Ужгород• 28 декабря 2023

Чи часто Укрпошта часто не надсилає повідомлень про доставку?

Очікую посилку Укрпоштою, новорічний подарунок з роботи. Дізнаюся, що колеги вже кілька днів як отримали посилку.
Номер транспортної накладної дізнатися трохи проблематично, на Укрпошту зможу тільки в суботу потрапити, щоб уточнити. Могли просто не надіслати повідомлення, чи якщо його нема, то і посилка не прибула/застрягла/загубилася?
Вероятненько• 28 декабря 2023
Такое редко, но бывает. Посылка может неделю лежать уже, а вы ни сном, ни духом
Николай-b526• 28 декабря 2023
та последнее время тормозит....
Аnnеt• 28 декабря 2023
всегда приходят смс
Теща дочки• 28 декабря 2023
Попробуйте создать на сайте УП кабинет. По логике, если указали ваш телефон, вам должна подтянуться информация посылке.
Мастер Класс• 28 декабря 2023
Ответ дляАnnеt
всегда приходят смс
Останні пару тижнів не надсилає
Теща дочки• 28 декабря 2023
Ответ дляМастер Класс
Останні пару тижнів не надсилає
Мне приходят.
Аnnеt• 28 декабря 2023
мне вчера смс пришло даже раньше, чем их бот в телеграме сообщил
Мэри Попкинс• 28 декабря 2023
Если все верно указано - должно быть уведомление
LoveYouOrNot• 28 декабря 2023
Так, звісно. Недавно отримувала посилки від аліекспресу. Якби не відслідковувала, то не знала б, що вони вже у відділенні.
Саме цікаве, що через 10 днів після того, як я забрала, приходить смс))) А ще через день «ваша посилка буде відправлена відправнику, якщо не заберете»)))
Освічую темряву• 28 декабря 2023
В вайбер останнім часом приходить повідомлення, не смс. Якщо знаєте ттн, то в тг каналі у них чудовий чат-бот для відслідковування
Освічую темряву• 28 декабря 2023
Ответ дляТеща дочки
Так по телефону можна навіть у відділенні уточнити
LoveYouOrNot• 28 декабря 2023
Ответ дляТеща дочки
Де там така функція є? Я лиш бачу надіслані посилки, і то тільки створені на сайті чи в додатку. Навіть олх доставка там не відображена.
Теща дочки• 28 декабря 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
А, сорри, значит это мои фантазии)
Замороженная селедка• 28 декабря 2023
Останнім часом, буває, що не приходять повідомлення, що посилка вже у відділенні. Краще підійдіть до своєї пошти, нехай проб´ють по номеру вашого телефону, обов´язково візьміть паспорт.
Вероятненько• 28 декабря 2023
Ответ дляТеща дочки
Вы шутите? У Укрпочты это невозможно. Их кабинет - бесполезная штука, уже несколько лет все просят сделать так, как на новой почте - чтоб подтягивались и переадресовать можно было, но смилянский только марки штампует активно
Байрактарна• 28 декабря 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Тому що у вас мабуть Київстар?
Эт вернячОк• 28 декабря 2023
С начала проблем со связью постоянно. Отслеживаю по трекеру, потом иду забирать по номеру телефона.
Весела моль• 28 декабря 2023
Останні тижні приходять тільки у вайбер у бізнес чат. Смс не розсилають
Carin• 28 декабря 2023
Ответ дляТеща дочки
Нет такой возможности у УкрП.
Carin• 28 декабря 2023
Ответ дляВероятненько
Ну как бесполезная, создать отправки самостоятельно можно - и на том спасибо. А функциональность у него, конечно, скромная.
Ло Шарик• 28 декабря 2023
Мне всегда приходили смс.
Думаю, вам отправили подарок в тот же день, что и коллегам.
Не могли же забыть отправить или ненамеренно не подарить?
РыжаяЛиса• 28 декабря 2023
Всегда приходит смс. Бывает, чтос опозданием в час, но приходит
РыжаяЛиса• 28 декабря 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Кстати, очень многое зависит от конкретного отделения почты.
У нас в городе есть одно, которое само себе упрощает жизнь) У них не отправляются посылки или нельзя забрать. Остальные отделения в это время работают нормально
navariya• 28 декабря 2023
Чесно. Багато років працюю, але останнім часом, треба йти і питати - повідомлення не надходять - дивишся на сайт для відслідковування (не їх), розумієш, що треба забрати - приходиш - а тут тревога - закриваються...Ото вже хрєново((
navariya• 28 декабря 2023
Доповнення: Інші вже перелаштувались на новий ритм життя... Без влаштування закриття)) Хто боїться - біжуть в сховища - але це (суб´єктивно) - комедія...
LoveYouOrNot• 28 декабря 2023
Ответ дляБайрактарна
Тому що у вас мабуть Київстар?
Ні, неправильно, лайф.