Витворунка• 28 декабря 2023
Ви б змінили роботу в такій ситуації?
Я карʼєристка. Досягатор. Локомотив.
Останні роки тільки керівні посади.
Війна- все змінила. Знайшла роботу не керівна посада, але міжнародна компанія і зарплата більша ніж я отримувала до цього.
Працюю майже рік. І щаслива що не треба бігти кудись, вирішувати щось. Розслабилася я конкретно.
Добре окрепла на цьому місці. Мене поважають, цінують, преміюють.
Я не загружена роботою, багато делегувала і в принципі лайт режим.
І от почала думати, що мені пора рости знову, але у цій компанії це не можливо, бо мій ріст це релокація, якої я не хочу.
Можливо шукати щось ?
Чи вже в кінці кінців заспокоїтися і релаксувати?
Дякую
Останні роки тільки керівні посади.
Можливо шукати щось ?
Дякую
Витворунка
• 28 декабря 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Тобто чоловіків ви не цікавите )))
Тобто сімʼя і діти вже виросли) А чоловік там, де більшість нормальних чоловіків зараз.
Міс Всесвіт• 28 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Тоді сорі
Яжбоматуся• 28 декабря 2023
Может, вам попробовать адреналин добирать где-то в другом месте? Какой смысл в руководящей должности, если вы на ней зарабатывали меньше?
Витворунка
• 28 декабря 2023
Ответ дляБезлім на все
Ото ви розумна) Я вам заздрю)
Дякую, але не варто заздрити. Все не так просто і я дуже багато виплакала у житті.
Але так, і досягла я не мало.
Витворунка
• 28 декабря 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Тоді сорі
Чомусь стереотипно ви подумали.
Але приємно що без агресіі відповіли знову.
Аноним_1858• 28 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
За границей?
Витворунка
• 28 декабря 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Та ХЗ.
Тут питання що перестала розвиватися тут.мабуть отой трешняк мені іноді треба (
Витворунка
• 28 декабря 2023
Ответ дляУдальонка
Ні, не змінювала б.
Дякую, я також більш на стороні не міняти. Не знаю що мною періодично керує і періодично накриває.
Аноним_1858• 28 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Вам краще не відповідати.
Так интересно стало. Мои все знакомые, отличные мужчины, прекрасные отцы и мужья, большинство выехали за границу 🤷🏻♀️
Витворунка
• 28 декабря 2023
Ответ дляБурундучиха
Може краще знайти якесь адреналінове хобі?
Хоббі і робота окремо. У не у пошуках нового хоббі.
Витворунка
• 28 декабря 2023
Ответ дляАноним_1858
Я дуже за вас рада.
Міс Всесвіт• 28 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Чомусь стереотипно ви подумали.
Просто зазвичай кар´єристки це жінкі без сім´ї, які заповнюють своє життя тим, чим можуть. Це не те щоб стереотип, це просто реалії життя мабуть) В вашій ситуації я б мабуть вже релаксувала, вам ганятись нема за чим вже, собі ви все довели вже і знаєте ціну) але у кожного свій характер.
Міс Всесвіт• 28 декабря 2023
Ответ дляАноним_1858
Просто серед ваших знайомих не виявилось чоловіків
Витворунка
• 28 декабря 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Дякую, але насправді я колись була засновницею Ліги українських жінок бізнесвумен. ( у своєму місті) І повірте зараз жінки навчилися знаходити баланс.це трошки застарілий стереотип.
Баррикадница• 28 декабря 2023
ні, я б нікуди вже не бігла, якщо компанія і зарплата влаштовує. Постійно ганятись за кращим то не завжди на користь - по собі знаю.
PORKA• 28 декабря 2023
Автор, я така як ви. Я б шукала щось краще, але з зп не менше, а більше. У Вас є запасний аеродром і я б використала час для розвитку і пошуку ідеальної роботи. Може б додатково пройшла якась навчання і т.д. тим паче вік у Вас для керівної посади. Мені 36. З 23 лише керівні посади. Зараз в мене навчання. Через 5 місяців після отримання сертифікату підвищення зп на 30%. Для мене це мотивація: кар´єра, розвиток та гроші
Яжбоматуся• 28 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Та ХЗ.
Ну, не адреналин, может, да, но вот тот драйв, что вы получали на руководящей работе, наверняка можно получать ещё от чего-то. Чтобы хорошую работу не терять в нынешних обстоятельствах.
Аноним_1858• 28 декабря 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Там отличные мужчины! Всем бы таких!
Витворунка
• 28 декабря 2023
Ответ дляБаррикадница
Дякую 🙏
Витворунка
• 28 декабря 2023
Ответ дляPORKA
Дякую.
Міс Всесвіт• 28 декабря 2023
Ответ дляАноним_1858
Там отличные мужчины! Всем бы таких!
Носій пісюна це ще не чоловік, іноді це просто носій пісюна, який користується тільки їм - сциться. Не дай Боже таких усім
Бурундучиха• 28 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Ок.
Якщо ви така прямая і конкретна: змінювати спокійну високооплачувану роботу у міжнародній компанії на керівну нервову, менше оплачувану - безглуздо з усіх позицій
Аноним_1858• 28 декабря 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
С этим полностью согласна!
К счастью, с такими не знакома