Кудряшка Сью• 28 декабря 2023
КИЯНИ, чим найдешевше доїхати з Гатного в Бровари?
Болт вже годину моніторю і немає машин. Уклон 1200грн хоче, це мені дорого. Цікаво, що на Уклоні я зворотню поїздку замовляла за 580 грн, а назад менше 1120 грн не пропонує. Чому так? Убер 850 грн.
Може, є якісь звичайні таксі по невисоким цінам? Бо я дуже рідко їзджу.
Чим мені добратися, порадьте!
Сирожено_пирожено• 28 декабря 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Да, конечно, Жуляны недалеко от Гатного если ехать по Окружной. А в чем проблема?
Ну не ездим мы в Жуляны через Гатное
Мао_Мяо• 28 декабря 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Блін, так вони не знають що за Києвом в 15 км знаходиться, це дивує людей, от і все
Ну і я не знаю, не буваю в пригороді взагалі. До чого тут зауваження про киян, якщо мова взагалі не про Київ?
Не гавкаю- но охраняю• 28 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина27
Ну вот как раз одесское направление. Если вы по Одесской трассе ездите, то не видеть указатель просто не могли
Если девушка не водит машину, то в большинстве случаев, на указатели не смотрит. И Гатное не так, что б прям на трассе находится. Чабаны знают все, потому что прямо над доргой стоят. Гатное ровно напротив Чабанов и народ реально не знает где это.
Сирожено_пирожено• 28 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина27
Екатерина27• 28 декабря 2023
Ответ дляМао_Мяо
Так кияни живуть в Києві, а не пригороді. Во ви з тих ’киян’, що під Києвом?🤣
Нет, я из тех киевлян, что просто очень любят свой город и пригород. За городом, я тоже имею недвижимость, где и провожу лето.
Мао_Мяо• 28 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина27
Пригород к чему к городу, вот непонятно. По всей видимости таки не киевлянка, раз только по пригороду ориентируетесь
Гравіцапа• 28 декабря 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
сто раз открывала, где Гатне - без понятия, название слышала. Не представляю, зачем киевлянам ездить из Гатного в Бровары общественным транспортом и разбираться в таких нюансах
+ так же. Тех же сел в пригороде куча
Екатерина27• 28 декабря 2023
Ответ дляМао_Мяо
Удалено администрацией...
Мао_Мяо• 28 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
Анонимарик• 28 декабря 2023
Ответ дляПосудомойка
Надо было спрашивать: переселенцы, как доехать? Кияни не знають де це)
да, круче только когда спрашивают ’киевляни, подскажите проверенные гостиницы в Киеве’ )))
Мао_Мяо• 28 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
ПАЦАНКА О• 28 декабря 2023
Ну от навіщо почали сперечатися, автору таксі треба, цікаво чи виїхала вже)
Екатерина27• 28 декабря 2023
Ответ дляМао_Мяо
Удалено администрацией...
Уроженкой Гатного в мои 40 лет быт сложно, так как как городок он начал разрастаться на так уж и давно. Раньше это было село и действительно не так популярна
Мао_Мяо• 28 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина27
Смотрю гатное очень популярно у так называемых киевлянок в 10том поколении
Сирожено_пирожено• 28 декабря 2023
Автор, оскільки вже всі дізналися, де Гатне, підʼїзжайте маршруткою, по Одеській трасі їх точно безліч, до найближчого працюючого метро, а потім на Лісову, звідти стількі ж маршруток на Бровари. Таксі через все місто з області в область🤪кияни так не їздять)
Глаза_в_3_карата• 28 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
Екатерина27• 28 декабря 2023
Ответ дляМао_Мяо
Удалено администрацией...
Екатерина27• 28 декабря 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Удалено администрацией...
Мао_Мяо• 28 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
Глаза_в_3_карата• 28 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
І це ви тут про гонор і снобізм пишете?)) Так шо там з общагами, розкажете?)))
Мао_Мяо• 28 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
Вы вероятно это о себе, потому что у вас культуры в принципе нет
Кудряшка Сью
• 28 декабря 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Все б нічого, але я з 2 малими дітьми і сумкою.
Викликала убер за 700 грн. І всю дорогу водій мені втирає, що я мала їхати одна. Але при замовленні мене не питало кількість людей. Чому?! Як я можу знать такі нюанси.
Каже будуть підсідати інші пасажири, а місця не буде. Блін, отака халепа. Вже 1 підсів, тепер їдемо геть в інше місце спочатку на Лісовий масів.
Я зовсім не в курсі була таких нюансів.
Це так в болт і убер теж?
Я зовсім не в курсі була таких нюансів.
Це так в болт і убер теж?
Сирожено_пирожено• 28 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Я зовсім не в курсі була таких нюансів.
Це так в болт і убер теж?
Я зовсім не в курсі була таких нюансів.
Це так в болт і убер теж?
Може ви обрали тариф Share, це з підсадкою
Лісовий масив - це точно не геть інше місце по дорозі в Бровари)
Мао_Мяо• 28 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Я зовсім не в курсі була таких нюансів.
Це так в болт і убер теж?
Я зовсім не в курсі була таких нюансів.
Це так в болт і убер теж?
Є така послуга таксі, як поїздка с попутниками. Можливо ви такий варіант вибрали? Бо інакше ніхто б не мав підсідати і неважливо скільки вас їде
Кудряшка Сью
• 28 декабря 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
А де там той тариф обирать? Я не обирала спеціально тариф
Сирожено_пирожено• 28 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Він був найдешевший, ви його і натиснули
Мао_Мяо• 28 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Вот это с попутчиком