потрібно, а вони сидять а тилу, а айтішників, менеджерів та інших в окопи.